תיק גב מעור

תיקי גב מעור : רוב הסיכויים שגדלתם עם תיק בית ספר או תיק גב מלא בקלמר של גיבורי על, חטיף וטונות של מחברות. זה היה יותר מסתם תיק, זה היה המקום שבו אתה שם את כל הדברים שלך, מספרים ועד מכתבי אהבה לחברך לכיתה. כיום התיק שלך צריך לשאת הרבה יותר מכמה עפרונות.

לתיק גב של היום יש הרבה מן המשותף לזה שהשתמשתם כילדים.  עדיין רב תכליתי ופונקציונלי כמו קודם, אבל מעוצב עם פרטים עדינים וחומרים איכותיים יותר כדי לעבור ממגרש משחקים

לא משנה מה תצטרכו לשאת בתוך התרמיל, תמיד כדאי לבחור דגם עם רצועות כתפיים מרופדות מתכווננות לנוחות רבה יותר. האם אתם משתמשים בתיק גב לעבודה, לחדר כושר או לשניהם? קחו בחשבון את מספר התאים, הכיסים והגודל המוקדש למחשב הנייד.

בחרו תיק גב מעור עם קווים נקיים. זה לא אומר שהקנבס לא יכול להתאים, אבל צריך לשים לב לפרטים. יותר מדי פרטים יכולים להפוך את המראה לנערי וקז’ואלי מדי. נסו למצוא את התלבושת המתאימה ואף אחד לא יבלבל אתכם עם המתמחה חסר הניסיון.

למגוון המלא של תיקי עור ומוצרי עור לנשים בקרו 

תיקי עור לנשים /תיקי יד לנשים/ תיקי כתף מעור לנשים./ תיקי גב עור לנשים/ ארנקי עור לנשים/ אביזרי עור / תיקי עור במבצעמוצרי טיפוח לעורתיקי גב עור

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

%d bloggers like this: