האם תיקי חגורה בסגנון לשנת 2021?

מארז הפאני הוא באמת מראה רב תכליתי. בעוד שחלקם עשויים לשייך את תיקי חגורה עם שנות השמונים, ואממ, לאופנה הזו, מעצבים מדמיינים מחדש מתי ללבוש חבילת פאני, או “תיק חגורה”, כדי להדגיש את המינימליזם הבלתי מתאמץ שלהם ואת הנוחות ללא ידיים. עולם האופנה שם לב וחבילות הפאני הן אחד הטרנדים הגדולים ביותר לאביב 2021.

עיצוב חבילת הפאני סביב הכתפיים מפיח חיים חדשים במראה.
מתי ללבוש תיקי חגורה
הסיבה שבגללה חבילות פאני מגניבות היא שהן יכולות בקלות להחליף ארנק בזמן רכיבה על אופניים, הליכה, או, אם אתה הולך על המראה ההיפביסטי הזה… מועדונים. הסגנון החגור של חבילות הפאני הופך את הלבישה בקלות מוחלטת. ומכיוון שרובם בדיוק בגודל המתאים להחזיק דרכון, ארנק, טלפון וזוג אוזניות, הם תיק מושלם לנסיעות, בין אם זה בחו”ל, או רק בשכונה.

בעוד שתיק חגורה, ניתן ללבוש בקלות על המותניים, יש אנשים שמעצבים את התיק סביב הכתפיים שלהם, ומפיחים חיים חדשים במראה. מכיוון שכל מיני מותגי אופנה עובדים כדי ליצור מראות רחוב מרגשים יותר, יש עשרות סגנונות פאני לבחירה. פיורוצ’י אפילו החתים חבילת פאני עם מלאכי החתימה שלהם.

מותגי אופנה רבים מציגים תיקי חגורה בקווים שלהם.
למה תיקי חגורה זה מגניב
האם תיקי חגורה יצאו מהאופנה? לא! תיקי חגורה שוב מגניבים וכולם רק צריכים להתמודד עם זה.

האביזר המושלם עבור מישהו בדרכים, חבילות פאני אידיאליות לטיולים ברחבי העיר, פסטיבלי מוזיקה בקיץ, טיולי אופניים ובילוי לילי. הם צדדיים להפליא, ומגיעים בכל מיני צבעים ומרקמים – מתיקי בד ספורטיביים ועד לאריזת בורברי אופנתית (כן, בעצם). עם מחבקי הירך הנוחים האלה, פאשניסטות לא צריכות לבחור בין מראה מגניב לבין להתלבש בנוחות מירבית.


כמה עולים תיקי חגורה
כמו רוב הדברים באופנה, תיקי חגורה יכולים להיות זולים או די יקרים. חנויות של 99 סנט מוכרות תיקי חגורה העשויים מפלסטיק זול שכנראה מסוגלות להבערה עצמית, בעוד מותגים מובילים מציעים חבילות פאני, או “שקיות חגורה”, בעלות של למעלה משלושה דולרים.

עם זאת, קל למצוא תיקי חגורה קלי משקל ואמינה בסביבות $40 דולר אם אתה רוצה בסיסי אמין.

עבור תיק חגורה אופנתי יותר ובעלות קיימא, כמו תיקי חגורות עור טבעוניים מבוססי תבואה של Hozen, תשלם קצת יותר, אבל אתה יכול לצפות שהתיקים האיכותיים יותר האלה יחזיקו מעמד הרבה יותר זמן ויהוו אמירה בסגנון הרבה יותר גדול.

תיק חגורת עור טבעוני של Hozen.
האם חבילות פאני בטרנדים?
אחת הסיבות שבגללן חבילות פאני מגניבות היא שהן מגמות כמעט ללא מאמץ. בעוד שכמה בחירות אופנתיות של 2021, כמו נעלי הבית הגדולות מבלנסיאגה, או כל מסכות מגפת האופנה שמותגים מנסים לתקן כ”אופנתיות”, ייצאו מהאופנה עד 2022 – חבילות פאני הן אביזר מנוסה שיש לו. עמד במבחן הזמן.

בנוסף, חבילות פאני, תיקי חגורה ותיקים בסגנון קנטינה הם כולם חלק מהמגמה של אופנה המתקדמת לכיוון קיימות והשקעה בפרקטיקות סביבתיות אתיות, שלעולם לא ייצאו מהאופנה. קיימות פירושה לא רק שימוש בבדים ממוחזרים, או טבעוניים, אלא גם צמצום הצרכנות. אחת הדרכים הקלות ביותר לעזור לאיכות הסביבה היא לוותר על פלסטיק לשימוש חד פעמי, בין אם זה אומר אריזה מראש של חטיף בחפיסה או לזרוק בקבוקי מים לתיק קנטינה חמוד והו-כל כך פרקטי.

פאני פאס הגיעה לראשונה לרדאר האופנה בטוקיו.
מקור:.
האם חבילות פאני בסגנון לשנת 2021?
כשחבילות פאני יצאו לרחובות טוקיו כאלטרנטיבה לתיקים צולבים, זה היה בלתי נמנע שהטרנד יזעזע את עולם האופנה. בין אם הם לובשים על ידי חובבי הפנאי, ילדי ברוקלין מנורמלים, אמהות כדורגל, קנאיות שנות השמונים, או דופק לב של הרג’וקו – התשובות לשאלה הן חבילות פאני שלא בסגנון הן יציבות, סולידיות, לא!

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: