תיקי עור איטלקי -TUSCANY BAGS

תיקי עור: תיקי עור טוסקני TUSCANY BAGS יבואן של תיקי עור ,יוקרתיים איכותיים ומוקפדים לנשים וגברים מהעורות הטובים בעולם. תיקי עור ומוצרי עור המיוצרים בעבודת יד. 100% עור אמיתי ! שנתיים אחריות מלאה .

 אצלנו תמצאו מגוון תיקי עור לפנאי ועבודה: תיקי עור למחשב נייד תיקי עור למסמכים תיקי עור נסיעות ,תיקי כתף מעור ,תיקי גב מעור ,תיקי עור מנהלים ותיקי עור לעבודה עסקים.

ולמה לקנות אצלנו ? כי תיקי העור שלנו הם הדבר האמיתי.

.תקציב :תיק  עור יכול לעלות יותר מ -1,000 $ ולפעמים זה קצת יותר מדי עבור התקציב שלך. זו הסיבה  שתיקי העור של טוסקני תיקים באיכות הטובה ביותר במחירים  נוחים ! כן, זה נכון – את יכולה לקבל את תיק העור החלומות שלך בלי לשבור את הבנק ! תיק יקר לא בהכרח חייב להיות באיכות גבוהה וזול לא בהכרח יהיה באיכות נמוכה יותר. חשוב להשיג את התיק הטוב ביותר עבור הכסף

ברגע שיש לך את התיק הנכון את יכולה להתלבש כמעט עם כל דבר! אז בחירת התיק הנכון חשובה  במיוחד כאשר זו יכולה  להיות אחת ההשקעות הגדולות ביותר בארון שלך. הנה כמה טיפים  על איך לבחור את התיק הנכון בשבילך! במיוחד שיש כל כך הרבה סגנונות של תיקי עור לנשים.לפני הכל….חשוב חשוב חשוב תיק עור אמיתי!!!עכשיו….השאלה המרכזית היא איזה תיק עור את צריכה ?  “את צריכה תיק כתף ?” אם את משתמשת בתיק  לאורך זמן ואת רוצה או  צריכה את השימוש של שתי הידיים שלך ,אז הבחירה בתיק  צד או תיק כתף עם רצועות תהיה הבחירה הנכונה. אם את לא חייבת את הידיים שלך פנויות אז את יכולה לבחור בתיק עור עם ידיות
גודל התיק :אם את מרגישה את הצורך לשמור על כל הדברים שלך איתך בכל נקודת זמן , יש שתי אפשרויות. תיק נשיאה לפריטים החשובים שלך, כי אז את יכולה  לגשת בקלות לדברים . או את ההצעה השנייה , ללכת על תיק קטן יותר רק לפריטים חשובים כמו ארנק , מפתחות טלפון…. 
1.מרבית תיקי העור של היום נעשים  על-ידי מחשב. ייצור התיקים  זול יותר עבור החברות המיצרות ,ומשמעות הדבר היא כי הם מוציאים פחות כסף על יצור התיקים באיכות של עבודת יד כדי שיותר אנשים יקנו את התיקים שלהם .התיקים האלו לרוב לא מחזיקים זמן רב .כאחת שאוהבת תיקים אני רואה בתיק  השקעה !!! תיק שילווה אותי לאורך שנים לכן אני תמיד אקנה תיק עור בעבודת יד. דוגמה של תיק עור בעל מבנה טוב יהיה התיק  המודרני של טוסקני תיקים. האיכות ותשומת הלב לפרטים הם מעל מה שהייצור ההמוני יכול להשיג
2.עמידות של תיק העור :אז מתי את רוצה שהתיק יתפרק ? לעולם לא, נכון? אז ודאי שאת קונה תיק עור עמיד באמת ולא חתיכה  דקיקה של עור שיתפרק לך אחרי  3 חודשים. את רוצה להשתמש בתיק שלך  זמן רב ככל האפשר. תפירה איכותית  ולא מרושלת  – אין לך זמן להתעסק עם תפרים שנעשו בצורה רשלנית.
 בטנה איכותית :אם את בחנות פיזית, פתחי את התיק למעלה, והסתכלי פנימה לוודא שהכל נראה בסדר! אל תפחדי לגעת סביב ולהרגיש אם הכל במקום! כמה דקות נוספות של בקרת איכות יכולה לוודא שאת מקבלת  תיק עור איכותי  שיחזיק לך  עשור ולא רק עונה אחת.
עמידות  הרצועות והידיות . תארי לעצמך שאת מכניסה את המחשב הנייד בתיק העור החדש שלך וברגע שאת יוצאת הרצועות נקרעות….התיק נופל. ברגע אחד  את יכולה לאבד את כל התמונות והסרטונים שהיו במחשב הנייד! האם את באמת רוצה להסתכן ולאבד את הזיכרונות היקרים שלך? לא ! אז חייב לבדוק  כמה חזקות  ועמידות  הרצועות והידיות   ישנן מדינות מסוימות כמו איטליה וצרפת שמייצרות  תיקי עור איכותיים אבל הקפדי לא לקנות אחד רק בגלל שבתווית רשום  “נעשה באיטליה”. עסקים גדולים יודעים כי אנשים קונים תיקי עור  איטלקיים, כך שהם מייצרים  את התיקים שלהם בכל מקום הזול ביותר עבורם ולאחר מכן פשוט מסיימים  אותם באיטליה כדי שיוכלו להוסיף את התווית ולמכור את התיק כתוצרת איטלקית. השמרו  מהטריקים.פשוט  לא לקנות את התיק רק בגלל המדינה – לקנות את התיק  בגלל האיכות, וכי משום שאת אוהבת אותו נקודה!!!
לך

תיקי עור לנשים /תיקי יד לנשים/ תיקי כתף מעור לנשים./ תיקי גב עור לנשים/ ארנקי עור לנשים/ אביזרי עור / תיקי עור במבצעמוצרי טיפוח לעורתיקי גב עור

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

One thought on “תיקי עור איטלקי -TUSCANY BAGS

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: