המדריך האולטימטיבי לתיקי כתף לגברים-TuscanyBags

https://www.tuscany-bags.co.il/%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%99-%D7%A2%D7%95%D7%A8-%D7%9C%D7%92%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%9D/%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%92%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%9D/jimmy-780-1682-%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%9D

ניתן למצוא אותם כמעט בכל מקום בסביבה עירונית בימינו. בכל מה שנוגע לאפשרויות הסגנון. תיקי גברים -מסנג’ר הם הימור בטוח כשמדובר בבחירת אביזר שהוא גם פרקטי וגם מגניב. הם מגיעים בגדלים שונים, בדרך כלל גדולים מספיק כדי להכיל את החפצים העיקריים ביותר של הגבר – החל ממפתחות ועד לאוזניות. תיקי שליחים לגברים חזרו לסגנון לפני כעשור, כאשר הם פלשו למעשה לערים ברחבי העולם, מלונדון ומילאנו, עד ניו יורק וסיאטל, ועד טוקיו וסידני. אבל מאיפה הם באים מבחינה היסטורית? באילו גדלים וחומרים הם מגיעים? וכפי שרוב הגברים נוטים לשאול – איך לובשים אותם בצורה הטובה ביותר? המאמר של היום מנסה לענות על כל השאלות הללו, אז פשוט המשך לקרוא כדי לגלות. מה זה תיק שליחים? לא כל כך קשה להסיק את ההגדרה של תיק שליחים, נכון? זהו סגנון של תיק, שנועד במקור לשאת דואר. מגיע עם רצועה ארוכה, לנשיאה על הגוף או על הכתף, וניתן לעצב אותו במגוון רחב של חומרים. לעתים קרובות יותר, התיק של תיקי השליח עשוי מבד, אבל גם גרסאות עור ופלסטיק נפוצות למדי. תיקי מסנג’ר מוכרים גם בשמות אחרים, כולל תיקי נשיאה ותיקי שליחים. כפי שבטח ניחשתם עד עכשיו, הם שימשו בתחילה לנשיאת מכתבים ושליחות דואר אחרות, אפילו בימי קדם. בין היתר, שליחי אופניים וצוות פוני אקספרס היו הראשונים לשאת תיקי שליחים. ובימינו בבריטניה, חלק מהשליחים של הדואר המלכותי משתמשים בתיקי שליחים גדולים במקום בשקי דואר רגילים. תיק השליח המודרני הראשון היה למעשה התיק שלבשו אנשי קו השירות בשנות ה-50 ומטרתו הייתה להכיל את כל הכלים שאנשי קו היו צריכים כשעולים על עמודי שירות כדי לתקן אותם. תיק השליח הראשון היה עשוי מבד כותנה ומרופד בבד עמיד למים. רצועת הכתף הייתה עשויה גם היא מכותנה ורצועות, התיק נסגר בשתי רצועות ובחלקו הפנימי היה גם כיס לחשבוניות. תיקים אלו לא נמכרו בחנויות, אלא הונפקו על ידי חברות שליחים שונות. במהלך שנות ה-70 וה-80. שליחים קיבלו את התיקים ממעסיקיהם וניתן היה לדעת מי עבד עבור מי רק לפי צבע התיק. תיק דה מרטיני זכה למתיחת פנים בשנת 1984, כאשר ג’ון פיטרס עשה אותו לראשונה ניילון והוסיף כריכה, כמו גם אבזמים ופסים מחזירי אור. וכך, עם התוספות הפשוטות הללו, החל שיגעון האופנתי של תיקי שליחים. ראוי לציין שלפני שתיקים אלו שיוצרו במיוחד עבור רוכבי אופניים הופיעו, מותגי אופנה ייצרו מוצרים דומים בדגם של תיקי מפות המשמשים את הצבא. הם נמצאים בשימוש כבר יותר ממאה שנים.

תיקי מסנג’ר מגניבים לגברים: יתרונות וחסרונות גברים שהולכים או רוכבים הרבה על אופניים, שבדרך כלל נושאים מחשבים ניידים, ובסך הכל, מסתובבים באופן קבוע, ישאלו את עצמם שוב ושוב (ואת החברים שלהם, חצאים טובים יותר, אחים, אמהות וכו’) השאלה הזו עתיקת יומין: “האם תיקי שליחים טובים יותר מתרמילים?” כדי להתחיל, נשחק את זה בטוח ונאמר שהכל תלוי. כמו כן, אלא אם כן אתה גר ועובד בסביבה עירונית, שבה רוב הגברים נושאים סוג של תיק לחפצים האישיים שלהם, מצפים שיביטו בהם ואפילו יסוקרו על ידי האבטחה. ועכשיו, בואו נעמיק בזה – מהם היתרונות ומהם החסרונות של תיקי שליחים?

היתרון 1. הם מקצועיים יותר מאפשרויות אחרות, הן בצורתם והן בתפקוד כמו רוב החבר’ה עם צווארון לבן בימינו, אתה כנראה צריך לשאת את המחשב הנייד שלך מנקודה א’ לנקודה ב’, מדי פעם. אולי אתה עובד מהבית ברוב הימים, אבל מקיים מדי פעם פגישה עסקית במרכז העיר. אולי אתה עצמאי וצריך להביא את המחשב הנייד שלך לפגישת רשת או סיעור מוחות. אולי אתה פשוט נוסע לעבודה. לא משנה מה המקרה, תיק השליח הוא האופציה החכמה יותר, הן מבחינת סגנון והן מבחינת פונקציונליות. במילים פשוטות, הוא גדול יותר מחבילת פאני (חמוד, אבל לא מתאים לפריטים גדולים יותר), וגדול בערך כמו רוב התרמילים. עם זאת, בניגוד לתרמיל, תיק שליח ייראה די דומה לתיק מחשב נייד מקצועי. בונוס: זה גם יעזור לך להימנע מלהראות כמו ילד קולג’י מטורף.

הרבה יותר קל למצוא את הדברים שלך אתה צריך עט כדי לכתוב במהירות משהו. הטלפון שלך מצלצל מהקרס, באיזה פינה או פינה בתרמיל שלך. בינתיים, אתה מגשש אחר הפריטים שלך כמו משוגעים, ידיים מאחורי הגב כאילו אתה נותן לעצמך סוג מוזר של חיבוק הפוך. תשכחו מהסוג הזה של אי נוחות ותלבשו תיק שליח במקום. עם כל התאים והכיסים הפנימיים שלהם, זה הופך להיות קל לקבל גישה מהירה לפריט שאתה צריך עכשיו (ולא חמש דקות מאוחר יותר, כשסוף סוף הצלחת לפרוק את התרמיל מהגב).

החסרונות 1. לא כל כך נוח לאופנוענים רכיבה על אופניים ברחבי העיר בעונה החמה יכולה להיות מהנה – או שזה יכול להיות טרחה נוראית. זה תלוי בעיירה, כמובן, במטרת המסע שלך (פנאי או עסקים?), אבל זה קשור גם לאופן שבו אתה מגיע מצויד. כל בחור שרוכב על אופניים כרגיל, ומדי פעם צריך לסחוב דברים מסורבלים יותר, כמו מחשב נייד, ספר או שניים,

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: