התיקים הקטנים הטובים ביותר

הבסיס של כל מלתחה חובבת אופנה הוא תיק עור שחור קטן . זה יוצר השפעה כזו במינימום מאמץ. מסיים את המראה שלך מבראנץ’ של בנות ועד חיי לילה בעיר, זה התיק שיחליק בו זמנית לארון הבגדים שלך. מצא את הנשק הסודי הבא שלך עם התיק השחור הקטן שלנו מכמה ממותגי החובה…

בואו נתחיל עם המותג טוסקני תיקים האהוב מאוד .תיקי עור יוקרתיים לנשים וגברים , המאסטרים של סגנונות המיני תיקים. יצירת תיקים עם סגנון אורבני וקצה מודרני הכוללים שרשראות, כיסים קדמיים וידיות שונות. סגנון הלנה מועדף בשל הרבגוניות שלו.

תיק העור הזה ממלא את הצורך להיות בטרנד ובמקביל להיות תיק לנצח. עם לוגו ה-T הכפול האייקוני ופרטי השרשרת, זוהי צורה בסגנון גבוה שתחמיא לכל אאוטפיט. מעוצב על מעיל החורף או שמלת המיני שלך, זוהי קלאסיקה מתוחכמת שיש לנצח.

תיק גב מעור בצבע חום

תיק עור חמוד ומרופד, הוא תיק אולטימטיבי . הסימן המסחרי של ציפורי האהבה בזהב פליז בולטים על רקע העור השחור ומעניק לו מראה אמירה עדין. גדול מספיק כדי להתאים את החומרים החיוניים שלך תוך כדי היותו הסגנון הנחשק במיוחד בגודל חצי ליטר, זהו תיק ללבוש לכל מקום.

תיק קרוסבודי

תיקי צד מעור הם טרנדים העונה והסגנון הזה של תיקי עור טוסקני קרוסבודי מתקתק כל קופסה. הוא מפיץ קצת נוסטלגיה משנות ה-90, עם פירוט השרשרת שהופך אותו לאלגנטי עם תחושה מחוץ למשרד, אבל אז צורת סקופ הניילון מעניקה לו יתרון סתמי. התיק הזה יושב במקום המתוק שבין השקעה לנצח לבין מצרך בסגנון עונתי.

תיק העור הזה הוא זה שתגיע אליו פעם אחר פעם כדי לקחת אותו בתור הפלוס אחד שלך. מושלם לאותם אירועים מתלבשים, זהו תיק גביע המוסיף נקודות סטייל לכל אאוטפיט. שלם עם הלוגו המסחרי של Tuscany-Bags וחיבור שרוך מעשי, זה ישמור את כל החפצים שלך בבטחה.

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: