תיקי עור איכותיים TuscanyBags

מציאת תיקי עור איכותיים יכולה להיות אתגר מהנה אם אתם יודעים מה לחפש. וכולנו עוסקים באתגר מהנה. אז הנה 5 הדברים העיקריים שיש לקחת בחשבון בחיפוש שלך:

1. איכות העור חשובה. ותיקי עור איכותיים הטובים ביותר לגברים ונשים עשויים מעור מלא. פרק זמן. עור מלא הוא העור הכי גבוה שכסף יכול לקנות. ליצרנים זה יקר יותר לרכוש ויותר קשה להם לעבוד איתם – וכן, זה בא לידי ביטוי בעלויות הסופיות. אבל אתם מקבלים את מלוא התמורה עבורו.

עור מלא מגיע מהשכבה העליונה של העור וכולל את כל הדגנים הטבעיים (ולכן, “הגרגר המלא”). המשטח הטבעי של תיקי עור מלא מספר סיפור. המרקם הייחודי שלו חושף פגמים טבעיים, סימנים ואפילו כתמים בהירים על פני השטח. הדגן הטבעי מכיל גם את הסיבים החזקים ביותר בעור, מה שהופך אותו לעמיד במיוחד. ככל שעור גרגיר מלא מזדקן, במקום להתבלות, הוא מפתח את הפטינה המבוקשת והאופי הייחודי הקשור לתיקי העור איכותיים

. 2. עמידות ללא ספק, אומנות איכותית, חומרים וטיפול בעור מוסיפים לאריכות החיים של תיקי עור. לדוגמה, עור מלא הוא יציב ביותר ולגרגר הטבעי שלו יש את הסיבים החזקים ביותר בעור. בנוסף ,עור זה מאוד נושם שעוזר לנדף לחות ושומר על התיק לאורך זמן. השתמשו במוצרי טיפוח לעור כמו מרככים וחומרי ניקוי כדי לשמור על הברק של תיק העור.

3.בדיוק כמו עור באיכות גבוהה, תיקי עור איכותיים כוללים חומרה עמידה. אנחנו יכולים לשמור גם על זה פשוט: חפש חומרת מתכת. (האם חומרת פלסטיק בכלל נחשבת לחומרה?) אם אתם רואים חומרת פליז, ניקל או ברזל בתיאור, אתם בדרך הנכונה.

  1. ידיות ו/או רצועה
    התפקוד המיועד של התיק וכמובן הדרך לשאת אותו. לאחר מכן, ודאו שהידיות ו/או הרצועה של התיק עומדות במשימה. רצועה צריכה להיות מרופדת ומתכווננת כדי להתאים ללבישה צולבת או מעל הכתף. ידיות צריכות להרגיש בנוח ביד ולהיות ממוקמות עבור אחיזה מהירה .
  2. צבע
    ניתן למצוא תיקי “עור” בכל צבעי הקשת . אבל אנחנו יכולים בקלות לצמצם עבורך את שאלת הצבע: תיקי עור איכותיים הטובים ביותר חוגגים את היופי הטבעי של העור. ניתן למצוא תיקי עור עשויים בגוונים הנעימים משיזוף בהיר ועד עץ אלון כהה, חום בינוני או כהה, או בחום אדמה עמוק. מעל הכל, כשמדובר בצבעים של תיקי העור האיכותיים ביותר, זכרו שעור באיכות גבוהה (גרגר מלא!) ישתנה עם הזמן ככל שהוא יפתח את האופי והפטינה היפים שאתם רוצים.
  3. פנים
    עם כל תשומת הלב שדורש החלק החיצוני של התיק, תיקי עור איכותיים לנשים יעניקו לא פחות תשומת לב לפנים. האם החלק הפנימי מרופד? אם כן, עם מה? עם זאת אפילו ללא בטנה מבד או זמש בפנים. החלק התחתון החשוף של העור מציע משטח פנים ייחודי משלו.

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: