תיקי עור יוקרתיים לנשים וגברים מאיטליה TuscanyBags

תיקי עור Tuscany Bags תיקי עור יוקרתיים לנשים וגברים בעבודת יד

תיקי העור הטובים ביותר יקלו על חייך ויתמכו בלוח הזמנים שלך – בין אם זה שיעור כושר בצהריים, נסיעת עסקים ברגע האחרון או אירועי ערב. כן, אולי קשה לדמיין את זה עכשיו, אבל כל האמור לעיל יכול להיות מציאות בקרוב מאוד (אם מפת הדרכים של הממשלה לצאת תימשך בצורה חלקה). אם אתם חוזרים למשרד אחרי תקופה ארוכה של WFH, למה שלא תפנקו את עצמכם בתיק עור חדש ואמין? רוב האפשרויות נוטות להעדיף סגנון על פני חומר, אבל פרקטיות תמיד צריכה להיות גורם מפתח. בעוד שהתיק עשוי להיראות אופנתי, הפמליה הבלתי נמנעת של נעליים שמאחוריו (נושאות את ערכת הכושר שלך וארוחת צהריים ארוזה) בהחלט לא. החדשות הטובות הן שיש הרבה תיקים עם קיבולת למחשבים ניידים, טאבלטים וקבצים שלא ייראו מופרזים או גדולים מדי. בנוסף, מעצבים מתנסים עם צלליות כדי ליצור אפשרויות מגוונות, כך שתוכלו לשפר את המראה שלכם ולהפיק יותר שימוש מההשקעה בתיק העור .

קנייה של תיק עור יכולה להיות מבלבלת. השוק רווי בעורות מזויפים זולים, אומנות באיכות נמוכה וחומרה שמתקלקלת לאחר עונה או שתיים. כדי לעזור להפריד בין העשויים היטב לשטויות המופקרות ולכן כדאי לקנות מספק מורשה .

אתם יכולים לבחור את התיק המתאים לכם ביותר. בחנות שלנו קיים מגוון רחב של סגנונות של תיקי עור לנשים וגברים לפנאי ועבודה. תיקי שליח, תיקי גב , ועוד כולם עשויים עור איטלקי איכותי מהטובים בעולם , מיוצרים בעבודת יד באיטליה על ידי מיטב בעלי המלאכה. כל התיקים שלנו נצחיים, קלאסיים עם פונקציונליות עכשווית.

טיפ קטן וחשוב :

כדי שתיק יחזיק מעמד, חשוב למרוח מרכך כדי למנוע מהעור להתייבש. מרכך המיושם על בסיס קבוע יזין את העור (ממש כמו העור שלנו) ויישמר את התיק .

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: