כיצד לבחור תיקים-TuscanyBags

סוג המטען, החבילה או התיק הנכונים לנסיעותיכם יכולים להפוך את האריזה והקפיצה על מטוס או עלייה בכביש לקלה יותר ולפחות מלחיצה. אבל עם כל כך הרבה סגנונות לבחירה, ההחלטה איזה מהם מתאים לך יכולה להיות אתגר. מאמר זה מפרק את סוגי המטען השונים ומציע עצות לבחירת הגודל, המשקל ורמת העמידות הנכונה. הוא עובר גם על תכונות כמו גלגלים, תאי מחשבים ניידים ותאימות לנשיאה. סוגי מזוודות, תיקים וחבילות .

ישנן שלוש קטגוריות רחבות של מזוודות: מזוודות גלגלים, מזוודות לנסיעות. כשאתה מחליט איזה מהם מתאים לך, זה יכול להיות מועיל לחשוב על דברים כמו לאן אתה הולך, איך אתה מגיע לשם ומה אתה מתכנן לעשות כשאתה מגיע לשם. מטען על גלגלים היתרון הברור של מטען, חבילות ותיקים עם גלגלים הוא עד כמה קל להעביר אותם משדה התעופה ולמטה ברחובות ומדרכות חלקות. ישנם שלושה סוגים של מזוודות גלגלים: מטען מתגלגל, מזוודות גלגלים ותיקי גב על גלגלים. מטען מתגלגל: מטען מתגלגל המיועד למטיילים מסורתיים הוא מה שאתה רואה שרוב האנשים מושכים מאחוריהם בשדה תעופה. הם מגיעים במגוון גדלים ובדרך כלל כוללים מבנה יציב שנועד להתמודד עם הקשיים של מערכות הובלת מטען. הם בדרך כלל הטובים ביותר לנסיעות עסקים, ביקורים משפחתיים, טיולי כביש ונסיעות לאזורים עירוניים. חנות גלגלים לארוחות: שום דבר לא בולע ציוד כמו תיק ארנק, ואחד עם גלגלים הוא בחירה טובה למטיילים מרובי ספורט. אם ההרפתקאות שלך דורשות לעתים קרובות ציוד בגדלים וצורות שונות מאוד, תרמיל מתגלגל הוא דרך חכמה לחסל את כל זה. עבור אורזים קלים, דאבל גלגלים נשיאה מציע פחות מקום אך מאפשר לך לוותר על הזמן וההוצאה של בדיקת תיק. מזוודות גלגלים הן בחירה טובה לנסיעות הרפתקאות הדורשות ציוד מגושם או בצורת מוזר, טיולי משפחות וטיולי כביש.

תיקי גב עם גלגלים: אלה פופולריים בקרב מטיילים בהרפתקאות, משלבים את הנוחות של מטען על גלגלים עם ניידות של תרמיל. אתה יכול להעביר הרבה ציוד בעזרת משיכה פשוטה של הידית הנפתחת. נתקלים בתנועה כבדה ברגל או במדרגות ארוכות? רצועה על רצועות הכתף וחגורת הירך לנוחות נשיאה ללא ידיים. תרמילי גלגלים בדרך כלל הטובים ביותר לנסיעות הרפתקאות וטיולי כביש.

מזוודות נסיעות אלה נעות בין מזוודות בסיסיות שאתה זורק על כתף ועד קופסאות גלגלים עם ידיות ניתנות להרחבה (למידע על מזוודות גלגלים, עיין בסעיף מטען גלגלים במאמר זה.) היתרון העיקרי של הכריות על אופציות אחרות הוא העיצוב הפשוט שלהן. הם קלים לשימוש ובדרך כלל כוללים מקום אחד גדול לאריזת הציוד והבגדים שלך. כמובן, זה יכול להיות חיסרון אם אתה מהסוג המאורגן הזקוק לכיסים ותאים נפרדים כדי להישאר שפוי. (אחת הדרכים להישאר מאורגן היא לארוז את חפציך בתיקים.) תיקי מזוודה זמינים בגדלים רבים, החל מתיקי נשיאה קומפקטיות בנפח של 20-30 ליטר ויכולות לסוף שבוע. בגדים בשווי של עד כמה מטוסים ענקיים המכילים 100 ליטר או יותר להרפתקאות הדורשות המון ציוד. תיקי תרמיל מסורתיים שאין להם גלגלים עשויים להיראות מיושנים בהתחשב באיזו קלות הגלגלים יכולים לבצע הובלה. אבל, להרפתקאות למקומות נידחים עם רחובות משובשים ובלתי סלולים, הגלגלים יהיו יותר צרות ממה שהם שווים, והם יוסיפו כמה קילוגרמים למשקל הכולל של התיק. לא רק שהכפפות המסורתיות קלות יותר, הן גם גמישות יותר מאלו שיש להן גלגלים, מה שהופך אותן לקלות יותר על גב של מכוניות, להעמיס על מתלי גג או לרצועה . גם האכסניות האלה קלות יותר לאחסון (ללא חלקים קשיחים, ולכן הן מתקפלות קטנות יותר) ובדרך כלל פחות יקרות. הם אופציה מצוינת עבור מטפסים, מטיילים בהרפתקאות ואנשים בתקציב שצריכים לגרור הרבה ציוד.

תיקי נסיעות אלה תיקי גב ידידותיים לנסיעות מצטיינים היכן שמזוודות גלגלים אינן יכולות: ברחובות חצץ, רחובות מרוצפים, מדרגות ושטח לא אחיד אחר. חבילות נסיעות הן כמו תרמילים אחרים מבחינת אופן הלבישה והתמיכה שהם מספקים, אך יש להן תכונות ספציפיות לנסיעות, כגון כיסי ארגון, חגורות חבויות ורצועות כתפיים ותכונות אבטחה מובנות, כמו רוכסנים הניתנים לנעילה. הם אידיאליים למטיילים שרוצים להיות ניידים מאוד והם בסדר עם הכל על הגב.

כיצד לקבוע את המטען, החבילה או התיק בגודל הנכון המטען, התיק או החבילה בגודל הנכון תלויים בדברים כמו אורך הטיול, סוג הטיול והרגלי האריזה שלך. רכישת תיק גדול ממה שאתה צריך אולי נראית כמו רעיון טוב, אך אנו ממליצים נגד זה מכיוון שתתפתה למלא כל שטח נוסף שיש לך. להלן מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון כשאתה קובע איזה גודל תיק אתה צריך לקחת בחשבון את אורך הטיול ואת סוג הטיול שאתה עושה. האם אתם יוצאים להרפתקה רצינית הדורשת אוהלים, שקי שינה, תנורים, ציוד טיפוס ועוד? אם כן, תצטרך תיק גדול (או כמה) כדי לגרור את כל זה. אבל, אם אתה יוצא לחופשה פשוטה בסוף שבוע הדורשת החלפת כמה בגדים ומוצרי טיפוח, אז תיק קומפקטי יעבוד מצוין.

להלן כמה הנחיות משוערות שיעניקו לך תחושה של מטען וגודל מזוודות (בנפח בליטר) וכמה הם יכולים להכיל: 30-50 ליטר: באופן כללי מספיק מטען בעל קיבולת של כ -50 ליטר או פחות טיול סוף שבוע. יש הרבה תיקי נשיאה, חבילות ותיקים בטווח גודל זה לבחירה. 50-75 ליטר: לטיול שנמשך שבוע עד שבועיים אנשים רבים קופצים לתיק בטווח זה. 75 ליטר -100 ליטר: עבור משלחות גדולות, מטיילים בדרך כלל זקוקים לכמה תיקים גדולים שיכולים להכיל 75 ליטר או יותר כל אחד. (זכור, כמובן, שככל שהתיק גדול יותר, כך הוא כבד יותר לגרור. תיקים קטנים יותר עשויים להיות קלים יותר להובלה. האם אתה אורז מינימליסטי או שאתה מביא הרבה תוספות? יש אנשים שיכולים להסתדר איתם תיק נשיאה קומפקטי לטיול שנמשך שבועות, בעוד שאחרים צריכים לבדוק תיק לטיול בסוף השבוע. לאריזה יש יתרונות, כמו להקל על התמרון במקומות הומי אדם ולהימנע מדמי כבודה שנבדקו; ללמוד איך אורז אור, עיין במאמר שלנו, טיפים לנסיעות באור. זכור הגבלות נשיאה אם ​​אינך מתכוון לבדוק את המזוודות שלך. נוסעים רבים בחברת התעופה שואפים לארוז הכל לתיק נשיאה יחיד כדי להימנע מההוצאה והטרחה של בדיקה. תיק. אם זו המטרה שלך, שים לב היטב למידות המטען. רוב חברות התעופה מאפשרות תיקי נשיאה שאינם גדולים מ- 45 אינץ ‘ליניאריים בעת הוספת האורך, הרוחב והגובה. לדוגמה, תיק בגודל 22 אינץ’ על 14 אינץ ‘ x 9 אינץ ‘מסתכם ב 45 ס”מ. הכללים יכולים להשתנות, וכך המועדים משתנים בהתאם לחברת התעופה, לכן הקפד לברר מול חברת התעופה שלך לגבי מגבלות גודל (או תקנות מטען אחרות) לפני היציאה.

קחו בחשבון משקל, חומרים ועמידות בבחירת מזוודות בין אם אתם מרימים תיק לתא תקורה במטוס או נושאים אותו במדרגות, מטען כבד מקשה על הנסיעה. וכאשר רוב חברות התעופה גובות עמלות על תיקים ששוקלים יותר מ -50 פאונד, האינטרס שלך הוא לשמור על התיקים שלך קלים. משקל התיק לבדו יכול לשחק אם אתה מתקרב לגבול של 50 קילו או שאתה רק רוצה לשמור על התיקים שלך קלים ככל האפשר. אתה יכול להשוות את משקלי התיקים על ידי עיון בסעיף “מפרט טכני” בדפי המוצר. כפי שאתה עושה, הנה כמה דברים שכדאי לדעת: תיק כבד עשוי לא להוות דאגה עליונה אם הנסיעה שלך לוקחת אותך משדה התעופה למלון עם משטחים חלקים לגלגול. אבל אם אתה מרים ונושא תיקים הרבה, אז עדיף קל יותר. תיקים עם גלגלים כבדים יותר (בדרך כלל בסביבות 5 ק”ג או יותר) מתיקים לא גדולים בגודל דומה, אז חשוב אם הגלגלים מתאימים לנסיעה שלך. בטיול הכולל הרבה נסיעות על משטחים גסים ובשבילים, תבלה זמן רב בנשיאת התיקים שלך, כך שעדיף לוותר על גלגלים. תרמיל או חבילת נסיעות ללא גלגלים יכול להיות קל יותר לנשיאה, לדחוף לחללים צפופים ולהצמיד למדפי גג ולארוז בעלי חיים. שיקולים לעמידות, בין מטפלי מטען גס לנסיעות משובשות בכבישים קשים, המזוודות והפריטים שבתוכם יכולים לסבול מכות. לחשוב על עמידות המזוודות, החבילות והתיקים פירושו להסתכל על החומרים המשמשים לייצור כל חלק כמו גם להעריך דברים כמו כמה רוכסנים, גלגלים וידיות חסונים. הערכה של דברים אלה היא קשה לביצוע באינטרנט, אך בדיקת ביקורות מוצרים יכולה להיות דרך טובה להבין כמה טוב חלקים אלה מחזיקים מעמד. אם אתה קונה בחנות, אתה יכול להניף את הגלגלים והידיות ולהפעיל את הרוכסנים כדי לוודא שהם נראים חסונים. שימו לב כי תיק עם גלגלים שקועים מציע הגנה קצת יותר מפני נזקים. להלן כמה מחשבות נוספות בעת בחירת חומרי המזוודות שלך: אם ההגנה על פריטים בתוך התיק היא בראש סדר העדיפויות הגבוה ביותר שלך, שקול מטען קשיח. אלה עשויים לעתים קרובות מפלסטיק קל ועמיד בפני השפעות. מטען עשוי אלומיניום מספק הגנה מצוינת, אך הוא כבד ויקר. אם אתה רוצה לדחוף את התיק שלך למקומות צרים, לך עם מזוודות רכות. בדים בעלי מכחישה גבוהה יכולים להיות עמידים למדי, ולמטען בעל רך צדדי יש יתרון להיות גמיש יותר מאשר מזוודות קשיחות (תחשוב על דחיסתו לפחי תקורה במטוסים או תא המטען של מכונית). אם אתה צריך תיק עמיד למים, והחלטת שדווקא היא הבחירה הנכונה, אלה שיש להם בדים מצופים באורתן תרמופלסטי הם האפשרות הטובה ביותר לעמידות ועמידות במים. ישנם כמה מזוודות עמידות במים לחלוטין; אם זו דרישה עבורך, צפה להוציא יותר. אלטרנטיבה היא לארוז את הדברים שלך בשקיות אשפה מפלסטיק ואז לשים אותם בתוך תרמיל עמיד במים.

בחר תכונות שאתה רוצה שיהיה לך את המטען שלך תמצא מגוון של תכונות כאשר אתה מתחיל להשוות מזוודות, חבילות ותיקים. להלן כמה מהדברים המובילים שכדאי לחפש: גלגלים: אם אתה מוכן לרכוש מטען עם גלגלים, הדבר העיקרי שצריך לחשוב עליו הוא אם אתה רוצה שני גלגלים או ארבעה. (מזוודות מתגלגלות ותיקי גב בדרך כלל יש רק שני גלגלים, כך שזה חל בעיקר על מטען מתגלגל.) שני גלגלים: עיצוב הדו גלגלי נפוץ מאוד. זה מאפשר לך למשוך את המטען שלך מאחוריך או לדחוף אותו לפניך, אך אינך יכול להזיז אותו מצד לצד. הגלגלים בדרך כלל שקועים מעט בתיק, שתופס מעט מקום אריזה פנימי אך מגן על הגלגלים מפני פגיעות. תיקים דו גלגליים נוטים להתמודד טוב יותר עם רחובות ומדרכות קשות מאשר ארבעה גלגלים. ארבעה גלגלים: היתרון הגדול שיש בארבעה גלגלים הוא ניידות. אתה יכול להזיז את החלקים האלה לכל כיוון ולגלגל אותם מאחוריך, לפניך או לצדך. הם נהדרים גם לגלוש במעבר מטוס צר. עם זאת, היזהר-אם תחנה מטען בעל ארבעה גלגלים בשיפוע, סביר להניח שהוא יתגלגל. גודל הנשיאה: תיק המסומן כ- On REI.com עומד בהנחיות הגודל הנפוצות שחברות התעופה אוכפות. אבל, החוקים משתנים ויכולים להשתנות בהתאם לחברת התעופה, לכן תמיד בדוק עם חברת התעופה שלך לפני היציאה. תא מחשב נייד: אם אתה נוסע עם המחשב הנייד שלך, תא ייעודי שירפד ויגן על המכשיר במהלך ההובלה יהיה שימושי.

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: