תיקים מעור

https://www.tuscany-bags.co.il/%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%99-%D7%A2%D7%95%D7%A8-%D7%9C%D7%A0%D7%A9%D7%99%D7%9D/ilenia-742-%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%9D

אין לנו זמן לזה.

הנה איך להיות בטוח שאתה מקבל עור אמיתי ולא איזה שטות מזויפת מפוארת:

אמיתי לעומת. עור מזויף

 1. בדוק את התווית.
  עור אמיתי: זה נראה ברור, אבל תסתכל על התג או התווית. אם זה עור אמיתי, זה יגיד זאת בגאווה. אם אתה רואה “100% עור אמיתי”, “עור מלא/עליון” או “עור אמיתי”, אתה בכיוון הנכון. (תוכל גם ללמוד עוד על הסוגים השונים של עור אמיתי.)

כיצד לזהות עור מזויף: אם התווית אומרת “חומר מעשה ידי אדם”, הוא סינטטי – ככל הנראה פוליוויניל כלוריד גמיש (PVC). אם זה לא אומר כלום על החומר, שוב, זה כנראה PVC או פולימר סינטטי אחר כי עור אמיתי יצוין בגאווה. כמו כן, בדוק את תג המחיר. כולם אוהבים עסקה, אבל עור אמיתי הוא הרבה יותר יקר מעור מלאכותי, אז אם המחיר נראה טוב מכדי להיות אמיתי – כנראה שכן.

 1. חפש מקרוב.
  עור אמיתי: הסתכל על פני העור. עור אמיתי הוא חומר טבעי העשוי מעור אמיתי של בעלי חיים. מבנה פני השטח שלו לא יהיה אחיד לחלוטין ויכלול פגמים ופגמים. (רמזים לפגמים הם סימן טוב בעור.)

כיצד לזהות עור מזויף: פני השטח של עור סינטטי אחידים. דפוס מרקם מאוד קבוע ואחיד הוא סימן לכך שמדובר ביצירה שיוצרה במכונה. תארו לעצמכם דפוס גרגירים מלאכותי מיושם על משטח פוליוויניל כלוריד גמיש: כך עור מזויף מקבל את מראה “העור האמיתי” שלו. למרבה הצער, אין בזה שום דבר אמיתי.

 1. גע בו.
  עור אמיתי: זכור שוב, עור אמיתי הוא חומר טבעי. לכן, כאשר אתה מעביר את האצבעות על פניו, זה לא מרגיש חלק לחלוטין. לחץ את האצבע לתוך העור – המשטח יימתח ויתקמט מעט, כמו עור.

איך לזהות עור מזויף: כשאתה מעביר את האצבעות על עור מלאכותי, זה מרגיש קר ואחיד בצורה לא טבעית. כמו כן, כאשר אתה לוחץ את האצבע לתוך פני השטח, זה לא מתנהג כמו עור. במקום להימתח או להתקמט, החומר הסינטטי פשוט נלחץ מתחת לאצבע שלך ועדיין שומר על צורתו.

 1. להריח את זה.
  עור אמיתי: אם כבר הרחתם עור אמיתי בעבר, אתם יודעים שיש לו ריח “עורי” מיוחד – יש לו ריח עור טבעי, אורגני שלא ניתן לייצר אותו במדויק.

איך לזהות עור מזויף: אין דרך אמינה לזייף ריח של עור אמיתי. עור מלאכותי מריח כמו פלסטיק. אם אתה מריח ריח פלסטי וכימי, אתה יכול להמר שהוא סינטטי.

הקדש כמה דקות כדי לבדוק את תיקי העור האמיתיים ואביזרי העור שלנו. אין בהם שום דבר מזויף.

למגוון המלא לחץ כאן CLICK ME

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: