תיקי עור לנשים מאיטליה  Tuscany leather Bags

עסקתי במכירת תיקים מזה זמן מה ומכאן שאני חושב שאני בעמדה הנכונה לומר זאת. שמות מותגים אינם רלוונטיים במיוחד בעת דירוג איכות התיק. אם אתם מחפשים לקנות תיקים איכותיים ולא רק שם מותג, ההימור הטוב ביותר שלכם לרכוש את העור הטוב ביותר עשוי להיות רק להסתכל מחוץ לשמות המותג. שלא תבינו לא נכון, שמות מעצבים הם דרך מצוינת ללכת. עם שם מותג גדול למשל שאנל, יש רמה צפויה של איכות שצריכה להגיע איתו. אם המותגים אומרים שהוא עשוי מעור, כל עוד מדובר במוצר אותנטי מהמותג, אתה מצפה מהם לעמוד בדבריהם. מה שאני מתכוון הוא מותגים של אופנה מהירה- הם מתמקדים בדחיקת כמויות גדולות של מוצרים ולא ממש מתמקדים בהשגת העורות הטובים ביותר.

גורמים שיש להתחשב בהם בעת רכישת תיק עור.
סוג עור
ישנם סוגים שונים של עור- יש עור טלה, עור פרה, עור אקזוטי כמו עור פיתון וכו ‘. אכן- ישנם סוגים שונים. אז כשאתם מחפשים תיק עור, הדבר הראשון שאתם צריכים לשאול את עצמכם הוא- איזה סוג של תיק עור אני רוצה?

מוכר תיקי עור
מוכר תיקי העור יקבע את איכות העור שתקבל. מוכר מהשורה עשוי להחליט לחתוך פינות ולהשיג את האןפציות הזולות ביותר  כדי למקסם את הרווח. בטוסקני תיקים אנו מתמקדים באיכות התיקים הטובה ביותר לכל סוג תיק שתבחרו

איכות עור
אפילו בין סוגי עור שונים, קיימות תכונות שונות של עור. לדוגמא-  זה יכול להיות עור  מלא או לא מלא.

עיצוב עור
עיצוב העור שאתם בוחרים תלוי במטרה של תיק העור ! מחפשים לקנות תיק עבודה? בחרו יצירה מובנית. תיק תרמיל יכול להיות נהדר בחגים, תיק גב עור טוב לטיולים ספורטיביים ותיק מושלם לטיול מזדמן. כל עוד מדובר באיכות עור טובה, כל עיצוב שתבחרו אמור לשרת את המטרה.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: