כיצד לנקות תיקי עור

העור עמיד ועשוי לעמוד במבחן הזמן, אבל לפעמים הוא יתלכלך. זה בלתי נמנע בשימוש קבוע, אז תרצו לדעת איך לנקות תיק גב מעור ולהחזיר לו את המראה והתחושה הקודמים שלו. [קריאה טובה: טיפול בעור] עור הוא חומר טבעי, ובכל זאת צריך קצת ידע כדי לדעת איך לטפל בו, ובהמשך, אם צריך, איך לנקות אותו. כל תיק עור צריך לעבור את אותו תהליך ניקוי. אחרי הכל, בין אם זה תיק גב, ארנק או תיק אין הבדל ממשי, כל עוד הוא עשוי מעור אמיתי אמיתי. אז בלי להתעסק יותר, בואו נסקור את תהליך הניקוי בן 5 השלבים הזה ונשים את השאלה איך לנקות תיקים יוקרתיים

שלב מס’ 1: הכן את התיק שלך זה מובן מאליו. רוקן את תיק העור שלך, הסר את כל הפריטים ונגב את האבק לפני הניקוי. כמו כן, תרצה להסיר כל סוגר או קישוט על התרמיל שלך שאתה לא רוצה לנקות.

שלב מס’ 2: אסוף את המצרכים שלך לפני שתתחיל, תרצה לאסוף את המצרכים שאתה צריך. תפוס מטלית רכה, באופן אידיאלי מיקרופייבר, מכיוון שהיא לא תשרוט את העור שלך. אתה יכול גם להשתמש במגבות, פלנלים או חולצת טריקו רק כל עוד הם לא שוחקים. לאחר מכן, הכנס מים וסבון יחד. אתה יכול להשתמש בסבון כלים, מנקה עור או סבון לעור. אתה יכול אפילו להשתמש במסיר איפור או בחלב ניקוי, אבל תרצה לבדוק הכול על טלאי נסתר קטן כדי לוודא שהוא לא פוגע בתרמיל העור שלך. אם אתה רוצה להשתמש במשהו תוצרת בית, המדריך הזה ידריך אותך בכיוון הנכון. לבסוף, תרצו לאסוף מרכך עור. בכל פעם שאתה מרטיב את העור שלך, תרצה לטפל בו כדי למנוע סדקים. עור יכול להיות נוקשה לאחר שהוא נרטב, ומרכך עור יכול להחזיר חלק מהגמישות והגמישות שלו כדי למנוע נזק.

שלב מס’ 3: בדיקה נקודתית לפני הניקוי לפני שתתחיל, חשוב לבדוק אזור נסתר קטן בתרמיל העור שלך, מכיוון שזה יבטיח שלא תפגע בתיק שלך. בעוד שרוב פתרונות הניקוי אמורים להתאים לתרמיל העור שלך, חלק מהעור זכה לטיפול שונה, במיוחד אלה עם גימורים. [אתה יכול ללמוד עוד על עור אנילין מלא וחצי אנילין כאן וכאן] אז לפני שתתחיל לנקות את כל התרמיל שלך, תרצה לוודא ששיטת הניקוי והחומר שלך עובדים מבלי לפגוע בעור. לאחר מכן, מערבבים את התמיסה, בודקים אזור קטן ותנו לו להתייבש. אם התיק לא הופך לדהייה או שונה בצורה אחרת מהמצב המקורי, אתה יכול לנקות את כל תרמיל העור שלך.

שלב מס’ 4: התחל לנקות כעת כשאתה יודע כיצד תרמיל העור שלך יגיב לתמיסת הניקוי, אתה יכול להתחיל לנקות את כל שטח הפנים של התיק. בעזרת מים חמימים, מוסיפים את הסבון ומערבבים. לאחר מכן, טבלו את המטלית בתמיסת הניקוי והתחילו לנקות את תרמיל העור בתנועות מעגליות קטנות. ייתכן שיהיה עליך לשפשף אזורים מסוימים שיש בהם כתמים מסובכים. חזור על הפעולה עד שכל תרמיל העור נקי. אם בחלק הפנימי של התרמיל שלך יש בטנה, אנא עיין במאמר שלנו “כיצד לנקות את החלק הפנימי של ארנק עור”. זה יבטיח שלא תהרוס את הבטנה שלך, בין אם זה כותנה או פוליאסטר. הסר עודפי מים וסבון ותן לתרמיל העור להתייבש. עכשיו חשוב מאוד לא להשתמש בשום סוג של מייבש מלאכותי ובמקום זאת לתת לתרמיל שלך להתייבש באופן טבעי. זה יבטיח שהעור שממנו היה עשוי התרמיל שלך לא יתקלקל. [קריאה טובה: כמה זמן לוקח לעור להתייבש]

שלב מס’ 5: טפלו בתרמיל העור שלכם לאחר שעור התרמיל יבש, בעזרת מטלית חדשה ונקייה, עסו עם מרכך העור. מכיוון שעור עמיד במים ואינו עמיד למים, הוא עלול לסבול נזק לסיבי הבד כאשר הוא נחשף שוב ושוב למים. מרכך עור יעזור למנוע את הנזק הזה, שיוביל לסדקים וחולשה בתרמיל העור שלך. תן לו להתייבש לחלוטין לפני השימוש בו. כאשר אינו בשימוש, הקפידו לאחסן תיקי עור בחדר יבש הרחק מכל לחות. הכי טוב אם שמרת אותו בשקית האבק שכל מוצר עור מגיע אתו. תקציר עדיין תוהה כיצד לנקות תיק גב מעור? לא חשבנו כך. כפי שאתה יכול לראות זה תהליך מאוד פשוט וישיר. עם זאת, עדיף לבצע את השלבים לעיל באותו סדר ובזהירות עדינה. את הידע הזה אפשר להעביר לאביזרים אחרים מעור, נעליים ורהיטים. בזמן שאתה כאן, אל תעזוב מבלי לבדוק את אוסף תיקי העור שלנו. הם עשויים מעור איטלקי אמיתי והוכחו כחביבים, עמידים ובסך הכול בני לוויה מצוינים לרבים.

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: