מדוע מוצרי העור מטוסקנה הם הטובים בעולם ?

מדוע עור מטוסקנה הוא העור הטוב ביותר בעולם ? התשובה הקצרה היא שהטוסקניים, הם אומני העור הטובים והמיומנים ביותר. אין עוד תחום בעולם שיכול להשתוות לאיכות, והדבר נובע בעיקר מהאומנים המיומנים מאוד, העורות האיכותיים המשמשים במוצרים שלהם ותהליך הייצור והצביעה שלהם.

אחת הסיבות לכך שעורות מטוסקנה עדיפים על אחרים היא שהם משתמשים בפריטים טבעיים ,תמציות צמחיות וצמחים כדי לצבוע את העור שלהם, וזה מביא למוצר עור חזק ועמיד הרבה יותר. תהליך טבעי זה (שיזוף ירקות) לוקח הרבה יותר זמן להשלמתו שכן הוא נעשה לרוב ביד ויכול לקחת גם חודשיים.

בניגוד לעורות מטוסקנה, כמעט 90% מהעור בעולם נצבע בכרום (שיזוף מינרלי). תהליך המבוסס על כרום כימי, כדי לצבוע את העורות . כרום הוא תמיסה המעורבבת עם כימיקלים, חומצות ומלחים (כרומיום סולפט).רוב היצרנים מעדיפים שיטה זו מכיוון שמדובר בתהליך שיזוף עור קצר וזול הרבה יותר מאשר שיזוף צמחי ,עולה הרבה פחות !! עם זאת, האיכות הנמוכה יותר ברורה גם כן.

להלן, חמש הסיבות לכך שעורות מטוסקנה הם הטובים ביותר .

1. חומר באיכות גבוהה. כפי שציינו שוב ושוב – עורות מטוסקנה עמידים ועשויים היטב. מידה רבה של אומנות מושקעת בייצור מוצרי העור בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
2.עורות מטוסקנה יחזיקו מעמד. בהשוואה לסוגי עורות אחרים, עורות טוסקנה הם העמידים ביותר. עמידים בפני בלאי יומיומי, . אם אתם מחפשים את המוצרים העמידים ביותר, תמיד חפשו את מוצרי העור האלה שיש להם תמורה לכל החיים או אחריות ארוכה.
3. יחיד במינו. לעורות מטוסקנה בשיזוף טבעי יש מראה מיוחד במינו. הסימנים על העורות אינם פגמים – הם תוצאה של תהליך השיזוף הטבעי ומעניקים מראה מאוד ייחודי. אין שני פריטים זהים !
4. מראה נצחי נוטף סטייל ותחכום, והוא ממשיך להיות אחד החומרים האהובים ביותר בעיצוב אופנה.
5.ההזדקנות של העור FETINA רק מוסיפה ליופי ולייחודיות של העור

תיקי עור טוסקני

.

4 thoughts on “מדוע מוצרי העור מטוסקנה הם הטובים בעולם ?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: