ארנק עור

דיברנו על ההיסטוריה של ארנקי עור ומה הופך אותם לפופולריים כל כך. עם זאת, טיפ נוסף שכל בעלי ארנקי עור קיימים ועתידיים חייבים לדעת הוא כיצד לטפל בהם כראוי. להלן, אנו נספק לך את כל הטיפים והטריקים לניקוי ומיזוג שאי פעם תצטרך כדי שתוכל לשמור על אביזרי העור שלך במראה מסוגנן וחלק.

החשיבות של טיפול בארנק העור שלך

ארנקי עור מלאים הם דבר שכדאי לראות. אביזרים אלה המעוצבים בקפידה יכולים להחזיק מעמד עשרות שנים כאשר הם מטופלים כראוי. בעוד שעור נחשב לחומר עמיד ביותר המסוגל לעמוד בהרבה בלאי, זה לא אומר שהוא לא צריך קצת TLC מדי פעם.

כשמזניחים אותם, מוצרי עור יכולים לסבול בעיות יומיומיות כמו שריטות, נזקי מים וכתמים בקלות רבה יותר. זה ישפיע גם על המראה וגם על האיכות של חומר העור. בנוסף, אי אכפתיות לארנק העור שלך עשויה לעלות לך יותר – ללא ניקוי ומיזוג קבוע, ייתכן שתחליף את הארנק שלך מוקדם מהצפוי.

ארנקים וארנקים העשויים מעור אמיתי ומלא הם פריט השקעה. אז למה לא להתייחס אליהם כפי שמגיע להם שיתייחסו אליהם?

כיצד לנקות ולתחזק אביזרי עור: מדריך שלב אחר שלב

כעת, לאחר שכיסינו מדוע חיוני לטפל באביזרי עור בצורה נכונה, השלב הבא הוא ללמוד כיצד. להלן שלבי הניקוי המובילים שתצטרך לבצע:

  1. ראשית, הסר את כל הפריטים מארנק העור שלך ונער אותו החוצה. במהלך השימוש, לכלוך ואבק יכולים להצטבר בחלק הפנימי של הארנק שלך. הקפד לבדוק כל חריץ וקפל. אם אתה עדיין יכול לראות קצת לכלוך בפינות, תפוס קשית ופוצץ עד שהלכלוך מתרופף. אז אתה יכול בקלות להיפטר מכל אבק או לכלוך שמסתתר.

2. נגב את החלק החיצוני של הארנק שלך באמצעות מטלית מיקרופייבר נקייה ויבשה. זה ייפטר מכל לכלוך או אבק ששוכב על משטח העור.

3. לאחר מכן, קח את חומר ניקוי העור שלך. בעזרת מטלית רכה, מרחו את חומר הניקוי בעדינות בתנועות סיבוביות. לאחר כיסוי כל הארנק, השתמש במטלית לחה מעט כדי להסיר את המוצר ביסודיות.

4. לבסוף, תפסו עוד מטלית נקייה ונגבו בזהירות את העור באמצעות מרכך עור שנוסח במיוחד. זה יעזור למנוע מהעור להיסדק וגם ישמור עליו עמיד בפני מזג אוויר.

זה פשוט כמו זה. אמנם לא תצטרכו לעבור כל שלב בתהליך הניקוי בכל פעם, אבל זה טוב להתרגל לנקות ולאחסן את אביזרי העור כראוי על בסיס קבוע.

טיפים מובילים לטיפול בארנקי עור

כשאנחנו מדברים על טיפול במוצרי עור, אנחנו לא מתכוונים רק לנגב אותם עם מטלית נקייה מדי פעם. לא, אנחנו מתייחסים גם לאופן שבו אתה משתמש בארנקי עור. כל דבר מהמקום שבו אתה שומר אותו ועד איך אתה משתמש בו יכול להשפיע על אורך חייו.

עם זאת, הנה הטיפים המובילים לטיפול בארנק עור שאתה צריך לזכור:

  • אל תמלא את הארנק שלך – למרות שהמחשבה על ארנק עמוס במזומן היא חלום עבור רבים, היא לא עושה טובה לארנק העור שלך. אחת הטעויות הגרועות ביותר שאתה יכול לעשות היא מתיחת גרגר העור. אם זה קורה, ניתן לבטל את זה. כדי שהארנק שלך ייראה חדש לגמרי, השתמש בו רק כדי לאחסן את הדברים החיוניים.

  • הוציאו את הארנק מהכיס לפני שאתם יושבים – רוב הגברים נוטים לשמור את הארנק שלהם בכיס האחורי כשהם בחוץ. אמנם אין בזה שום דבר רע, אבל זה יכול להזיק לעור אם תשכח להוציא את הארנק לפני שאתה יושב. כאשר לחץ או משקל נוסף מופעל על גבי ארנק העור שלך, הדבר מלחיץ את החומר.

  • נקה עם המוצרים הנכונים – יש לנקות מוצרי עור רק עם תמיסות וקרמים לניקוי עור. מוצרי ניקוי רגילים עלולים לפגוע באיכות העור ולהשפיע על צבעו. כאשר בודקים פתרונות ניקוי עור חדשים, רצוי לבצע תחילה בדיקת תיקון.
  • שמור אותו מוגן מפני פגעי מזג האוויר – תנאי מזג אוויר כגון גשם או טמפרטורות קיצוניות עלולים לגרום לגימור החומר להכתים, לבעבע או להתקלף. הקפד להגן על ארנק העור שלך על ידי שימוש במרכך עור.

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: