תיק עור כמתנה

מהקהילה שלנו: המתנה הכי טובה שנתתי
המתנות הטובות ביותר הן אלו שמגיעות מהלב. שאלנו את קהילת טוסקני תיקים שלנו לגבי המתנות הטובות ביותר שהם העניקו במהלך השנים שהשאירו זיכרונות משפיעים הן לנותן והן למקבל. אלה כמה מהמועדפים שלנו!

“אחותי תמיד אהבה את תיקי טוסקני תיקים , אבל אמרה שהיא לעולם לא תוכל להרשות לעצמה אחד משלה. כשהגיע יום הולדתה, הפתעתי אותה ונתתי לאחותי את הברהמין הראשון שלה! הצבע האהוב עליה הוא כחול, אז השגתי לה את אליסה לווין פלמה. היא הייתה כל כך מאושרת, שהיא לא יכלה להפסיק לבכות! אהבתי להיות מסוגל להביא לה כל כך הרבה שמחה”.

“בשנה הראשונה שהבן שלי הביא את כלתי עכשיו לחג המולד המשפחתי שלנו, לא הרגשתי שאני מכיר אותה מספיק טוב כדי להחליט על מתנה בשבילה, אבל הבנתי, מי לא יאהב ברהמין?! לאחרונה קניתי לעצמי תרמיל Carmine Red Dartmouth וחשבתי שזו תהיה בחירה טובה. הצלחתי לקנות שנייה לתת למורגן תיק יפהפה, שהיא עדיין אוהבת עד היום!”

“גיסתי עברה כימותרפיה לסרטן השד, אז נתתי לה יומן מודעות לסרטן השד כדי לתעד את החוויה שלה. כשהיא התחילה לאבד את שיערה, בילינו אחר צהריים מהנה ביחד בתרגול עטיפת ראש והתאמת צעיפים וכובעים לבגדיה. היא חיפשה בארון שלה בגדים צהובים מכיוון שמצאה שהצבע היה עליז וגרם לה להרגיש טוב יותר. כמה ימים לאחר מכן, נתתי לה תיק חמניות שהתאים להפליא לז’קט העליז האהוב עליה”.

“אני מעניק לחברה הכי טובה שלי תיק יד מקולקציית הפנינה השחורה בעוד כמה שבועות כשהגירושים שלה יהיו סופיים. זו הייתה תקופה קשה עבורה ואני רוצה לתת לה משהו שיגרום לה לחייך”.

“הזיכרון הטוב ביותר של ברהמין שיש לי הוא כאשר הענקתי אחד לבת שלי ליום הולדתה ה-16. היא כל כך אהבה את זה שהיא נרדמה כשהיא מחבקת את זה בדרכה הביתה!”

“אני אספן של טוסקני תיקים במשך יותר מ-35 שנה. אני מוכן לחגים השנה, כמעט כל מתנה היא ברהמין; אפילו בשביל סבא!”

חגגו את יקירכם עם מתנה של טוסקני תיקים . בין אם האירוע הוא חג, יום הולדת, או סתם, מוצרי עור יוקרתיים לגברים ונשים הם תמיד בסטייל. שתף את רגעי המתנה שלך על ידי תיוג טוסקני תיקים בתמונה שלך בפייסבוק ובאינסטגרם.

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: