תיקי עסקים TuscanyBags

בין אם זה ראיון עבודה או פגישה רשמית עם לקוחות, איך שאתה מתלבש הוא גורם מכריע שמשפיע ישירות על איך אנשים רואים אותך. כדי לשמור על תדמית חכמה ומקצועית, תיק שנבחר היטב הוא אחד המרכיבים החיוניים שיעזרו לך לנצח ממבט ראשון. עם זאת, כשמדובר בקניית תיק חדש, רבים מאתנו נוטים לעשות כמה טעויות דומות:

טעות 1: תיקים מחומרים שונים .ללכת רק על עור! תיקי עור הם הדרך היחידה.

נשיאת תיק עור היא דרך מבריקה להדגיש את הטעם יוצא הדופן שלך. לפגישות העסקיות לנסיעה היומיומית ולאן שרק תלך. תיקים מחומרים שונים פשוט לא עושים את זה נקודה

טעות 2: לא מתאים לסגנון היומי שלך תחשוב על מה אתה לובש לעבודה כל יום: האם אתה אדם של חליפה ועניבה ? או שבדרך כלל אתה לובש רק חולצות ומכנסיים. הדרך הטובה ביותר למשוך את מראה העבודה שלך היא לוודא שהתיק שלך עוקב אחר האסתטיקה והסגנון של התלבושת שלך. אם אתה איש חליפות, לעולם אל תבחר בתיק בעל יותר מדי כיסים מבחוץ. אם הסגנון היומיומי שלך יותר נינוח או טרנדי, תיק דק ופשוט יגרום לך להיראות חד עוד יותר

טעות 3: בחר את הצבע הנכון כאשר אתה נושא תיק, אתה רוצה להדגיש את הצד המקצועי והעוצמתי שלך. תמיד עדיף להישאר עם הצבעים העסקיים המסורתיים: שחור, חום, . רוצה להתבלט מהקהל מבלי להיראות מוזר? פופ של צבע תוסס בפרטים יהיה מספיק טוב.

טעות 4: גדול מדי או קטן מדי זה אותו דבר כמו בחירת הנעליים שלך, תיק עסקים לגבר הוא תיק שמתאים היטב. רשום את כל מה שאתה צריך להכניס לתיק העבודה שלך כדי לוודא שאתה הולך על תיק עם נפח מדויק. לכו על תא כפול אם אתם נוטים לשאת הרבה מסמכים.

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: