תיקים לנשים מעור אמיתי-TUSCANY BAGS

בואו נודה בזה תיקי עור יפים ואיכותיים פשוט נראים טוב ורובנו לא יכולות  לקנות אותם בכל חודש.

מקורי רק אומר אמיתי: יכול להיות עור נהדר …..יכול להיות זבל …יש כמה בדיקות ,אבל הבדיקה  הטובה ביותר “בוערת”.עור אמיתי אינו מתמוסס ומריח כמו שיער בוער כאשר שורפים אותו.עבדתי עם עור כל החיים שלי ואף על פי שזה נכון כי הרבה פעמים מוצרים עם חותמת של עור אמיתי הם זבל מלא.
זה מיתוס נפוץ מאוד.זה לא הצהרה של איכות אלא של קומפוזיציה. למרות שעור מדגנים מלאים או גרגר העליון אמיתי הם מונחים רחבים המשמשים לתאר עור, הם לא ציונים.
יש להם משמעויות ספציפיות ואחד לא בהכרח “טוב” יותר מאשר אחרים. לעתים קרובות יותר, כאשר הם לא נכנסים לפרטים נוספים על העור (אלא פשוט- אמיתי) זה לא באיכות מעולה.אבל “ציונים” זה דבר מורכב לחלוטין!! חוקי “אמיתי” ,רק אומר אמיתי. השתמשנו בו למעשה כ”מונח חיובי “בשנות ה -70 וה -80 (התגים שלי מאחור אומרים” מוצרי עור ומוצרי זמש אמיתיים “).
תיקי עור אמיתי  הרבה יותר שופעים דברים טובים מאשר תיק עור פשוט.
האיכות הנמוכה ביותר היא למעשה נקראת “סיים ספליט” או “PU ” .למעש זה זמש עם שכבה של צבע עבה או PU  שמכסה אותו לתת לזמש מראה חלק, זה לא תמיד המקרה.
שפע של חברות משתמשות במושג “עור אמיתי” רק כהצהרה כדי להבדיל מעור סינתטי: מורשת האגף האדום למשל, משתמשים במושג “עור אמיתי” כדי להתייחס לסוג של דגנים מלאים באיכות גבוהה מאוד או עור גרגר העליון. עור גרגר עליון ברמת הצרכן (לא ברמת הבורסקאי) בדרך כלל אומר שמשהו נעשה כדי לשנות את השכבה החיצונית של העור.זה יכול לשנות את איכות העור במידה עצומה.
ליטוש “buffing” ידני היא עבודה קשה ויקרה הנעשית על ידי אומנים אמיתיים כדי להסתיר צלקות וסימנים שלא כולם אוהבים בימינו מבלי ל “גרד ” יותר מידי מעובי העור ,דבר שכמובן יחלישו.
 הרבה יצרנים מסחריים משתמשים במכונות ליטוש אשר “מכסחות ” חלק נכבד מהעור העליון דבר שמחליש את המוצר לאורך הזמן.
תיקי עור איכותי ילווה אתכם לשנים רבות לבוא ויראה טוב יותר עם השנים ,ממש כמו יין שמשתבח עם הזמן.
תיק עור איכותי עולה לא מעט כסף לכן כדאי קצת לחקור ולא למהר לקנות!
לאחר שכבר רכשתם תיק עור אמיתי חשוב להקדיש לו מעט טיפול .לפניכם מספר המלצות
שמירה על תיק עור :
המים אינם חברים לעור. כאשר העור נעשה רטוב, המים יוצרים קשר זמני עם השמנים שבעור, ולאחר מכן כאשר המים מתייבשים הם מרימים את השמנים החוצה ומשאירים את העור יבש ושביר. זה עלול גם לפגוע
בצבע העור ,כתמים הנקראים סימני מים. לא טוב ! עור באיכות גבוהה ,עור מלאר, כמו שלנו, מטופל בשכבה עדינה מאוד של שעוות דבורים אשר נספגת עמוק לתוך סיבי העור ומספקת מחסום  למים.
שלב 1: החל שכבה דקה של מרכך על העור עם מטלית יבשה ולנגב בתנועות מעגליות קטנות כדי לעזור לשעווה לחדור לתוך הסיבים. 
שלב 2: הניחו לחומר להספג במשך 10-15 דקות .
שלב 3: באמצעות מטלית יבשה אחרת פשוט להסיר את השאריות הנותרות ולנגב את העור בתנועות מעגליות. עור  התיק עכשיו עמיד למים !! הערה: שמנים ושעווה יכולים להכהות זמנית את העור, זה בולט במיוחד על עור בהיר . יש תמיד לבדוק על חלק קטן ולא בולט של העור כדי לוודא שאתם מרוצים מהתוצאה.
כיצד לשחזר  עור? אם עור התיק שלך עבר יותר מדי זמן ללא רענון, עלול להןפיע סדק בעור. העור ירגיש “צמא” וגס כאשר הוא מגיע לנקודה זו.
מה צריך לעשות אם תיק העור שלך הפך יבש מדי ואיך  לשחזר אותו לזוהר התהילה? מומלץ להשתמש בשמן לעור . זה תחליב מיוחד של כל השמנים הטבעיים יחד עם קצת שעוות דבורים שמחדירים עמוק לסיבים על מנת להחליף את השמנים הטבעיים שהלכו לאיבוד ושימשו הגנה לאורך זמן.
שלב 1: לנקות את העור  כפי שציינו …
שלב 2: לאפשר לעור להתייבש לחלוטין.
שלב 3: מרחו את שמן העור  על מטלית יבשה ולעסות אותו לתוך העור עם בתנועות מעגליות. לאחר מכן תן לו לשבת במשך 15 דקות בזמן שהוא נספג לתוך הסיבים.
שלב 4: אם עור התיק  יבש במיוחד, או שזו הפעם הראשונה ,אז אולי כדאי לחזור פעם נוספת אם העור עדיין יבש מדי.
שלב 5: באמצעות מטלית נקייה ויבשה, יש  לנגב את כל עודף החומר בעדינות כדי לשחזר את הברק עם תנועות מעגליות קלות.
השמן והשעווה מספקים רמה של איטום.
 

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: