תיקי הכתף הטובים ביותר לגברים – אופנתיים ופונקציונאליים

תיקי כתף -או בשמם הלועזי מסנג’ר מעור הם דרך מסוגננת לשאת את הציוד שלך. התיקים האלה אף פעם לא ממש יוצאים מהאופנה. בין אם אתה צריך לנסוע או להשתתף בפגישת עסקים, תיק שליח מעור טוב ישמור על המחשב הנייד שלך ועל הדברים החשובים. הודות לחומר ממנו הם עשויים, השקיות הללו אינן רק אביזר מצוין שיש להן אלא הן עמידות מאוד ועמידות לאורך זמן.

עם תיקי כתף מעור קלאסיים, אתה יכול לבחור כל סגנון. אתה יכול לשאת את התיקים האלה על הגוף או להחזיק אותם כמו תיק יד . לא רק זה, הם שומרים על הציוד שלך מאובטח.

השם נמשך ממטרת התיק כפי שהוא שימש לנשיאת הודעות דואר ומכתבים. בעבר קראו להם ילקוטים, תיקי שליחויות ונשיאות. הם נלבשו לראשונה על ידי צוות פוני אקספרס ושליחויות אופניים. בשנת 1984 ג’ון פיטרס ייצר שליח קלאסי עשוי ניילון במקום בד והוסיף לו אבזמים. התפתחות זו גרמה לתיק השליח לעבור מעסקי השליחויות אל עולם האופנה.

סוגי תיקי שליח מעור
ילקוט: מעוצב עם שתי רצועות אנכיות לאבזמים לסגירת התיקים.
תיק אוכף: מיועד לרוכבי סוסים ולכן הוא נקרא תיק אוכף. זה מקל על רכיבה על סוס מבלי לטרוח . מאופיין בדשים קדמיים עגולים ויכול לסבול כמות בלאי גבוהה. ניתן להשתמש בו לנסיעות ארוכות.
תיק אוכף: תיק רב תכליתי שנועד לסייע לעובדי השירות ולעובדי האתר לשאת את כליהם ללא לחץ. הוא מורכב מכמה כיסים כדי לאפשר לו לשאת מספר פריטים. זה סוג של ציידי תיקים ודייגים אוהבים להשתמש. כיסים חיצוניים רבים שומרים על כלים קטנים בהישג יד.
תיק מצלמה: כפי שהשם מרמז, הוא תוכנן במיוחד עבור מצלמות ויש לו גם עיצוב דומה לתיק תיק אוכף שעוזר לארגון קל של הדברים שלך. הוא מגיע עם חריצים מעוצבים לשמירה על כבלים, עדשות, סוללות וכל גאדג’ט המצלמה.
תיק שליח אנכי: הגובה שלו בדרך כלל גדול בהרבה מהרוחב.
נרתיק קצר: עשוי בדרך כלל מעור ומעוצב בסגנון מארז קצר. יש להם דשים קדמיים ו -2 אבזמים או יותר לסגירה.
תיק בסגנון צבאי: תיק השליחים הצבאי היה בהשראת תיקים אמיתיים שגברים לובשים בעת שירות בצבא. כעיצוב סגנוני, הם מאופיינים לרוב בגופנים צבאיים. בדרך כלל הם עשויים מבד, מעוצבים עם אלמנטים מעור. הם בדרך כלל ירוקים ומחוספסים במיוחד. תיקים אלה נהדרים לקחת פריטים לחדר הכושר או לנסיעות למרחקים ארוכים.

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: