תיקי עור אופנתיים לנשים

מהשלבים המוקדמים ביותר של הציוויליזציה, תיקים וארנקים היו פריטים יומיומיים מעשיים ששימשו גברים כמו נשים. הם היו נחוצים לנשיאת כסף וחפצים אישיים אחרים, מכיוון שבגדים עדיין לא צוידו בכיסים.

כניסת הכיסים לקראת סוף המאה ה-16 הביאה לכך שהתיקים של הגברים נעלמו לאט במהלך המאה ה-17. מכאן ואילך, התיקים היו שייכים כמעט אך ורק לתחום הנשים.

אמנציפציה של נשים הייתה הגורם המשפיע ביותר בעיצוב התיק. יותר ויותר נשים הועסקו וככל שהן הפכו ניידות יותר, תיקי היד שלהן נאלצו לענות על מגוון הולך וגדל של צרכים מעשיים. זה הביא לכל מיני תיקים למטרות ספציפיות כמו נרתיקים למסמכים מעור למשרד, תיקי עור ופלסטיק פרקטיים להליכה וביקור, תיקים אלגנטיים ונוצצים ומיניאודיירים (קלאצ’ים ממתכת) לשימוש ערב.

כעת, בעידן שבו בתי ספר ומשרדים מסתמכים יותר על כלים דיגיטליים, מעצבים חושבים מחדש גם על תיקי גב מסורתיים, ויוצרים תיקים קטנים ואלגנטיים יותר עם תאים מובנים למחשבים ניידים וסמארטפונים.

עורך האופנה שלנו בחר 14 מהתיקים הטרנדיים ביותר שיש ליצרנים שלנו להציע.

תרמילים ותיקים שליח: טוסקני תיקי עור ובסיכום, תיק שליחים צבעוני של טוסקני תיקי עור היא דרך מצוינת לשאת כל מראה עם פונקציונליות וסטייל.

מצמדים וארנקים:

נרתיק בעבודת יד בכתום וזארי על ידי האנשים האחראים ב-טוסקני תיקי עור וקטע השיחה עם הנצנצים בשחור מסנוור מאת מספרי הסיפורים ב-טוסקני תיקי עור עושים רושם רב ביותר ממובן אחד.

תיקי יד: תיק אוריגמי בסגנון יפני של בארי וסוזן תיק בפרפר, אדום וכחול של Xwiki India הן שתי דרכים להבטיח שתסובב ראשים לכל מקום שאתה הולך.

תיקים למחשב נייד: אתה יכול לשבץ את המחשב הנייד שלך בדמיונך עם ההצעות המושרות במשיכת מכחול רחבה של Prunie בתיק גב או בתיק יד. לחפור את זה? לחפור פנימה.

תיקי קלע:

קלאסה ועכשווית הוא תיק המנשא הזה מבית טוסקני תיקי עור Bags, בעוד קייצי ופרחוני ובהיר הוא היופי הזה מ- Lost and Found. מצא את אזור הנוחות שלך.

TOTES:

לכו למקומות בסגנון דסי דיווה עם היפה הזו מזמש מבית Urban Desi או תנו אמירה בוורוד קורדורה ועוד עם היצירה הזו מטוסקני תיקי עור . היכנס כדי לבדוק מה מחכה לך.

תיקים ושקיות שימוש:

מהיותה אמירה בסגנון יומיומי ועד להכפיל כבן לוויה המושלם להרפתקאות סוף השבוע של בחורה בוהמית, היצירה הזו מ-State of Play מגיעה למקום בפסים של סטייל. ואם האומנות של נשיאת מוצרי טיפוח חשובה לך, אתה בהחלט רוצה לחפש את החמוד הזה מ-The Crazy Me. נסיעה נעימה!

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: