תיק עור איכותי TuscanyBags

תיק עור איכותי הוא תוצר של מסורת בת מאות שנים המבוצעת על ידי אומנים מיומנים: אז

התייחסו אליו נכון. לא, אתה לא חייב לעצב את העור שלך, אבל ייתכן שתצטרך להעניק טיפול נאות לתיק עור

כיצד לנקות את תיק העור שלך ? ודא שאתה מנקה את תיק העור שלך בידיים נקיות. תיקי עור רגישים לספיגת שומן ושמן. בצע ניקוי מהיר כל יומיים, נגב בזריזות את תיק העור, התיק או התרמיל שלך עם מטלית רכה, יבשה או מעט לחה. (אל תשתמש יותר מדי מים; לעור לוקח זמן להתייבש.) פעם או פעמיים בשנה, בצע ניקוי יסודי יותר כדי להסיר הצטברות לכלוך. נגב את תיק העור שלך עם חומר ניקוי שנעשה במיוחד עבור עור. יש למרוח בתנועות סיבוביות, ולנגב עם מטלית לחה מעט כדי למנוע סתימת נקבוביות העור.

2. איך לתקן את תיק העור שלך מרכך עור הוא כמו קרם לחות לתיק העור שלך. בלעדיו, העור יתייבש עם הזמן. כדי למנוע התקלפות וקמטים, מרחו מרכך עור על מטלית רכה ושפשפו בעדינות על כל התיק. בהתאם ליובש או הלחות באקלים שלך, מרח מרכך לפחות פעמיים בשנה, עד פעם בחודש בערך, כדי לשמור על תיק העור שלך רך וגמיש.

3. אחסון תיק העור שלך מלא את תיק העור שלך בנייר בועות או נייר פרגמנט (אך לא עיתון, מכיוון שהוא יימרח) כדי לשחזר את צורתו ולהחזיק אותו. הנח את תיק העור הממולא בשקית האבק המקורית שלו, ולאחר מכן אחסן בקופסה המקורית שלו, יחד עם חבילות סיליקה ג’ל כדי למנוע רטיבות. אוורר את תיק העור שלך פעם בשבועיים כדי למנוע צמיחת עובש. זהירות הקפד לא לתת למים להיספג בעור. אם התיק או הז’קט שלך נרטבים מאוד, נגב את הלחות העודפת בהקדם האפשרי. אין לייבש את העור עם מייבש שיער; הניחו לו להתייבש באוויר, ולאחר מכן מרחו מרכך עור. אל תשתמש בתכשירי ניקוי המכילים אלכוהול, מכיוון שהם יתייבשו ואולי יצבעו את ארנק העור או תיק העור שלך. טיפים נוספים ההמלצות שלנו לטיפול בתיק עור חלות בין אם אתה עובד עם תיק עור, ארנק עור או מעיל עור. כל עוד חומר הניקוי והמרכך שלך מנוסחים לעור אמיתי, אתה מוכן. אתה לא צריך לשמור כמו על תינוק את תיק העור שלך, אבל שים לב שחשיפה כבדה לאלמנטים תישן את העור באופן דרמטי. התאם את הרגלי הטיפול והניקוי בעור בהתאם.

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: