תיק עור מנהלים-TuscanyBags

https://www.tuscany-bags.co.il/%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%99-%D7%A2%D7%95%D7%A8-%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93%D7%94/rafael-%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%9D

ישנם אנשים הנוהגים להשקיע זמן רב בהחלטה לגבי פריט מסוים לרכישה. הדבר נכון במיוחד בעת רכישת דברים חשובים כגון תיק. בהתאם לסוג התיק שאתה קונה, אביזר זה עשוי לעלות הרבה כסף. למרות שחנויות מסוימות עשויות לאפשר החזרה או החלפה של פריט, התהליך עלול להימשך זמן ולעיתים הוא טרחה. כאשר קונים תיקי עור, יש לקחת בחשבון המון גורמים. מלבד הסגנון, החומר והגודל, הצבע הוא גורם חשוב שכדאי לזכור גם הוא. למרבה הצער, ההחלטה על הצבע הנכון יכולה להיות אתגר עבור רוב האנשים. אז קראו מאמר זה לקבלת טיפים כיצד לבחור את הצבע המתאים ביותר לתיק שלך.

בחירת הצבע הטוב ביותר לתיק שלך. למרות שהצבע אינו מהווה עניין גדול עבור אנשים מסוימים, זהו למעשה גורם חשוב. זכור, זה הדבר הראשון שאנשים ישימו לב לתיק שלך כאשר יראו אותו. אם אתה מקצוען ואתה רוצה לעשות רושם טוב על הבוס שלך, עמיתים או לקוחות שלך, אתה אמור להיות מסוגל לבחור את הצבע הנכון לתיק שאתה מתכנן לקנות. חשוב על התרבות הארגונית ישנם מוטיבים צבעוניים ספציפיים המתאימים בעולם התאגידי, כגון שחור, שזוף, בז ‘וחום. אז אם אתה מקצוען ותרצה לעשות רושם טוב, מוטב שתצמד לצבעים אלה בעת רכישת התיק שלך. כמובן שישנם גם חריגים מסוימים שעליכם לקחת בחשבון. להלן כמה מההנחיות הכלליות בכל הנוגע לבחירת התיק המתאים ביותר במסגרת ארגונית. ליתר ביטחון, לך תמיד על שחור. צבע זה לעולם לא ייצא מהאופנה והוא מתאים כמעט לכל סוג של סביבה. יתר על כן, הוא משדר סמכות וכוח, וזה נהדר עבור מנהלים, מנכ”לים ומי שנמצא בתפקיד ניהולי. תיק שחור ישלים גם חליפה בצבע כהה. כמו כן, מומחים ממליצים לאנשים בתפקיד המנהיגות לבחור בתיק הדק יותר מכיוון שהגדולים יותר מתאימים רק לפקודים. בחר חום לתפאורה משרדית רשמית. בדיוק כמו שחור, גם חום משדר סמכות וכוח, מה שהופך אותו מתאים לבעלי תפקידים גבוהים יותר. עם זאת, הצבע החום גם מביא תחושת לבביות, כך שתיראה נגיש יותר לאנשים. עבור משרדים מזדמנים, תיק שיזוף יהיה בחירה מושלמת. זהו בעצם גוון חום בהיר יותר המשרה גישה נינוחה יותר אך עדיין משדר עוצמה וסמכות. כפי שאתה יכול לראות, התרבות של סביבת העבודה שלך היא גורם חשוב שיש לקחת בחשבון בכל הנוגע לצבע התיק שלך. האם אתה עובד בסביבה משרדית עם אווירה מזדמנת יותר? או שאתה עובד במסגרת משרדית רשמית יותר? אם העבודה שלך מחייבת אותך ללבוש חליפות עסקים רשמיות, תיק שחור מתאים יותר. מצד שני, אם מסגרת המשרד שלך מזדמנת יותר, אז בחרי בגוון שיזוף או בגוון חום בהיר יותר. הימנע ככל האפשר מבחירת תיק הכולל יותר משני צבעים שונים. כמו כן, אל תלך על אותם תיקים שבהם צבע התפירה בניגוד לצבע התיק עצמו! אלה עשויים להיראות לך אטרקטיביים ומסוגננים, אך הם מעט דביקים ולא יסתדרו בסביבה עסקית.

הדבר החשוב ביותר הוא לבחור עור באיכות גבוהה בין אם אתה הולך על שחור, שזוף או חום, תמיד בחר תיקים העשויים מחומרי עור איכותיים. מלבד היותו עמיד, העור עמיד מאוד בפני אבק, לכלוך וכתמים. זה נראה מאוד מסוגנן וגם יישאר נראה טוב גם לאחר שנים רבות של שימוש! (טיפ: איך אומרים איכות עור) אך לא כל תיקי העור עמידים. לכן עליכם לבדוק היטב את איכות חומר העור. אלה העשויים מעור פרה אמיתי בעלי מרקם רך וגמיש. אחרים עשויים מחומרי עור שמקורם בנחשים ותנינים. לחומרים אלה יש יותר מרקמים ודוגמאות מאשר עור פרה, אולם הם אינם חוקיים בהרבה מדינות. מילים אחרונות צבע התיק יהיה תלוי בדרך כלל בהעדפותיו האישיות של הקונה. למרות ששחור, חום ושזוף הם הצבעים הנפוצים ביותר לתיקים, אתה יכול גם ללכת על כחול, אפור ואפילו לבן! רק וודא שהצבע יתאים לסביבת העבודה שלך ולצבע החליפה.

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: