מדוע עור איטלקי הוא היוקרתי ביותר בעולם ? TuscanyBags

לעור איטלקי יש מוניטין של העור הטוב ביותר שיש, הנה הסיבה…

הדבר העיקרי בעור האיטלקי היא האיכות שלו. מאז סוף המאה ה-13, גילדת העור בפירנצה מתאספת כדי לתמוך בתעשייה, בעוד שאומנים לומדים כעת במלאכה בבתי ספר ייעודיים. בלב טוסקנה, המפעלים הטובים ביותר מייצרים בעבודת יד עור באיכות גבוהה לתיקים שנבנו כדי להחזיק שנים של שימוש יומיומי. 25 שנות האחריות שלנו, למשל, היא השתקפות כנה של המיומנות של בעלי המלאכה שלנו ושל העור המובחר שאנו מוצאים מאזור סנטה קרוצ’ה בטוסקנה. זהו תחום שהוא כשלעצמו בעל שם עולמי בייצור עור איכותי העומד במבחן הזמן. בטוסקני תיקים אנו משתמשים רק בעור מלא, בצביעה טבעית, המשובח ביותר.

אנו משתמשים בעור מלא בשל האיכות, האמינות והאסתטיקה שלו ללא דופי. פשוט, זו האיכות הטובה ביותר. ראשית, זהו סוג העור העמיד ביותר שכן הוא עשוי מהחלק החזק ביותר של עור הפרה; במיוחד השכבה העליונה הרחוקה ביותר מהבשר. בנוסף לעמידות זו, דוגמת הגרגירים הקרובה של עור מלא מזוהה לרוב בזכות האיכות האטרקטיבית שלו. מכיוון שהוא נגזר מהשכבה העליונה של עור הפרה הוא שומר על כל הסימנים הטבעיים של הפרה. זה אומר שלעור תמיד יש אופי.

לשם השוואה, עור מפוצל מטופל לעתים קרובות כדי להיראות כמו עור מלא ככל האפשר. עור מפוצל, אחרי הכל, עשוי משאריות העור ברגע שהשכבה העליונה מתפצלת. לכן הוא חסר כל אופי טבעי אשר לאחר מכן הוא חיקוי – חיקוי הוא הצורה הגבוהה ביותר של חנופה. תהליך זה משנה את יכולת הנשימה של העור. יתר על כן, לעור מפוצל אין חוזק או אורך חיים של בלאי מאשר זה של עור מלא או עליון. למען הבהירות, עור דגנים עליון נפוץ יותר מעור מפוצל או מלא. מקורו בשכבה העליונה של עורות פגומים אשר מפוצלים ולאחר מכן מטופלים. זה מייצר עור גמיש חלק שיש לו נטייה להימתח לצמיתות לאורך זמן. עם זה, ניתן להבין מדוע עור איטלקי מלא נחשב לטוב ביותר.

תהליך הכנת הערות : התהליך באופן כללי לוקח זמן, סבלנות ומיומנות. הוא משתמש בתמציות טבעיות מחלקי צמחים העשירים בטאנין. בתיקי עור טוסקני , למשל, אנו משתמשים בתמציות קליפות של עצי ערמונים, קוברצ’ו ומימוזה כדי ליצור את העורות הקלאסיים החמים שלנו. התהליך הוא טבעי ונטול כימיקלים רעילים שעלולים לחדור לנתיבי המים. Consorzio Vera Pelle Italiana Conciata Al Vegetale (קונסורציום עור שזוף ירקות אמיתי) משמר את מורשת השיזוף הצמחי ומבטיח שרבים מהחומרים המשמשים בתהליך השיזוף “משוחזרים, ממוחזרים לשימוש חדש”. הקונסורציום, המשויך ל-20 מפעלי בורסקאות בטוסקנה, חוגג כיצד עור שזוף צמחי סופג את עקבות חיינו. הוא מגן על עור שזוף ירקות בסימן מסחרי מלהכיל חומרים רעילים . בעצם, זה מבטיח תשוקה לסטנדרטים המהווים מפתח לתעשיית העור האיטלקית המסורתית.

תהליך השיזוף הצמחי יכול להימשך עד 40 יום. זהו ייצור מצפוני, נטוע במסורת. הערך של הזמן הזה חל על הפטינה שתתפתח עם השימוש. מכיוון שהעור אינו אטום כימית, הוא יפתח את הברק הרצוי הזה כביטוי לתהליך ההזדקנות הטבעי. זה יהיה ייחודי לך לחלוטין. הסיבה לכך היא שהפטינה המתפתחת שונה בהתאם לחשיפת העור. לדוגמה, גשם ומי ים ישאירו סימני התזה, השמנים הטבעיים מהידיים שלך יגרמו לכתמים כהים, ואור השמש והחום ידגישו את גווני העור הזהובים. פטינה היא סימן ההיכר של עור איטלקי צבוע טבעי .

תהליך זה מתחשב, במסורת ובאומנות. תשומת לב לפרטים הם המוקד העיקרי, בשילוב עם שפע של סבלנות וגאווה.

האומנים המודרניים לצד היותו של העור האיטלקי באיכות גבוהה, מיוצר לרוב על ידי אומנים איטלקיים. ברור שאומנות עור איטלקית נפוצה בחברה במשך מאות שנים, ולכן, עושר הידע כאן לא יסולא בפז. זה מה שמסביר מדוע תעשיית העור האיטלקית היא היוקרתית ביותר בעולם. עבור חלקי העור האיטלקי המשובחים ביותר, אומנים מיומנים בלב טוסקנה יוצרים את העור ביד בטכניקות מסורתיות. בטוסקני תיקים מאמינים בתמיכה באומנות כה מובחנת. לכן כל תיק ואביזר מיוצרים בעבודת יד

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: