תיקים

עונת המסיבות מתקרבת והבהלת ‘מה ללבוש’ מגיעה עבה ומהר. ממסיבת המשרד הגדולה לארוחת חג עם הבנות ואפילו מעבר לשנה החדשה, יש הרבה הזדמנויות בקרוב אז וודאו שהכנתם את התלבושות שלכם והבטחת את תיק עור המושלם.

בין אם אתה הולך על זוהר מוחלט, LBD קלאסי או משהו אלטרנטיבי יותר, השלם את המראה שלך עם תיק גניבת ראווה. לא רק לחג המולד, חלקי ההשקעה האלה מיועדים לשמירה, לראות אותך לתוך השנה החדשה וכל החגיגות שיבואו. התיק היומיומי שלך לא יחתוך אותו הפעם, אז תסתכל על החלקים המובילים שלנו למסיבה…

בסגנון המיני קופסאות, תיק עור מוד הזה מתעל לילדה מגניבה, אסתטיקה לונדונית. הסגנון הסופר קטן אורז את הפאנץ’, עשוי כולו מחרוזים סמוקים עם אשכולות פרחוניים תלת מימדיים באגוז לוז, זהו צבע ניטרלי סופר תכליתי עם תחושה יוקרתית.

אובססיבי לטרנד ה-תיקי עור יוקרתיים העונה תיק הכתף הזה של קורט גייגר לוקח את זה צעד אחד קדימה עם הלב הכחול והרב-צבעוני. עם צורת פאוץ’ חמודה במיוחד, הוא משדר גם אווירת נוסטלגיה מעט משנות ה-90, מושלמת לחצאיות המיני ולמעילי הפרווה שכולנו שלפנו.

שחור הוא בדרך כלל האזור הבטוח שלנו, אבל התיק הזה של טוסקני תיקי עור נותן למראה השחור שלך אלטר אגו חדש. בפרווה מלאכותית, תיק האחיזה הזה הוא האמצע המושלם בין תיק קלאץ’ לכתף, ומציע רצועה עליונה להחזיק עם גוף נרתיק עבור הדברים החיוניים שלך. זהו סגנון מפתח להשקיע בו לעונה זו.

תיק כתף עור – ליים

תיק ירוק ניאון זה של טוסקני תיקים טרנדים מרכזיים העונה. עם הידוק ייחודי המשנה את צורת התיק, תוכל להתאים אותו לתלבושת שלך. מושלם עבור בחורה עכשווית שרוצה קצה סקנדי.

Mini Bag – שחור

עם רצועת הכתף הקלאסית בהשראת שאנל, תיק המיקרו-מיני הזה של Guess מחמיא גם למראה ה”בחוץ” שלך וגם לארוחת ערב לשני תלבושות. עם טוויד עם כתמים מתכתיים ומעוטר בעור מלאכותי, הוא מייחד אותו משאר תיקי הכתף בחוץ.

תיק כתף עור חלק מרגו לנשים – שחור

עם צללית קומפקטית ונצחית, הr היא האמירה האיטלקית המושלמת. מעוטר באבזם פרפר תכשיט רב צבעוני, הצבע הבהיר מביא יתרון מודרני לסגנון קלאסי מאוד.

לפני ביצוע רכישה של תיקי עור, יש להתבסס על המלצות שונות שיכולות לעזור לכם להחליט מהיכן אתם מעוניינים לבצע את הרכישה של התיק.

מכיוון שכיום יש לא מעט חנויות שיכולות למכור לכם תיקי עור, סביר להניח כי לא כל חנות יכולה למכור לכם תיק איכותי ולכן, כאשר אתם מתבססים על המלצות של לקוחות שונים שרכשו תיק עור ויכולים לתת לכם המלצות מניסיון אישי שלהם, זה יכול להיות מעולה.

כך למעשה אתם יכולים לראות את האיכות של התיק שנרכשו, וכן כמה זמן מחזיקים התיקים עצמם אצל הלקוחות השונים. המלצות מאנשים שונים יכולות להיות מעולות ולתת לכם מידע על חנויות שונות אשר מהן אתם יכולים לבצע רכישה מעולה ונכונה, אחת שתוכלו להיות מרוצים ממנה ואכן ליהנות מהתיק שאתם רוכשים לאורך זמן לא קצר.

כיום, לפני רכישה של כל מוצר שהוא, יש להתבסס על המלצות על מנת לעשות את הרכישה הטובה ביותר עבורכם.

עם סיבוב זוהר וחגיגי מאוד על תיק הכתף המקורי של פינקו, הגרסה האדומה הקטיפה הזו משלימה בצורה מושלמת את המלתחה המתגבשת שלך. החלק הקומפקטי מעוטר באבזם ה-Love Birds בגוון זהב ושלם עם אפקט ארוג ייחודי מה שהופך אותו למעורר קנאה עבור מי שרואה אותך בו.

מוניטין כאל מבוקש כשמחפשים תיק ערב ויויאן ווסטווד תמיד טוב שיהיה באוסף שלך. תיק עור Cross Body בשחור עם הלוגו המסחרי בחזית ורצועת השרשרת ייקח אותך מהיום ללילה עם קורט ורוד.

.

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: