תיקי יוקרה לנשים

זה לא סוד, למצוא את המתנה המושלמת עבור כל מי שנמצא ברשימה שלך העונה היא קלה כמו קניות מקולקציית מוצרי העור היוקרתיים של תיקי טוסקני.

לא רק שאנחנו בתיקי טוסקני מומחים בסגנון, מרקם ועיצוב, אלא שאנחנו מיומנים בשילוב התיקים שלנו עם בתיהם הנצחיים. תנו לנו לעזור לכם להשיג את רגע המתנות המושלם העונה שיתקבל בדמעות של שמחה וחיוכים.


תרצו לבחור תיק עור בצבע נועז ובצללית אופנתית.תיקים נועזים וצבעוניים; מתחנן שיוציאו אותו ויראו אותו. תיק העור הקלאסי שלנו הוא כלי אחסון נהדר עבור טיולי יום וסופי שבוע, תיק עור אשר להצהרה גדולה. אשלי הקטנה היא צללית חדשה, חובה העונה. קבלו אותה בהולוגרמה מלבורן, ברק הזהב שלה ישמח את הקהל העונה.

למסורתיים
האישה שבדרך כלל בוחרת בסגנונות של תיקים קלאסיים וניטרלים, אנו ממליצים על אחד מהסגנונות הקלאסיים שלנו של תיקי יוקרה החדש שלנו בצללית האייקונית שלנו יהיה נייטרלי נהדר עבור המלתחה שלה. קייטי היא עוד אחת מהצלליות האהובות על המעריצים שלנו והיא זמינה כעת בצבע כחול פנינה מרענן. קליפת הביצה מלבורן תהיה הנייטרלית שהיא מעולם לא ידעה שהיא צריכה.

עבור החבר המודע לסביבה
מתנות מודעת לסביבה העונה היא חובה. קולקציית הצמר הבר-קיימא הראשונה שלנו עשויה מ-50% צמר איטלקי לאחר הצריכה. אנחנו אוהבים את המראה ויודעים שגם הצרכנים הירוקים שלנו יעשו זאת. הסונומה תהיה המתנה המושלמת למארחת. טיפ מקצועי, כלול 2 בקבוקי יין אורגני (אנחנו אוהבים את Dry Farms Wine עכשיו!). המוניק היא עוד אפשרות מצוינת עבור חברינו המודעים לסביבה. תיק זה נהדר לטיולי יום לשוק האיכרים ולטיולים אחרים שבהם האופנה והתפקוד חשובים באותה מידה.

תיקים גדולים, תיקי גב ותרמילים הם המתנה הטובה ביותר עבור כל הורה, במיוחד זה שאולי לא רגיל לשים את עצמו במקום הראשון. אנחנו יודעים שקשה להורים להיראות טוב כמו המיני שלי שלהם, אבל עם ברהמין, הם ירגישו אנושיים שוב. תרמיל עור שלנו יכיל הכל וישמור על הורים מאורגנים. גם להיות חופשי עם ידיים זה חשוב. ה-Shayna crossbody יאפשר לאמא ללהטט בין הילדים, חיות המחמד והקפה, תוך שמירה על אבטחת הדברים החיוניים שלה.

עבור הג’ט-סטר
ל-r מתוכננות מספר טיולים בשנה הבאה (וכן, אנחנו סופר מקנאים). כשאתה מתנה תיק נסיעות של ברהמין, חלק ממך יהיה איתם בכל ההרפתקאות שלהם. הם ייראו זוהרים ואופנתיים (ואני מקווה שהם לא ישכחו אותך בפעם הבאה שהם יעצרו בחנות מתנות).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: