תיקי עור רכים לנשים Tuscany Bags

עור רך הוא שם נרדף לעור טלה. תוחלת החיים של עור טלה ארוכה יותר מעורות אחרים. כתוצאה מכך, תיקי עור , מעילי עור, מגפיים ופריטים אחרים שומרים על מראה לאורך זמן. לתהליך השיזוף (צביעת העור בשיטה המסורתית עם טאנינים מהצומח- עץ אלון ,מנגרובים ועוד), לעומת זאת, יש השפעה רבה על העור. עור שזוף מזדקן טוב יותר מאשר עור כרום (צביעת העור בצורה מסחרית עם צבעים לא טבעיים ).

עור טלה מוערך מאוד בשל עמידתו. עמיד יותר ונשאר אותו דבר לאורך זמן רב יותר. האטרקטיביות שלו משתפרת כאשר נוצרים עליו קמטים.

5 מאפיינים של תיקי עור באיכות גבוהה

התיקים הם מרכיב מרכזי באורח החיים המודרני שלנו מכיוון שהם מאפשרים לנו לשאת חפצים שונים ללא מאמץ. לא רק לנסיעות, אלא גם לציוד אישי. תיקי עור לעולם אינם נעלמים, והם כאן לנצח. 

תיקי עור המיוצרים באופן תעשייתי (מכונות ) שונים מאוד מהייצור ביד. כלקוח, לא תמיד ניתן לזהות בין שני אלה באופן ברור. יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שאתם קונים תיקי עור איכותיים

1. עמידות:

זכרו כי עור באיכות מעולה, בין אם הוא מטופל ובין אם לא, הוא בעל עמידות מהותית. הוא אטום לתנאי מזג אוויר קשים כמו גם לבלאי.

אין ספק שתראו הבדל לאחר השימוש בתיקי העור במשך מספר חודשים. חובב תיק עור רציני מודע כל הזמן לאיכות.

2. סוג של עור:

ישנם סוגים רבים של עור נגיש, וגורם האיכות משתנה בהתאם. גם לאחר שנים של שימוש, תיקי עור איכותיים, במיוחד תיקי עור מלא, נראים חדשים לגמרי. עדיף להימנע מתיקי עור מפוצל.

הסיבה לכך היא שתיקי עור אלו מיוצרים משאריות עור שטופלו בפולימרים וכימיקלים כדי לספק ברק טבעי.

3 צבע:

תיקי עור לעבודה זמינים בארבעה צבעים עיקריים. לדוגמה, תיקי עור שחורים וחומים כהים מתאימים למסגרות מקצועיות המשדרות תחושת עוצמה. צבעים שחומים וחומים בהירים הם אידיאליים למראה קז’ואל או רגוע יותר. הימנעו מתיקי עור עם צבעים שונים.

4. ייחודי ואלגנטי:

עור אינו חומר טקסטיל;. תיקים מחומרים אחרים אינם מפתחים אישיות מובחנת עם חלוף הזמן. עם זאת, עור באיכות מעולה תמיד שומר על אופיו גם לאחר שנים רבות של שימוש.

תיקים כאלה לא רק מחמיאים לחוש האופנה שלכם, אלא הם גם גורמים לך להרגיש גאים בבעלותם.

5. תהליך שיזוף (צביעת העור):

תהליך השיזוף עצמו משפיע על איכות תיקי העור. עור בצביעת כרום (צבעים מלאכותיים ), ניתן לייצר תוך מספר ימים ולכן התהליך אינו יקר.צביעת העור בחומרים מן הצומח ידידותיים לסביבה,והתהליך ארוך ויקר.

 

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: