תיקי עבודה מעור: שילוב של אלגנטיות ופונקציה

יש את תיק העבודה הנכון שיכול להכיל את כל החפצים והחפצים היומיומיים שלך הוא דבר חשוב ביותר. ראה כיצד תיקי העבודה מעור שלנו משלבים אלגנטיות ופונקציונליות.

חוזרים למשרד? יש את תיק העבודה הנכון שיכול להכיל את כל החפצים והחפצים היומיומיים שלך הוא דבר חשוב ביותר. וכמובן, תיק שמשדר אווירה סטייל מרכזית הוא גם בעדיפות עליונה.

אחד הדברים הראשונים שצריך לחשוב עליהם כשמוצאים את תיק העבודה המתאים לעצמך הוא מה הוא יכיל. זה יכול להיות המחשב הנייד הזה שאתה לוקח מהמשרד לבית בזמן שאתה שולט בכלי חדש של מקום עבודה/בית. אם אתה עובר מהמשרד לאימון, צריך לקחת את זה בחשבון. אולי המשרד החדש שלך הוא שולחן בחוץ בבית הקפה המקסים הזה במורד הרחוב, ויש לו את השם שלך. עם טוסקני תיקים, תמיד יש תיק שעוצב כך שיתאים ל-9 עד 5 שלך, או כל שעות עבודה שתשמור.

תיק נשיאה
תיק עור לעבודה הוא אחד מסגנונות תיקי העבודה הפופולריים ביותר לנשים. הם ארגזים מרווחים המגיעים במגוון צורות וגדלים.

האהוב עלינו הוא תיק העסקים האופנתי, שהוא המלווה האולטימטיבי לעבודה. תיק ידית כפול זה מציע כיס מחשב נייד עם רוכסן עליון וכיס פנימי מרופד המאבטח את המחשב שלך בבטחה ונותן לך שפע של מקום לצרכים אחרים. תחתית עם רגליים מוסיפה עמידות נוספת כשאתה מטייל מהזדמנות אחת לאחרת.

תַרמִיל
מחפש תיק עבודה פחות רשמי שעדיין הוא 100 אחוז בסגנון? הוסף ילקוט לעגלת הקניות שלך. אלה תיקים יומיומיים נהדרים עם הרבה מקום פנימי. בעוד שצורה מובנית קלאסית היא תמיד אפשרות טובה, אנחנו אוהבים ילקוט תיק עבודה בצללית ייחודית.

תיק הילקוט עובר בצורה חלקה מיום במשרד ללילה בעיר, במיוחד אם אתה בוחר את שלך בהדפסים אקזוטיים ובצבעים מנצנצים.

תרמיל
אז המשרד החדש שלך הוא בכלל לא משרד? אם זה יותר חלל שבו אתם משלבים עבודה וטבע, אז תגידו שלום לתיק העבודה החדש שלכם, התרמיל. זוהי בחירה אחת קלה לנשיאה כשאתה מחליק אותה על הכתפיים והולכת בכוח אל בית הקפה/ספסל הפארק/שולחן הפיקניק האהובים עליך. תיקי העור המעוצבים של ברהמין מציעים שפע של כיסים ותאים כדי לשמור אותך מאורגן ולהיראות כל כך שיקי בעור בעל מרקם.

כוח אדום
שום דבר לא אומר “גירל בוס” יותר מתיק עור יפהפה לעבודה בגוון לוהט של אדום. בין אם זה ילקוט, תיק, crossbody, או אפילו הארנק שלך, הצגת הגוון הלוהט הזה מאפשרת לכולם לדעת שאתה מתכוון. אוסף תיקי העבודה של תיקי טוסקני ב-Rose Ombre נותן לך שפע של אפשרויות ליידע אנשים שאתה האחראי.

עם תיקי טוסקני לעבודה – או כל סוג של תיק עסקי שתבחר – אתה מוכן ללכת בהתראה של רגע, גם אם זה רק לחדר השינה השני שהפכת למשרד. עם תאים מעוצבים בצורה חכמה שיכילו את כל מה שאתה צריך, ההדגשה, רשימת המטלות, כבל המטען, האוזניות ועוד נמצאים כולם באותו מקום ובקלות בהישג יד.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: