כיצד לנקות תיקי עור

https://www.tuscany-bags.co.il/%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%99-%D7%A2%D7%95%D7%A8-%D7%9C%D7%92%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%9D

עור זקוק לתחזוקה על מנת להחזיק מעמד. זה לא משנה על איזה מוצר אנחנו מדברים, ניתן ליישם את העקרונות העיקריים על כולם. ברגע שתלמדו את הנקודות העיקריות של מה לנקות עור, ארנקים, תיקי עור וארנקים או אפילו מכנסיים ומעילים יודו לכם. החלק הכי טוב בזה הוא שאתה לא צריך להוציא הון תועפות על מוצרי ניקוי עור יקרים. פשוט עקוב אחר הטיפים הפשוטים והקלים הבאים להגנה וניקוי עור בבית. לכן, ללא עיכובים נוספים, בואו נצלול ישר לתוך.

טיפים להגנה על עור
ראשית, אין לשמור עור באור שמש ישיר לפרקי זמן ארוכים. בדיוק כמו העור שלך, גם העור נוטה להתייבש ולבסוף להיסדק ולהישבר. בערך כמו עור של בן אדם. זה הופך להיות מסוכן לסחוב את התיק או מוצר עור אחר מכיוון שהוא עלול לאבד את היופי והתכונות הטבעיות שלו. לכן, למרות שאיננו מציעים להשאיר את התיק בבית במהלך ההליכה ביום שמש, עם זאת, אל תשאירו אותו על כיסא בחצר האחורית.

שנית, יש לנקות אותו באופן קבוע. השתמש במטלית מיקרופייבר יבשה או מעט לחה או מטלית מחומר רך אחר כדי לאבק תחילה את פני השטח. לאחר מכן, אתה יכול להשתמש בסבון אוכף לניקוי יסודי ועדין עם תוצאות נהדרות. אפשרות נוספת היא למרוח כמות קטנה של סבון לחות על מטלית לחה ולהקציף את העור. הקש בעדינות את הבד על פני העור במקום לשטוף לקבלת ברק יפה.

איך לטפל בתיקי עור
הסרת כתמים
לא משנה באיזו שיטת ניקוי אתה משתמש כדי להסיר כתמים מעור, תמיד בדוק אותו במקום נסתר תחילה כדי לוודא שהוא לא יגרום להכתמה נוספת או נזק.

הדרך הנפוצה ביותר לניקוי כתמים על עור היא שפשוף עם צמר גפן שנטבל באלכוהול. זה יכול לנקות הרבה כתמים, כולל כתמי דיו. אם שפשוף אלכוהול לא עוזר, אתה יכול לנסות להשתמש במסיר לציפורניים שאינו על בסיס שמן (לא זהה למסיר לק). יש למרוח כמות קטנה על המקום, להשאיר אותו למשך הלילה ולנגב עם מטלית לחה.

דרך נוספת להסרת כתמים מעור היא על ידי שימוש במידות שוות של מיץ לימון וקרם אבנית. מרחו את המשחה עם מטלית רכה ועבדו אותה פנימה. אם הכתם עדיין נראה לעין, השאירו אותה למשך כמה שעות. לאחר מכן, עבדו שוב בכמות קטנה של משחה ונגבו עם מטלית לחה.

כתמי מים על עור יכולים להיות ממש מעצבנים, אבל יש דרך קלה להסיר גם אותם. פשוט הרטיבו שוב את כל האזור ואפשרו לו להתייבש באופן טבעי או השתמשו במייבש כביסה במצב הנמוך ביותר. אל תייבש את העור באור שמש ישיר, מה שמביא אותנו לקצה הראשון של הגנה על התיק שלך.

עבור זמש, נסה להשתמש במחק מסטיק או חומץ לבן לא מדולל. תמיד הברגה במקום לשפשף בעת שימוש בחומץ על זמש.

הסרת מלח כביש מעור
מלח דרכים יכול בקלות לעלות על נעלי העור או המעיל שלך בחורף. אפילו על תיק העור שלך. כדי להסיר אותו, הכינו תמיסה מחלק אחד של חומץ לבן ומחלק אחד של מים. טבלו מטלית בתמיסה זו ונגבו בעדינות את הנעליים או פריטים אחרים. ייתכן שתצטרך לחזור על זה מספר פעמים. עם זאת, כשתסיים, יש להסיר את כל עקבות מלח הדרכים. כדי למנוע נזק, נגב נעלי עור לעתים קרובות והשתמש במשחת ליטוש.

שמירה על העור רך וגמיש
כדי לשמור על העור שלך במצב טוב לאורך זמן, הכינו תמיסה 1:2 של חומץ לבן ושמן פשתן. יוצקים את החומרים לצנצנת עם מכסה ומנערים היטב. אתה יכול להכין את הפתרון הזה מראש ולהשתמש מספר פעמים. למרוח עם מטלית, לתת לזה לשבת במשך 12 שעות ולהתחמם.

סיכום
אלו רק כמה שיטות ביתיות להרגיע את דעתך. אתה אף פעם לא צריך לדאוג עם מה לנקות עור וצריך להיות טוב ללכת עם דברים שנמצאים בבית שלך. לטיפים נוספים שונים, קראו כיצד לטפל בתיקי עור ולטפל בעור. אתה תראה שעם כמה מדריכים מהירים ופשוטים לקריאה מוצרי העור שלך בבית יזונו ויפרחו בצבעים היפים ביותר.

אם כבר יש לכם תיק ואתם רוצים שהוא באמת יחזיק מעמד ויישאר במצב טוב, שקול להזמין בלסם לטיפול בעור.לחצו למגוון תיקי עור לגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: