תיקי גב

הודות לזרם של יוקרה ספורטיבית לתחום האופנה בעשור האחרון לערך, תיק גב הפך לתיק המועדף על ידי אנשי הסגנון, בעל פרקטיות כמו התיק הנאמן ומשיכה כמו הקלאץ’ הזוהר. החלק הטוב ביותר תיקי גב הוא שיש סגנון לכל צורך ואירוע – גלו את המדריך שלנו תיקי גב למטה כדי לגלות איזה מהם מתאים לך ביותר (או שאתה יודע, קנה את כולם, לא נשפוט).

תיק גב מעור לוקס

תיקי גב אינם שמורים יותר עבור ילקוטים או פרקטיות גרידא. סגנונות בגימור עור חלק מוסיפים נופך של יוקרה ואופנה גבוהה לתרמיל הצנוע, והופכים אותו לתיק שהוא יותר מסלול ממסדרון בית הספר. חפש סגנונות מלוטש עבור המנה הנוספת של סגנון דגם מחוץ לתפקיד.

תיק גב מעור קטן

תיק גב מעור קטן שמקבל חיים משלו, תיק גב מעור שיודע להשתעשע באופנה ולהפיח אישיות בתיק. זהו יוצר אמירה, מפעיל שיחות וכזה שבטוח יעלה חיוך על הפנים שלך. הסגנונות בהשראת החיות הם ההימור הטוב ביותר שלך העונה.

תיק גב מעור גדול

ישנם כמה תיקי גב שנבנו לחיק הטבע. הם קשים, עמידים ומגיעים עם הרבה כיסים ותאים שימושיים. החדשות הטובות ביותר הן, שאתה לא באמת צריך לצאת לטיול או משהו כדי ליהנות מהתרמיל הזה – הם נראים טוב באותה מידה גם ברחובות העיר.

תיק גב מעור המיני של Tusacany-bags

הכל טוב יותר בגודל מיניאטורי (טוב, רוב הדברים) וזה מתאים גם לתרמילים. התרמיל המיני חמוד, זה כיף, הוא לא יכביד אותך והוא ייתן לך כמה ויבשים רציניים של קלולס. תעבור על שר.

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: