תיקים לנשים- Tuscany Bags

כיצד לבחור את התיק המתאים לך? בחרי את תיק העור המושלם בשבילך! תיקים לנשים מיוצרים בגדלים ובצורות שונות, מהצורה קלאסית ביותר ועד לצורה המודרנית הגיאומטרית ביותר.

תיקי נשים מכילים את כל מה שאת צריכה כדי להתמודד אפילו בימים הקשים ביותר. מסיבה זו חשוב למצוא את המתאים ביותר עבורך. תיקי עור איטלקיים לכל אירוע: בין אם אתם פוגשים את החברים שלכם לארוחת צהריים או הולכים לאירועים הכי אלגנטיים, אין דבר מסוגנן יותר מתיק אופנה איטלקי. כיצד לבחור את התיק המתאים לך? בחר את תיק העור המושלם בשבילך! תיקים לנשים מיוצרים בגדלים ובצורות שונות, מהצורה קלאסית ביותר ועד לצורה המודרנית הגיאומטרית ביותר.
 לגודל יש תפקיד חשוב מאוד בבחירת תיק חדש: תיקים גדולים מסוגלים להכיל את כל מה שאישה צריכה במהלך היום; תיקי עור קטנים הם האופנתיים ביותר פר אקסלנס, הם גם מתאימים למראה המעודן והמתוחכם ביותר ומושלמים לדייטים בערב. מבחר תיקי העור הרך של תיקי עור FIRENZE – מציע לך מגוון רחב של סגנונות שישביעו את כל הטעמים. את יכולv לבחור תיק עור איטלקי קלאסי ולשחק עם צבעים כדי לרכך את הצורות הנוקשות יותר ואת העיצוב הקלאסי. את יכולה לפנק את עצמך עם מיני תיק, מכיוון שהם תופסים מעט מקום!

תיקי עור טוסקני מציעים לך מגוון רחב של סגנונות המסוגלים לספק את כל הטעמים. למעשה, אנו מעצבים אותם במטרה להדגיש ולהוציא את האישיות והמראה של כל אחד. דגמים אלה תוכננו לנשיאה ביד, אך כדי להפוך אותם למעשיים וניתנים לניהול אפילו יותר, יצרנו גרסאות בעלות ידיות מתכווננות ורצועות כתפיים ניתנות להסרה. את יכולה לבחור את דגם העור הקלאסי ולשחק עם צבעים כדי להפחית את הצורות הנוקשות יותר או את העיצוב הקלאסי יותר. את יכולה לפנק את עצמך עם תיקי יד מיני, כל כך מעט מקום! 

איזה צבע תיק עור איטלקי הכי מתאים לך? קולקציית תיקים מעור טוסקנה בעבודת יד חובקת את כל גווני הנשיות. הנשים הרומנטיות ביותר יעדיפו את הצורות המתפתלות יותר של תיק העור הרך ואת גווני הפסטל העדינים. נשות הקריירה יבחרו בסגנון מינימלי יותר, עם צורות גיאומטריות וצבעים קלאסיים כמו שחור, כחול או צבע עור. ההתמקדות הנועזת ביותר בצבע האדום. היצירתיים והאופטימיים ביותר, ילכו על צבעים עזים וחזקים כמו צהוב, כתום ופוקסיה!עבור הנשים, התיק הוא אביזר הכרחי שמספר הרבה עלינו ועל הסגנון שלנו. חשוב לזכור כי כל אישה צריכה לבחור את התיק שלה בהתאם למבנה הגוף שלה

2 thoughts on “תיקים לנשים- Tuscany Bags

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: