תיקי עור טוסקנה

אם אתה מתחיל בתחום של יצירת עור, אז המאמר הזה הוא בשבילך. ננסה להסביר כיצד להשתמש במסמרות על עור, שזה חלק בלתי נמנע עבור כל יוצר עור רוצה להיות.

עור הוא חומר כל כך סלחן שמקל על העבודה איתו. עם זאת, למרות כמה זה טוב, זה גם מאוד אפשרי להרוס את זה לגמרי. לכן, ללא עיכובים נוספים, בואו נעבור ל”כיצד להשתמש במסמרות על עור”.

מסמרת היא מונח המשמש לחיבור קבוע, שהוא בדרך כלל מכני באופיו. זהו פיר גלילי עם שני קצוות. לקצה אחד יש ראש, ואילו לקצה השני, הנקרא זנב, אין. מסמרות הן דרך מושלמת לחבר שתי חתיכות עור יחד. כמו כן, הם יכולים לשמש כקישוט. על מנת להתחיל לסתום את העור שלך, תצטרך להשיג כמה כלים נבחרים שיאפשרו לך לעשות בדיוק את זה. בנוסף למסמרות ואקדח ניטים, כדאי לוודא שיש לכם מספיק עור, כמו גם מקדחה ליצירת חורים.

מסמרות
תיקי עור לנשים וגברים
מסמרות מהירות הן הקלות ביותר להתקנה וגם המהירות ביותר, כפי שהשם מרמז. מה שבאמת מעניין במסמרות מהירות הוא שיש להן כובע משני הצדדים, וזה לא כל כך נפוץ. זו הסיבה שהם מכונים לפעמים כמסמרות כובע כפול. יש וריאציה של מסמרת מהירה, שיש לה קצה אחד חלול או דקורטיבי באופיו.

על מנת לחבר מסמרת מהירה, תצטרכו לנקב חור בעור עליו אתם עובדים. גודל החור צריך להיות זהה לגזע המסמרת. השלב הבא הוא הכנסת הגבעול בצד אחד של החור וחיבור הכובע לצד השני. אם אתה רוצה לשמור על הכובע מעוגל, אתה צריך להשתמש בפיר בעל קצה קעור.

ההבדל בין עור גרגר עליון לעור בונדד
מסמרת שטוחה
עם זאת, אם אתה מעדיף מסמרת עליונה שטוחה, או אם אין לך כלי להגדרת מסמרת, אתה יכול להגדיר את המסמרת עם פטיש. עם זאת, אם אתה מתכנן לעשות זאת, עליך להיות מודע לעובדה שהרבה יותר קל להרוס או להשאיר סימן על המסמרת.

ניטים מהירים מגיעים עם כובעים בגדלים שונים, מה שחשוב לאסתטיקה. בנוסף לכך, הם מגיעים גם עם גבעולים בגדלים שונים. צריך להקפיד שהגבעול לא יהיה ארוך מדי, כדי שיקבע בצורה נכונה. כדי לעשות זאת, עליך לוודא שהגבעול אינו מורחב מעבר לעור ליותר מ-1/8 אינץ’. אם הגבעול ארוך יותר ואין לך אפשרויות אחרות, אפשר להשתמש בצמצמות כדי לחתוך את הגבעול באורך הרצוי. אם תחליט לעשות את זה, אתה צריך קודם כל לבדוק אם זה עובד על חתיכת עור גרוטאות.

באילו כלים משתמשים כדי לסרוק עור?
הכלי ליצירת חורים שהכי קל לשימוש הוא הכלי Rotary Punch, שהוא גם הנוח ביותר. הוא מורכב מראש מסתובב, בעל להבי ניקוב שונים, שבהם אתה יכול להשתמש כדי ליצור חורים בגדלים שונים. כדי להשתמש בכלי האגרוף הסיבובי אתה רק צריך ללחוץ על הידיות, עד שיופיע חור.

כלי אגרוף רוטרי מושלם לריתוק רצועות עור, אך יש להם פונקציונליות מוגבלת בסוגים אחרים של מוצרי עור. זה נובע בעיקר מהעובדה שאתה יכול להשתמש בו רק עד שני סנטימטרים מקצה העור. גם הפונקציונליות שלו עבור עור עבה לוקה בחסר.

שמור על ה- Metal Sharp
כדי להפיק את המרב מכלי הריתוק שלך, עליך לוודא שהלהבים נשארים חדים. אתה יכול לעשות זאת על ידי השחזה של הלהבים כשהם משעממים או על ידי קבלת להבים חדשים. אם אתה לא מצליח לעשות אגרוף נקי, אתה יכול לסובב את העור כדי להגיע לצד השני. זה גם סימן שכדאי להחליף או להשחיז את הלהבים.

חבטות ידניות
חבטות ידניות אינן כל כך נוחות לשימוש, אבל הן מציעות את הגיוון הרב ביותר לריתוק. באמצעות אגרופים ידניים, תוכל להגיע לאותם מקומות שקשה להגיע אליהם, כמו גם לנקב דרך עור עבה או קשיח. כדי להשתמש באגרוף ידני, פשוט החזק את האגרוף ישר על גבי העור והכה אותו עם פטיש. בדרך כלל, אגרוף אחד מספיק כדי ליצור חור, אבל לפעמים תצטרך לבצע את הפעולה הזו כמה פעמים, במיוחד עם עור עבה.

בעת שימוש באגרופים ידניים, עליך להימנע מלעשות זאת על משטח קשה, כגון מתכת או קוורץ. אם לא תעשה זאת, תגמור עם חבטות עמומות, תוך זמן קצר בכלל. חבטות מנואל מגיעות בגדלים וצורות שונות, וזו אחת הסיבות העיקריות לכך שהם אחד הכלים המגוונים ביותר שתוכלו להשתמש בהם.

סיכום
לפיכך, אנו מקווים שהבהרנו את השאלה כיצד להשתמש במסמרות על עור. בנוסף, אם אתה רק נכנס לתחום יצירת העור, אנא קרא כיצד להכין תיק עור בבית לקבלת טיפים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים עבורך.

אם לא מתחשק לכם להכין תיקי עור לגברים או לנשים בעצמכם, תוכלו לבדוק את הקולקציה הגדולה שלנו.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: