טיפול בתיקי עור Tuscany Bags

תיקי עור פופולריים מאוד בשנים אלה, אך עור הוא חומר טבעי, ושמירה על מצב העור במצב טוב דורשת תחזוקה. במיוחד אם יש לך תיק עור טוב. שמירה וניקיון ימנעו כתמים ופגיעות מים וגם כתמים מחומרים שמנים

במאמר זה כתבתי כמה טיפים בסיסיים כיצד לטפל ולנקות את תיק העור. טיפים אלה יכולים להיות מיושמים גם על רוב מוצרי העור כגון נעלי עור, ספות עור ומעילי עור.

העור מושפע בקלות מסביבתו. תנאי מזג אוויר קשים כגון שלג וגשם, אך גם חום ויובש, עלולים לפגוע במוצרי העור אם הם אינם מוגנים כראוי. נזקים יכולים להשפיע על האסתטיקה של העור, צבעו, וגם המבנה גורם לו להתקשות ואף לאבד את גמישותו. הפגיעה השכיחה ביותר במוצרי העור נובעת ממים, חומרים שמנים וחשיפה ארוכה לשמש.

מְנִיעָה

נקיטת צעדים למניעת נזקים מראש היא דרך מוכחת לחסוך זמן, כסף וכאבי ראש של ניקוי ותיקון לאחר שהתרחשו. כדי להגן על תיק העור שלך מפני מים, השתמש בחומר איטום מיוחד.

שכבה דקה של שעוות דבורים תהיה טובה לרוב תיקי העור בגימור חלק, למעט זמש!

הדבר חשוב במיוחד בתקופות גשומות. הדרך הנפוצה ביותר להשתמש בדבורי שעווה או כל חומר אחר המבוסס על שעווה היא באמצעות מברשת נעליים רכה.

לפני שתתחיל, בדוק באזור הנסתר של העין כיצד ההשפעה על צבע העור, במיוחד אם הוא בעל גוון עור. לאחר הטיפול בשק העור, הניחו לו להתייבש זמן מה לפני השימוש בו שוב.

עכשיו נניח שתיק העור שלך ספוג בגשם. בשום אופן אין לנסות לייבש אותו באמצעות מקור חום ישיר כגון מייבש שיער או להשאיר אותו ממש ליד הרדיאטור. זה יכול לגרום נזק משמעותי לעור כולל סדקים.

הדרך הטובה ביותר לייבש תיק עור רטוב היא להשאיר אותו ליד מקור חום עקיף, נניח בחדר עם חימום דולק, אך רחוק מספיק מהתיק.

שמן עור

תיק עור זקוק להגנה לא רק מפני מים ושומן אלא גם מפני השמש. העור הוא חומר טבעי ולכן חשיפה ארוכה לאור שמש ישיר עלולה להזיק לעור, לייבש את העור ולשנות את צבעו

תחיה את תיק העור שלך

חלק מהמוצרים הללו מגיעים עם מברשת או בצורת אירוסול, כך שכל אחד יכול לבחור לפי התיק שלו, העדפות אישיות וניסיון. השתמש תמיד במרכך מיוחד לעור שלך. שימוש במוצרים שאינם מיועדים במיוחד לטיפול בעור, כגון קרם ידיים וכדומה, יכול למעשה להשאיר כתמים ולא לספק את התוצאות הרצויות.

כל שתטפלו בכתם מוקדם יותר הסיכוי להיפטר ממנו גבוה יותר

אם אתם משתמשים במים לניקוי השקית, השתמשו בכמה שפחות מים וייבשו מיד

כמו שיש הרבה חומרים שמגנים על התיק שלך מפני מים ולחות זו, אז יש מבחר אינסופי של חומרי ניקוי לעור להסרת כתמים של משהו בעצם. אם אתה עושה מארז יש כתם עיקש שאינו מגיע עם מוצרים מקצועיים, בדוק אם אתה יכול למצוא נעלי פוליש המתאימות לצבע התיק שלך והשתמש בו כדי להסתיר את הכתם.

יש לטפח תיקי עור, כמו גם מוצרי עור אחרים על מנת לשמור עליהם במצב טוב ולהגן עליהם מפני תנאי מזג אוויר שונים. מניעה היא הדרך הקלה והבטוחה ביותר לשמור על תיק עור טרי ורענן, תחזוקה בזמן מאוד.

הקפד להשתמש במוצרים מקצועיים כדי להפחית את הסיכון לנזקים לא רצויים. שמירה על אלמנטים אלה תבטיח לך ליהנות מתיק העור שלך במשך שנים רבות.

CLICK ME

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: