איך למצוא את תיק העבודה המושלם שלך-TuscanyBags

כשזה מגיע לתיקי עסקים, צריך לבחור בקפידה. תיק זה יהיה מה שאתה נושא בכל יום למשרד, לפגישות ולנסיעות עסקים. התיק שתבחר יהיה מה שסיים את המראה שלך ומה שייצג את התמונה שלך כשאתה נכנס לפגישה. תיק העבודה המושלם! בנוסף, התיק שתבחר יישא את המחשב הנייד שלך ומסמכים חשובים כמו גם חפצים אישיים. שוק התיקים רחב ויש לך מבחר של פתרונות אינסופיים – זכור את 10 הקריטריונים הבאים בקניית תיק העסקים הבא שלך.

1 – השימוש במה להשתמש בתיק שלך צריכה להיות השאלה הראשונה שתשאל את עצמך. נכון, הכותרת הייתה למצוא תיק עסקים, אז כנראה לעבודה, אבל גם במקרה כזה יש כמה דרכים להשתמש בתיק שלך. האם אתה נושא איתך את המשרד הנייד שלך, או שאתה פשוט לוקח איתך מסמכים ומדי פעם המחשב הנייד שלך? לדוגמה: תיק עסקים גדול עם כמה כיסים פנימיים כמו בוסי עשוי להיות מותאם יותר אם אתה מסוג “אני נושא הכל” שמעדיף להתכונן ליום ארוך כדי שיהיה הכל בתיק אחד מהמשרד לזוג של גרביונים רזרביים. אם אתה רוצה תיק שימושי שבו מתאימים מסמכים, אבל מעת לעת גם את המחשב הנייד שלך, פורמט קטן יותר, קל לנשיאה, עשוי להיות המועדף עליך.

2 – המראה למרות שהתיק צריך להיות לעבודה, תיק עסקים בהחלט עשוי להתאים למראה שלך ולהיות נעים לך להסתכל עליו. הבחירה שלך אולי מתמקדת בעסקים, אבל התיק צריך להיות גם משהו שאתה לא מתפשר עליו מבחינה סטייל – פרקטי כן, אבל גם אופנתי.

3 – הצבע התאם את תיק העסק שלך לתלבושת שלך! אין ספק שיש לך כמה פריטים קלאסיים בארון הבגדים שלך כמו השמלה השחורה או חצאית העיפרון או שוב החולצה האהובה עליך. בחר תיק עסקים בצבעים המתאימים לאאוטפיט שלך. אם את רוצה משהו ניטרלי את יכולה למשל ללכת על תיק שחור-ימי כמו קלאסי, שהוא הכלי המוחלט מבחינת תיקי עסקים לנשים ומתאים לכל לאאוטפיט. או אם אתה רוצה דווקא תיק בז’-זהוב, למה לא ללכת על קלאסי בזהב טבעי עם ירוק?- ככה התיק יהיה גולת הכותרת שלך מבחינת אקססוריז שמתאים בצורה מושלמת עם גוונים ניטרליים של בגדים כמו גם צבעים רכים . 4 – הגודל הגודל קובע – לפחות עבור תיקים תיק עסקים צריך תמיד להיות בגודל כדי לשאת לפחות מסמכי A4. אבל אתה צריך גם לקחת בחשבון את גודל המחשב הנייד שלך. רוב המחשבים הניידים הם בגודל 15 או 17 אינץ’, מה שמשפיע מאוד על גודל התיק לבחירה. לשאת עד 17 אינץ’. אל תתפשרו על הנקודה הזו, פשוט על ידי כך שתגידו לעצמכם, שאתם לא תמיד רוצים לקחת את המחשב הנייד שלכם איתך. גם אם אתה לוקח את המחשב הנייד רק מעת לעת חשוב עדיין להיות מסוגל להשתמש בתיק העסקים הרגיל שלך בשביל זה.

5 – הפנים כמו גם הגודל, הערכים הפנימיים נחשבים. מעבר לשימוש בתיק, חשבו מה אתם רוצים להכניס פנימה. בנקודה שלפני כן הגדרת גודל על סמך המחשב הנייד שלך, אז כנראה שהמחשב הנייד הוא חלק מהרשימה, אבל יהיו עוד הרבה פריטים. הטלפון שלך, מחברת, עטים, כרטיסי ביקור, הארנק שלך ועוד הרבה יותר – תראה שלמרות שחשבת שלא צריך הרבה, סוף סוף בקרוב יהיה לך התיק ארוז במלואו.מה שאתה רוצה לשאת איתך יגדיר את מספר הכיסים שאתה צריך.

6 – הדרך לסחוב על הכתף, מתחת לזרוע, בידך- הדרך שבה אתה אוהב לשאת את התיק שלך חשובה כדי לבחור את התיק המושלם עבורך. אותו הדבר נחשב לאפשרויות לנשיאה. . כל תיקי העסקים מבית טוסקני תיקים מציעים לכם רצועת כתף רחבה נוחה, המתכווננת בגודלה כך שלעולם לא תפספסו את האפשרות הזו!

7 – החומר החומר של התיק שלך לא רק יקבע כמה זמן התיק יחזיק ואיך האיכות, אלא גם ישפיע על אופן ייצור התיק ואם זה פתרון בר קיימא. התיק הקלאסי עדיין עשוי מעור – כרום או שזוף צמחי, למרבה הצער, שתי האפשרויות משתמשות בהרבה מים ומזהמות. רוב האלטרנטיבות עשויות מ-PVC או PU (או תערובת): פירושו עור מזויף על בסיס פלסטיק. אתה יכול בקלות לראות שזה לא פתרון בר קיימא בכלל, שכן חומרים אלו עשויים משמן ולעולם אינם מתכלים עד לזיהום גבוה בזמן הייצור. כמו כן, חומרים המבוססים על פלסטיק לרוב אינם מחזיקים מעמד לאורך זמן ואינם באיכות גבוהה.

8 – המותג המותג שתבחרו לתיק העבודה שלכם יספר סיפור, וזה הסיפור שמאחורי, לא רק מה שכתוב על תווית מה שחשוב באמת. יש תיקים בשוק שאפילו אין להם מותג מאחוריהם (לא לערבב מותג ומיתוג- אנחנו לא מדברים על תוויות ענק הן כתובות על שקית אלא על המותג שמאחוריה). זכור שרק אם יש לך מותג, תוכל למצוא גם את הסיפור מאחוריו. מותג יכול לתת לך מידע רב על אופן העבודה, מי מעצב, היכן הוא מייצר וכו’. מהי אתיקה של המותג? מה הסיפור מאחורי? האם המותג הזה מייצר רק תיקי עסקים כחלק מהאוסף שלהם או שהם בעצם מומחים במגזר זה? כל השאלות הללו ישקפו כיצד, היכן ומדוע מייצרים תיקים. מותגים המתמחים בתיקי עסקים ישקיעו יותר מחשבות, יותר זמן וכל מאמציהם בעיצוב תיק העבודה המושלם שלך. מותגים שיש להם סיפור יאפשרו לך לבדוק את מאחורי הקלעים ולראות אם הסיפור שלהם מתאים לערכים שלך.

9 – המחיר התקציב שלך יהיה תנאי שאתה צריך לקחת בחשבון. ישנם תיקים יוקרתיים בשוק שעולים יותר ממה שאתה עשוי להרוויח בחודש. אבל יש גם תיקים מהאופנה המהירה שאכן עולים פחות מארוחה מלאה – כמו תמיד במקרה של אופנה מהירה, אלה מיוצרים בתנאים לא ידועים שלעתים קרובות הם לא הכי טובים, עשויים מ-PVC או מעור באיכות נמוכה, הם מאוד מזהם ולא יחזיק מעמד לאורך זמן. אתה לא צריך לקנות תיק יקר, אבל אולי גם תיק זול לא יהיה הבחירה הטובה ביותר – מצא את תיק העבודה המושלם שמתאים לתקציב שלך תוך התמקדות בהוצאות מספיק כדי שיהיה לך כלי אמיתי לעבודה. אם אתה משקיע זמן במציאת התיק שלך, השקיע מספיק על תיק שיכול להחזיק מעמד למספר שנים – קנה פחות אבל בחר באיכות, שיש לה מחיר.

10 – התוספת הקטנה  תמיד יהיה משהו נוסף לקחת בחשבון, שישפיע על בחירתכם מהו תיק העבודה המושלם עבורכם. משקל התיק למשל, מחזיק המפתח הקטן או פרט כלשהו שרק אתה עשוי להתמקד בו. מה שזה לא יהיה- טוסקני תיקים מייצרת תיקי עסקים לנשים – אנחנו מתמקדים בלהציע לך את כל מה שאתה צריך! ואם אולי יש משהו אחר שאתה מחפש, כל רעיון חדש או מטורף שיש לך לתיק העסקי המושלם שלך

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: