תיקי מותגים מעור לנשים

איך לטפל בתיק היד שלך: טיפים וטריקים לזמש ועור

בחרת את תיק המעצב המדהים שלך; זה הגיע, וזה מושלם כמו שקיווית שזה יהיה. אבל זה גרם לך לחשוב: איך אתה צריך לטפל בתיק היד שלך? האם יש טריקים לשמירה על התיק החדש שלך כמו חדש למשך זמן רב יותר? היכנסו ל טוסקני תיקים

תהיתם פעם איך מנקים תיק יד מעור? לא בטוחים איך לאחסן את הארנק החדש שלך? אנחנו כאן לעזור. תסתכל למטה על כמה משאילתות הטיפול בתיק היד הנפוצות ביותר, ושמור על התיקים שלך יפים כל השנה!

#1 איך אני מנקה תיק מעור?

הצעד הראשון לתיק עור נקי הוא הברשה של הבד עם מטלית לחה; זה נפטר מכל כתמי משטח במהירות וביעילות. לאחר שהעור נקי, השתמש במגבת יבשה ורכה כדי למחוק כל לחות, ולאחר מכן אפשר לתיק להתייבש בסביבה בטמפרטורת החדר.

#2 היכן עלי לאחסן תיק יד מעור?

והכי חשוב, הרחיקו את החלקים שלכם מקרני השמש ובמקום קריר ויבש שבו הבד יכול לנשום; זה מונע מהעור להתייבש ולהיסדק. אם התיק שלך הגיע עם שקית אבק, הקפד להשתמש בו!

#3 מה קורה אם תיק הזמש שלי נרטב?

זמש ומים לעולם לא מתערבבים, גם אם מכינים אותם עם תרסיס להגנה מפני זמש. אם תיק הזמש שלך נרטב, השאר אותו לייבוש בחדר בטמפרטורת החדר. לעולם אל תפעיל חום ישיר או תשאיר בשמש מכיוון שהדבר עלול לשנות צבע או לטעות בשקיות במהלך תקופת הייבוש.

#4 מה לעשות כאשר עור נרטב?

אם תיק העור שלך נרטב בגשם, מלא אותו בנייר עיתון – זה מונע את התכווצות העור – ואפשר להתייבש לאחר ספיגת מים רבים ככל האפשר. לעולם אל תפעיל חום ישיר על כל עור רטוב – זה יגרום לסדקים ולהתכווצות.

#5 כיצד אוכל למנוע מעבודות המתכת והקישוטים שלי להיפגע?

שמירה על ניטים, קריסטלים, שרשראות ומנעולים ללא שריטות יכולה להיות מסובכת. בעוד שדפיקות עדינות הן כולן חלק מהבלאי הרגיל, כאשר אינך משתמש בתיק שלך, עצב נייר טישו מסביב ליצירת המתכת כדי למנוע שריטות ושריטות מכוערות.

#6 האם אתה יכול לתקן תיק יד מעור שרוט?

אייק! אתה צריך להיות זהיר במיוחד עם עור מכיוון שקשה מאוד – אם לא בלתי אפשרי – לתקן אותו כאשר הוא ניזוק. שמן עור, כאשר משפשפים אותו בתנועה מעגלית על השריטה יכול לעזור להפחית את עוצמתו, בעוד שמרכך עור כלשהו יכול גם להמריץ מחדש את התיק עם רמה טובה של שמן ושעווה כדי למנוע שריטות קשות נוספות.

#7 מה עלי לעשות אם תיק העור מתייבש?

אם אתה תוהה כיצד לייבש מחדש תיק עור יבש, ייתכן שתצטרך להרטיב את הבד עם קרם מומחה. ישנם שמנים, שעווה וקרמים אשר כולם ירככו ויזרמו מחדש תיקים עייפים – מרכך עור הוא גם שיחה טובה.

#8 האם עור פטנט יגרום להעברת צבע?

עור פטנט עמיד הרבה יותר מסוגים אחרים, אך אם הוא צבעוני, הוא עלול לסמן משטחים אם אינו מאוחסן כראוי. שמור תמיד את עור הפטנט בשקית אבק (או בציפית, אם אתה קצר בתיק אבק!), והשתדל לא להניח אותו על בדים בהירים.

#9 האם זה רע לתלות את התיק שלי בידיות?

כן! לעולם אל תשמור את התיק שלך באמצעות לולאה של הידיות מעל ידית דלת או ארון בגדים: זה יפגע בעור הידית ויעצב את התיק עם הזמן.

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: