תיקי עור איטלקי לגבר Tuscany Bags

תיק עור איטלקי https://www.tuscanybags.org/men-leather-bagsהטובים ביותר לגברים

פעם היו מזוודות, אותם תיקים שבהגדרה – הכילו את כל הדרוש לנסיעת עסקים קטנה שנמשכה יום אחד, למעשה, ואשר, עם הזמן, הפכו לאביזר החיוני לאנשי עסקים ברחבי העולם. ביטוי של דרך אישית מאוד לתפוס לבוש מקצועי, התיק הקלאסי, בעור שחור או חום, הוא השתקפות של קפדנות ודיוק מוחלט, שעדיין מלווה את מנהלי העסקים מכל העולם בטיפוס להצלחה. מתכוננים לחזרה לעבודה אחרי חופשת חג המולד, הנה תיקים שאפשר לקנות עכשיו בשוק העור של פירנצה.

תיקים לכולם

תיק עור איטלקי המשלב אסתטיקה וינטג’ית עם הצרכים הפרקטיים והפונקציונליים של היום. בעור חום רך, לאביזר תא מרכזי גדול המחולק מבפנים לשני כיסים נוחים, אחד מהם מרופד ללפטופ ואחד עם סגירת רוכסן לחפצי ערך, בתוספת שני חורי מחזיק עטים קטנים. הציפוי החיצוני העמיד למים מלווה ברצועת כתף מסוימת: רחבה ומרופדת, היא מפחיתה את הלחץ על הכתף, ונועד להציע נוחות מירבית.

סיים עסקה!

קלאסי ואלגנטי, תיק דניאלה משתמש בעור ג’ינס כחול רך לבטנה, שצבעו מהדהד בידיות וברצועת הכתף מבד. החלק החיצוני הוא רב כיס, עם שני כיסים קטנים עם ובצד השני כיס מרכזי גדול. החלק הפנימי מחולק לתאים לעטים, סמארטפונים ומסמכים, ומאורגן בצורה מושלמת כדי לשאת את הדברים החיוניים למשרד בצורה מירבית.

תיק התיקים

יצירת מופת חסרת מגדר

Giulia MG היא יצירת מופת של טוסקני תיקים, המאופיינת בבנייה קשיחה, ידית כפולה ורצועת כתף נשלפת ומתכווננת. זמין בגוונים שונים, זהו האביזר המקצועי עבור גברים ונשים כאחד הודות לקסם חסר המינים שאין לעמוד בפניו. הוא מייצג את הביטוי החיצוני של הזהות של האדם אפילו במקום העבודה.

ההשקעה הטובה ביותר

מצוינות שחוזרת על עצמה, חוזרת משנה לשנה בארונות בגדי העבודה, התיק של Jour הוא האביזר של עובד המטרופולין, שתמיד שם נוחות לפני אסתטיקה. בעור יבש טהור בצבע אדמה, הדגם מועשר בשני כיסים פנימיים וחיצוניים המעדיפים ארגון מיטבי, כאשר הידיות ורצועת הכתף מעור פרה מהווים את החותם הסופי ליצירה איכותית.

הכי טוב בסך הכל

אביזר מיוחד חיוני כדי לשפר את התלבושות המקצועיות האנונימיות הללו העומדות בבסיס קוד הלבוש לעבודה. מסיבה זו, השקעה בתיק רולנדו היא סימפטום לרצון עז לצאת מהקהל מבלי להגזים באקסצנטריות. מעור שחור ועם פרופילי טון סור טון וידיות עור עגל, זהו עיצוב חיוני ומעודן עם קסם נצחי.

התיק הזה רציני!

דגם כריסטופר נולד מתוך הרצון ליצור תיק עבודה מרווח, נוח ויפה. תיק רב תכליתי, גם לימים במשרד וגם לקפה על הבר. למעשה, פרטים כמו העור המשובח, ניטי הצד הקטנים והרוכסנים המרובים, הופכים את התיק למושלם גם בזמנך הפנוי. קנה עכשיו והשתמש בו לכל החיים!

במבחר תיקי עור איטלקי שלנו תמצאו את אביזר האופנה המתאים לחזרתכם למשרד בעלות נמוכה במיוחד, הודות להצעות שאין לפספס על בסיס יומי. אל תחכו, בואו לבחור את תיק העסקים עבורכם שלל מבצעים מיוחדים.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: