תיק קלאץ’ מעור

לרגע ירדו לנו תיקי קלאץ’ מהרדאר, אבל עכשיו הם חזרו בגדול וטובים מתמיד. בעבר פרשו לעולם הלבוש הרשמי, תיקי הקלאץ’ הישנים שלנו נותרו בתחתית הארונות שלנו למסיבה או לעבודה הבאה. אבל למה תיקי קלאץ’ מעור עושים קאמבק? לאחר שהתחדש על ידי בנות סקנדי מגניבות ומספר מראות בסגנון רחוב מעוררי קנאה, תיק הקלאץ’ הוא כעת אופציה יומיומית לכל היום שאנו נושאים מהיום ללילה. הנה 5 סיבות טובות מדוע תיקי קלאץ’ חוזרים ומדוע כדאי להוסיף אחד לאוסף שלך.

למה תיקי קלאץ’ עושים קאמבק?

תחזוקה נמוכה

ניתן להתלבש

הוסף טוויסט לאאוטפיט

ניתן להתאמה אישית לצרכים שלך

2 שקיות ב-1

עיצוב תיקי קלאץ’

# 1 הם בעלי תחזוקה נמוכה

כשראו מטיילים בין הופעה להופעה, סט האופנה תוחב את תיקי הקלאץ’ שלהם מתחת לזרוע לסטייל נונשלנטי. בין אם הם בצורת מעטפה קלאסית או בסגנון פאוץ’, משהו על תיק קלאץ’ מקומט מתחת לזרוע או מוחזק בידם כאילו הוא נתפס ברגע האחרון בדרך החוצה, הופך אותם לתחזוקה נמוכה האולטימטיבית, גבוהה- תיק אימפקט. אבל לא רק עבור אסתטיקה, תיקי קלאץ’ הם קלים אבל בדרך כלל מרווחים בהרבה מהצפוי, כלומר אתה יכול לשאת את כל הדברים החיוניים שלך מבלי להרגיש כבדים או להרוס את התלבושת שלך עם רצועת תיק שמסיח את הדעת. עבור סגנון ותחושה תחזוקה נמוכה, תיקי קלאץ’ הם win-win

# 2 ניתן להלביש אותם

עם זאת, תיק קלאץ’ תמיד יהיה קל ללכת לאירועים רשמיים. התאמת תיק הקלאץ’ שלך לנעליים שלך הוא מתכון חסין טפשים ללבוש רשמי נהדר, ותיקי קלאץ’ נמנעים מעמעום הניצוץ של המראה שלך עם תיק מגושם שלא ממש תואם. כדי לשפר את הקאמבק החדש הזה של תיק קלאץ’, היינו בוחרים בקלאץ’ עם קצת פיצוץ נוסף כמו צמיד יד, או לנסות צורה אחרת, תוך הסתכלות לעבר פאוץ’ ולא לתיק הקלאץ’ המסורתי של מעטפה.

# 3 הם מוסיפים טוויסט לתלבושת

תיקי קלאץ’ של נונו

תיקי קלאץ’ מגשרים על המחנה בין רשמי למינימליסטי ומוסיפים טוויסט כיפי גבוה-נמוך לאאוטפיט. שלב תיק קלאץ’ עם ג’ינס רגליים ישרות ומעיל גדול למגע רשמי מעניין, או תחוב תיק קלאץ’ בסגנון פאוץ’ מתחת לזרוע שלך לשילוב עם שמלת חלוק מקסי כדי להכפיל את הוויברציות הקלות-בריזה. כך או כך, תיק קלאץ’ צפוי הרבה פחות מתיק כתף טיפוסי או תיק, אז יכול לעזור להחיות תלבושת ישנה עם תפיסה שונה של אביזרים.

#4 הם ניתנים להתאמה אישית לצרכים שלך

מנרתיקים קטנים שיכילו את השפתון ומחזיק הכרטיס שלך, ועד תיקי קלאץ’ עם מעטפות שיכילו את הרומן שאת עובדת, הגדלים שלהם מגוונים בדיוק כמו הסגנונות שלהם. ככל שתיק הקלאץ’ ברח מתחום הלבוש הרשמי, הסגנון התרחב וניתן להתאמה אישית לכל אירוע, צורך או יכולת לארוז קל. בשבועות האופנה ברחבי העולם, נשים רואות נשיאת קלאצ’ים גדולים כמו תיקי לילה שיכולים להתאים לכל דבר ולכיור המטבח בתוכם, כך שהדאגה שקלאץ’ לא יתאים לחפצים החיוניים שלך נעלמה מזמן. בדרך כלל מורכבים מכיס גדול אחד, תיקי קלאץ’ מרווחים הרבה יותר ממה שהם נראים והם מעוצבים בגדלים יותר ויותר גדולים ומגוונים, מוכנים לנשיאה לכל אירוע. למגוון המלא CLICK ME

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: