תיקים מעור Tuscany Bags

כיצד לטפל בתיקי עור ואביזרי עור

בכל הנוגע לאביזרים מעור, בדרך כלל, נפתח שיח איטלקי כלל, המורכב מביצוע איכותי מאוד. ישנן חנויות רבות, כמו טוסקני תיקים המייצגות ספינת דגל לשוק זה שהופך, עם הזמן, ליותר ויותר מסחרי.

קניית חגורות עור, תיקים, ארנקים, מזוודות פירושה השקעה בחומר עמיד, איכותי ומיוחד במינו. קנייה באיטליה פירושה קניית מוצרים שנעשו מתוך תשוקה, מחויבות ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר.

אמרנו שאביזרים מעור אמיתי הם באיכות הגבוהה ביותר אבל עדיין טוב לטפל בהם כמו שצריך, אבל איך לטפל בחומר הזה אז?

תחזוקה

כדי להבין כיצד לטפל היטב באביזרי העור שלך, לעולם אל תשאיר אותם חשופים למים או לחומרים כימיים, שרק יפגעו בהם ויוציאו מהם את החיות והזוהר. יחד עם זאת, אסור שהעור יהיה ‘מיובש’ מדי. אישה מנקה תיק עור עם מטלית רכה

גם אם איננו רואים כתמים או לכלוך מסוימים, אל לנו לחשוב על השארת המוצר כפי שהוא. כל חודש או לכל היותר חודשיים, יהיה טוב להעביר קרם הזנה ולק באותו הצבע.

באילו כלים להשתמש כדי לטפל בצורה הטובה ביותר בעור?

עור שימש במשך מאות שנים לייצור חפצים מכל הסוגים, במיוחד עור עגל. לכן כדאי לנסות לנקות אותו רק בכלים טבעיים ועדינים. פעמים רבות מומלץ להשתמש במברשות בעלות זיפים רכים, אשר בתנועות מעגליות יכולות לנקות היטב את החומר, יחד עם שימוש במטלית רכה שתסיר את כל השאריות הכתמים.

אנשים רבים, אם יש להם הרבה אביזרי עור, מעדיפים לקנות וופורייזר שאינו משתמש בממיסים כימיים ולכן הוא בטוח וטבעי יותר.

אם הכתמים שאנו רוצים לטפל בהם הם עקשניים במיוחד, אז יש להשתמש בקרמים מיוחדים לניקוי עור עגל, שאסור להיות מורכב מיותר מדי מים כי מלבד היותו שם נרדף למוצר באיכות נמוכה, זה יוביל גם להתרחבות. של הקרצוף או אפילו יצירה של חדשים. תיקי עור בצבעים שונים

יש לשים לב מעל הכל לא לשרוט את החומר, יש להיות עדין ולטפל בו בעדינות ובמגע קל, כך שממש אסור להשתמש בכלים שוחקים כמו ספוגים. עדיף להעדיף בדי עור סופגים.

שיטות לניקוי עור עגל

יש שלבים, פחות או יותר מדויקים, ללכת ולטפל באביזרים בעור עגל אמיתי.

באופן ראשוני ניתן לומר כי יש צורך להסיר את הלכלוך והאבק שנמצאים על פני השטח.

שנית, עם מברשת קטנה ורכה, כדי להגיע גם לאזורים הקשים ביותר לטיפול, טוב לשפשף כדי לרכך את העור ולהכינו לקראת הטיפול בפועל.

לאחר מכן, עליך לטפוח את החפץ עם הוופורייזר כפי שהוזכר לעיל, ולאחר מכן לתת להכל להתייבש לפחות 24 שעות.

אם נבחין שהנזק שאנו רואים על התיק (או הארנק, החגורה, רצועת הכתף) בלתי ניתנים לתיקון, כמו כתמים קשים או קרעים, פנייה ל’משקם’ מומחה תהיה הפתרון האפשרי היחיד, כי הוא יידע להתאושש. את האביזר ולהחיות אותו.

לסיכום, ,תיקי עור איטלקיים (ובפרט טוסקנה) הם תעשייה שיש לשמור עליה בחיים, כי זו צורה של אומנות שיש לה צורות ועיצובים של זמנים אחרים, שאנחנו לא רק קונים את החפץ עצמו אלא את כל הרעיונות, הפרויקטים והעבודה שהם מביאים איתם, כל אחד בצורתו הייחודית.

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: