תיקים לגברים -TuscanyBags Firenze

הביטוי המושלם לאיכות אמנות איטלקית, תשומת לב לפרטים וטיפול בלקוחות.

במהלך פעילות רבת שנים העמדנו לרשות לקוחותינו תיקי עור ואביזרי אופנה מעור תוצרת איטליה המציעים רק את המוצרים הטובים ביותר בשוק . הניסיון וההסמכה שלנו שהושגו במשך שנים בעבודה עם עור מאפשרים לנו להציע תיקי עור ומוצרי עור איטלקיים לנשים וגברים הטובים בעולם .מוצרים ייחודיים ,מודרניים ואלגנטיים ,תוצרת אותנטית של מצוינות אמנות טוסקנית עם מסורת של אלפי שנים ממיטב אמני העור הטוסקניים .

אחת המטרות העיקריות שלנו היא תמיד לקדם ולהציע תיקי עור לנשים ולגברים באיכות הגבוהה ביותר, תוך בחירת אביזרי העור הטובים ביותר המיוצרים על ידי אומנים מומחים בשטח איטליה

תיקים לגברים 

1. תיק גב

כמו נעלי ספורט וכובעים, התרמיל הוא אחד מאותם תיקים שהפכו לרכישות נחשקות בעשור האחרון. 

תיק גב הינו בן לוויה מחוספס לעיסוקי סוף שבוע או לנוסעים בדרכים

2. תיק TOTE

נמצא בנקודת האמצע בין תיק ותרמיל מקנה מידה של פורמליות, ומרווח מספיק בכדי לאחסן את הציוד שלך

המלצות : 

1.רוכסן בחלק העליון של התיק לאבטחה נוספת עם כיסים פנימיים שלא תצטרך לחפור להגיע  למפתחות.

2.רצועות עור נוספות

3. BRIEFCASE

יש דימוי סטריאוטיפי של ג’נטלמן בריטי חובש כובע-קערה כשהוא נושא איכשהו מטריה, תיק, עיתון וצינור מעשן בו זמנית. אמנם, זהו סוג קצת מיושן של תיק גברים. עם זאת, תיקי עור עדיין רלוונטיים כתמיד.

תיק אמין הוא חברו הטוב ביותר של עובד העיר. זה חכם, זה מעשי, ואם אתה קונה אחד טוב, אין שום סיבה שלא יחזיק לך לכל החיים. חוץ מזה, שום דבר לא הורס את ההילה דמויית בונד ממש כמו תרמיל מגושם שהונח על כתפי מעיל החליפה שלך, מה שהופך את האלטרנטיבה המלוטשת הזו לליווי המושלם לחייטות.

כיצד בוחרים בקצרה

במקור שימשו אמצעים לעורכי דין להעברת מסמכים לבית המשפט וממנה, תוכננו תיקים מתוך מחשבה על העבודה. בהתחשב בכך, הגיוני לחפש משהו שמתאים ללבוש המשרדי שלך. בחר גוון עור מתאים לנעליים שלך. ומה שתעשה, שמור על דברים פשוטים וחלקים.

מבחינת הפונקציונליות, התקדמנו במידה רבה מפיסות נייר ועטים, ולכן גם מומלץ לבחור משהו עם כיס מחשב נייד ואחסון למטען ולכונן קשיח.

6. תיק חוצה גוף

התיק הצולבי הוא כנראה התיק לגברים היומיומי ביותר. אלא אם כן אתה סוחב איתך מחשב נייד וכיוב…

נכון שתיק חוצה הגוף מוסיף הבזק לא צפוי לתלבושת. אבל עכשיו, כשמעצבים כמו וירג’יל אבלו בלואי ויטון מוצאים דרכים להתאים אותם לכל דבר, החל מחליפות טרנינג ועד חליפות .

כיצד לבחור תיק צד-גוף

יש לזכור כאן שני דברים: מידות וסטיילינג. המידה חשובה במקרה זה מכיוון שאתה יכול לקנות תיק חוצה גוף שלא גדול בהרבה מארנק בעלות חשבון, או שאתה יכול לקחת כתף גדול כמו תיק שליח. חשבו מה אתם רוצים להעביר וצאו משם.

ואז, המבט. אתה יכול לבחור בצבעים עזים ולוגואים גדולים ולהשתמש בתיק כאביזר אופנה אמיתי, או להשאיר אותו ברקע עם אפשרות מונוכרום משובשת. בכל מקרה, הגישה היא המפתח אז חפשו רוכסנים נוחים להשגה.

7. תיק מסנג’ר

עד לאחרונה תיק הגברים של השליח עדיין היה שם נרדף לנערי ונוסעים מרושלים, בגיל העמידה. אבל מעצבים כרגע אוהבים מעט דברים יותר מאשר לקחת פריטים שפעמים אבל מעשיים ולהפוך אותם לקרירים שוב (ראו תיקים לפרטים נוספים).

ככזה תיק המסנג’ר המודרני שומר על התועלת שלו אך מוסיף קצת אסתטיקה. נהדר להובלת מחשבים ניידים, ניירת וארגז האוכל המוזר – ולשמור על הידיים חופשיות בזמן שאתה עושה את זה – כעת תוכל להתאים תיק מסוג זה לסגנון שלך. החל ממיתוג אמנותי ועד נוסעים נורמקוריים, בגדי ספורט רטרו ועד עור יוקרתי, ובכן, אתה מקבל את המסר.

כיצד בוחרים תיק מסנג’ר

רצועות מתכווננות, מהדקים (או לפחות סגירות מגנטיות), ועוד כיסים פנימיים וחיצוניים אמורים להגיע כסטנדרט. בד כותנה מציע נקודת הבדל מחוספסת מהעור הסטנדרטי. שמור על הסגנון הקלאסי עם דש מתקפל .

8. תיק מחשב נייד

אלא אם יש לך מזל שיש לך שעון יוקרתי, רוב הסיכויים שהמחשב הנייד שלך הוא הדבר היקר ביותר שאתה נוטה להסתובב איתו. עם זאת אין להקל ראש בשמירה על הביטחון 

עם זאת, לא רק תיק גברים הוא הכרח להגנה על המחשב שלך, הוא יכול לשמש גם הרחבה של המראה שלך או אפילו לתבל תלבושת משרדית משעממת.

כיצד לבחור תיק מחשב נייד

תיק מחשב נייד קטן מדי למחשב נייד הוא בשימוש לא פחות ממאפרת על אופנוע. אם לוקחים זאת בחשבון, זהו צעד חכם לדעת את מידות המחשב שלך לפני שאתה יוצא לקניות.

תוספות נוספות כמו תאי רוכסן למטענים, מקומות לשמירת מסמכים ורצועות כתף מרופדות יכולות להועיל גם כן, לכן הקפד לבדוק את המפרט לפני שתפרד מהמזומן.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: