בחירת תיק עור לעבודה-TuscanyBags

https://www.tuscany-bags.co.il/%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%99-%D7%A2%D7%95%D7%A8-%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93%D7%94/caserta-847-%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%9D

תיק עור מקצועי למראה מאורגן ומחזיק את מה שאתה צריך כשאתה בחוץ.
בין אם אתם נפגשים עם לקוחות, בכנס או בנסיעת עסקים, יש צורך בתיק עמיד ופונקציונלי. להלן מספר טיפים שכדאי לבדוק לפני שמתחילים לקנות.

מַטָרָה
הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא כיצד תשתמש בתיק שלך. אתה נושא איתך מחשב נייד או טאבלט? האם אתה נושא הרבה ניירת? האם אתה צריך מקום לדגימות? מענה לשאלות אלה לפני שתתחיל בקניות יכול לחסוך זמן יקר.

כתפיות
כדי להבטיח שהתיק שלך לא ישלח אותך לפיזיותרפיה, בחר אחת עם רצועה ברוחב נוח לכתף שלך. מכיוון שרצועת כתף יושבת על השרירים הממוקמים בין עמוד השדרה לכתף, היא גורמת ללחץ ומתח באזור זה. אם רצועת הכתף צרה מדי או רחבה מדי לאזור זה, היא תתחיל מהר להרגיש לא נוח או אפילו להכאיב. שים את התיק על הכתף שלך וטייל ברחבי החנות לפני שאתה קונה כדי לוודא שרוחב הרצועה מתאים לכתף שלך.

סִגְנוֹן
סגנונות ספציפיים יכולים לגרום לתיק שלך להיראות לא מקצועי. התרחק ממגמות ברורות. לאמץ מראה קלאסי שיעמוד במבחן הזמן.

עֲמִידוּת
האם אתה קשוח עם התיק שלך? בחר עור אמיתי או בד עמיד. אם בד, מצא אחד שטופל כ”עמיד בפני מזג אוויר “. בנוסף לדחיית האלמנטים, טיפול עמיד בפני מזג אוויר עוזר במניעת כתמים.

כיסים, כיסים ועוד כיסים
אתר מפרט כיסים חסרי תועלת כסימן לתיק יד לא יעיל . למרות שנראה שהרבה כיסים ותאים מהווים הימור טוב, רבים מהם פשוט לא יתאימו למה שאתה צריך לשאת. כיסים אחרים עשויים להיות גדולים מדי והדברים שלך ייעלמו בתיק. בצע בדיקת כיסים כדי לגלות מה טוב עבורך.

מִשׁקָל
רופאים ממליצים כי התיק שלך לא יעלה על 10% ממשקל גופך. ככל שהתיק שלך קל יותר, כך תוכל לשאת בבטחה יותר דברים.

חומרים
תיקי עור צריכים להיות רכים, לא קשים ופלסטיים למראה או חורקים. תיקים שאינם מעור עשויים מחומר כמו בד צריכים להיות יציבים עם בטנה פנימית. להתרחק מתיקים עם ידיות שאינן תפורות לאורך שולי הרצועות ושהן רק מודבקות. הידיות האלה יתפרקו בסופו של דבר. חפשו רוכסנים איכותיים וחומרה איכותית. רוכסנים צריכים לגלוש בצורה חלקה. לחצנים וסוגרים אחרים צריכים להיפתח בקלות. זכור שככל שיש לתיק שלך יותר “חלקים” – כמו כפתורי הצמדה סגירות מגנטיות וכו ‘ – כך התיק שלך יכול להישבר יותר.

היזם המתמצא לא רוצה לשבור את הבנק אבל יודע שתיקים איכותיים הם השקעה. בחר את הנכון וזה אמור לשאת אותך בצורה מסוגננת בנסיעה ברכבת ההרים של בעלות על עסקים קטנים!

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: