תיקי עור איטלקיים – תיקי עור לנשים וגברים מאיטליה

ובכן, זה הוגן לומר שכולנו הפכנו מעט אובססיביות לנוסטלגיה של שנות ה-90 – במיוחד אופנת שנות ה-90! תיקי עור איטלקיים לנשים וגברים שקנינו. אבל אין ויכוח כשזה מגיע למי הכי חמוד שמשלים כל תלבושת בארון הבגדים שלנו… תיק עור איטלקי

למה אנחנו כל כך אוהבים את אופנת שנות ה-90? ובכן, זה היה העידן הבלתי פורמלי הראשון של אופנה. הטרנדים של שנות ה-60, ה-70 וה-80 הותאמו וצוידו בכריות כתפיים ומכנסיים. שנות ה-90 היו עידן הפריצה לחופש אופנה. ההשפעה מקליפים וסרטים של היפ הופ של MTV כמו ‘בלי מושג’ היוו השראה לעידן חדש של חמוד אבל עם גישה. מעילי הג’ינס, מראה doc ומראה זרוק, בהשראת להקות כמו נירוונה ואואזיס שינו את הגישה המלאה שלנו לקז’ואל היומיומי.

הכל נשמע מאוד מוכר, לא טוב זה בגלל שכל הטרנדים האלה יושבים עכשיו בנוחות בארון הבגדים שלך וכולנו בעד זה. אין ויכוח שתיק עור איטלקי בסגנון שנות ה-90 הוא הכרחי לכל אירוע; כשמגיעים לעיר או מתכננים יום טיול, התיקים האלה הם הגימור! שמירה על קריר קז’ואל ונשי במיוחד.

אלו הם אווירת הרטרו האולטימטיבית בצורות הזוויתיות החמודות ביותר. במגוון חומרים כגון קנבס וניילון, תיקים אלו הם מעבר לכל בגד. עם מותגים כמו טוסקני תיקים שנותנים לנו את אווירת איטליה של שנות ה-90.

הסגנונות הפשטניים והנקיים האלה הם תיק הכתף מעור איטלקי שהומצא מחדש משנות ה-90. שילוב של סגנון סקנדינבי עכשווי ומודרני עם מראה גודל מיני שובב מהתקופה. עם מותגים כמו טוסקני תיקים המובילים את הדרך, אלו הם המספרים הקטנים האולטימטיביים ליום, לילה, עבודה או כיף!

החלקים ממותגי OOT חזרו ברעש, זהו הטרנד האולטימטיבי שמדגיש את מחזור האופנה. במקום לתת לנו אווירה של תנופה, תיקי הכתפיים האלה הם הקסם האולטימטיבי לילדות מגניבות, ותיקי הניחוש האלה נותנים לנו חיים!

ללא ספק התיק האהוב שסחבתי לאורך השנים הוא תיק עור איטלקי. כדי לבחון את דומה לכפפת בייסבול בכך שהיא תתכהה עם השימוש. כדי לעזור להגן על העור מפני כתמים ולהאריך את חיי התיק השתמשתי בו בכמויות מרווחות של מרכך עור מדי שנה. כל מרכך עור שאנו מוכרים (או שעווה דומה

אלה הסגנונות שמעלים חיוך על הפנים שלנו, נוסטלגיה מגבירה את העליות! תיקי הכתף הנוצצים, הנוצצים אך אופנתיים שאי אפשר להרחיק מהם עין.

עם אחד מהאפשרויות, יש חשיבות לתיק עור רשמי שהסגנון שלו תואם את הלבוש הרשמי שלך לעבודה. דגמי קופסאות קשיחים מעניקים מראה מטומטם שאינו מוערך במקום העבודה, עור רך וקטיפה הם הרצויים כיום. תכונה אחת שבהחלט חייב להיות מארז קצר הוא העיצוב שצריך להיות מסונכרן עם הטרנדים של היום ומחר, כדי למנוע מאדם להיראות פרוע במקום העבודה. תיקים הם מנשא מהיום להיום, שבגללו הרבה זמן אנחנו מבלים יותר מהנדרש ברכישת תיק. בדרך כלל אפשר לשלם בסביבות 90$ עד 110$ עבור תיקי עור איטלקיים עשירים שיגדירו את הסגנון שלך. למגוון המלא לחץ כאן CLICK ME

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: