תיקי נשיאה מעור

פוטנציאל הפריט הקשה ביותר בארון הבגדים שלך ארוך מדי נשכח מהתיק. כאן

בטוסקני תיקים, היינו רוצים לטוסט את התיק שמעביר אותנו לאורך היום שלנו, התיק שנשא הכל ממחשבים ניידים לעבודה ועד לקניות האוכל שלנו. כן, ה-tote הוא תיק עור שלא צריך מחשבה, משהו שהולך עם כל אאוטפיט. אבל עד כמה אתם מכירים את הבגדים שלכם?

היכנס, המדריך של טוסקני תיקים לתיק.

תיק נשיאה היומיום

תכיר את החבר הכי טוב שלך. התיק שלוקח אותך לכל מקום. מלא בקבלות ישנות וחבילות ריקות של מסטיק, זה התיק שמתאים לטלפון, לארנק, למפתחות, לתיק איפור, לפטופ, ליומן ואפילו לזוג נעליים נוסף לאותם ימים שבהם תנסו (בטעות) לעקב.

חפש איכות על פני כמות עם זה. תיק אחד טוב יכול להחזיק מעמד לכל החיים, אז הפוך אותו למושלם. משהו פשוט, אלגנטי, מתוחכם, במילה אחת – נצחי.

הקונה

טוסקני תיקים

את הולכת ליום של קניות וארוחת צהריים – מה את לוקחת? תיק עור לקניות הוא האח הצעיר והמגניב של התיק היומיומי שלך. מרושל יותר, מלוטש יותר ומגע שובב יותר, זה התיק שייקח אותך מארוחת צהריים לסוף שבוע, תוך כדי שהוא יצליח להכניס פנימה את הזמנת תיק עור הערמומית שלך.

תיק עור נשיאה לסגנון גבוה

תיק ליפטנר קטן

האם את רוצה משהו קצת יותר יוקרתי, משהו שמשדר קלאסה? תגביר את המשחק שלך ונסה תיק יוקרתי עם כל היתרונות של התיק היומיומי שלך, אבל רק טיפה יותר עצבנית. תזייף עד שתעשה את זה, זה התיק שייראה נהדר על זרוע אחת בזמן שאתה מנקז את המימוזה שלך בשנייה.

תיק עור מיני

לא מוכנה להשאיר את התיק שלך מאחור ולצאת קדימה עם תיק גדול מדי? לעולם אל תפחד, תירגע עם מטלית קטנה – האמצעי המושלם. באופן כללי מעט יותר מובנה, דמיינו לעצמכם כיווץ התיק האהוב עליכם לגודל מיניאטורי מושלם

אם את בחורה שרק רוצה תיק ידידותי לארנק שיוכל לשמש לפרקטיות אבל גם שומר על הסטטוס של הסגנון שלך הנה המותגים האהובים עלינו שימלאו את החלל בארון הבגדים שלך. אם אתה מחפש פשטות, תיקי ה- Núnoo מתאימים לתבנית עם האישיות הסקנדי שלהם או אם אתה רוצה אווירה ספורטיבית אז אולי תיק ג’ינס של טומי הוא יותר הסגנון שלך.

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: