3 המראות המובילים לאירועי החג שלך

בין אם אתם בפנים למסיבה אינטימית ובין אם אתם עומדים בקור מחוץ לבקתת הסקי, פרסנו שלושה מראות לבוש לחג שיעזרו לכם לעורר השראה השנה!

התקופה העליזה ביותר בשנה כמעט כאן, מה שאומר שתוציאו את תלבושות החג שלכם מהארון לרשימת מסיבות ואירועים מרגשת. תרצו להשלים את כל המראה שלכם עם תיק היד המושלם שהופך את העונה לאו-כל כך מוארת. לטוסקני תיקים יש את אפשרויות התיקים והארנק החגיגיות ביותר שישתלבו עם כל התלבושות למסיבת החג שלך, בין אם אתה בפנים למסיבה אינטימית או אם אתה עומד בקור מחוץ לבקתת הסקי!

למסיבת החג
פרסת את חליפת הסאטן הזו, או אולי את עובדת על שמלת העטיפה האיקונית. כל מה שאתה צריך עכשיו הוא התיק לתלבושת החג שלך. תיק ילקוט שיק קטן הוא בן לוויה אידיאלי לערב העליז הזה. התיק שלך עשוי להיות קומפקטי בגודלו, אבל הוא עדיין כולל כיסים פנימיים מרובים וכיס אחורי להחליק פנימה כדי לשמור על היסודות שלך מאורגנים. אתה יכול לשאת אותו בידיות הכפולות שלו או מהדק על רצועת הכתף המתכווננת כדי לעבור ללא ידיים בהתראה של רגע. נסה את זה בעור עם תבליט קרוק טכניקולור או פסטיבל כדי לקבל חוט בהיר של צבע.

רוצים להיכנס ללילה עם גוונים חגיגיים של כסף או זהב? אתה יכול לבחור בקלאץ’ בעל מראה חד בצבע כסף מנצנץ, או ללכת על זהב עם מיני crossbody תלוי על הכתף.

לטיול חגיגי
בין אם האירוע שלך מתקיים בחוץ תחת כוכבי החורף או בתוך הבית בין האורות המנצנצים, בחירת התיק שלך יכולה לשאת אותך מבחוץ לבית בצורה חלקה.. כשאתה מכופתרת בז’קט החגור הכי חם ובמגפי הברך שלך, ילקוט גדול הוא אחלה אפשרות לתלבושת הקז’ואל לחג שלך. החלק העליון עם הרוכסן שלו ישמור את כל החפצים האישיים שלך בטוחים בפנים, בעוד שחלק תחתון עם רגליים אומר שאתה יכול להניח אותו על משטחים מחוספסים יותר. אתה יכול גם לבחור תיק דלי מודרני עם סגירה מסוגננת עם סיבוב נעילה ותאים פנימיים שונים ללילה. נסה אחד מהשקיות האלה בהדפס מופשט, שבטוח יהווה התחלה לשיחה.

להחלפת מתנות עם חברים
זה נועד להיות לילה מלא בכיף וצחוק. תיק גדול אופנתי עם מספיק מקום להחזיק את כל החפצים שלך הוא מה שאתה צריך כשיש לך מתנות בגרירה (וצריך מקום לקבל את המתנות שלך הביתה!).

אקח את לוח הזמנים החגיגי שלך לשלב הבא עם הקולקציות החדשות ביותר של טוסקני תיקים, הכוללות ארנקי קלאץ’ נוצצים ומיני מוצלבים במטאליים ראויים להתעלפות. התיקים המושכים את העין ואביזרי החובה של העונה שלנו בהשראת המראה הזוהר של חלומות החגים.

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: