תיק עסקים לגבר-טוסקני

כיצד למצוא את תיק העסקים לגבר ? כשאתה מחפש תיק עסקים עליך לשקול אילו תכונות אתה צריך. העסק שלך צריך להיות תיק העבודה שבו אתה רוצה להשתמש בדרך למשרד או למכללה שלך. כיום תיקי עסקיים לגבר הם שילוב של תיק מחשב נייד ומארז מסמכים. תיקי עסקים זמינים בחומרים, גדלים וצבעים שונים. כמו כן התכונות עשויות להיות שונות. אנו רוצים לעזור לך למצוא את תיק העסקים הטוב עבורך . בהמשך תמצא את השאלות החשובות ביותר של לקוחותינו בנוגע לתיקי עסקים ותיקי מכללה עשויים מעור. מדוע עור הוא החומר הטוב ביותר לתיקי עסקים? האם אתה מחפש תיק עסקים לאישה או לגבר? איזה גודל של תיק עבודה אתה מחפש? אילו תכונות פנימיות אתה צריך? איזה תיק מתאים לסגנון שלך? איזה צבע אתה מעדיף? האם זה צריך להיות תיק כתף, תיק גב או תיק למחשב נייד? בין אילו סוגי תיקי עסקים אתה רוצה לבחור? תיקי עסקים נקראים גם “תיק” או “תרמיל”. מדוע עור הוא החומר הטוב ביותר עבור תיק עסקים? בהמשך תמצא את הסיבות לכך שתיק עסקים עשוי עור הוא הבחירה הטובה ביותר להובלה והגנה על המחשב הנייד שלך ושאר הדברים החיוניים. 1 עור עומד בקריטריונים של קיימות. עשוי מעור אמיתי. על ידי שיזוף עורות הגלם הופכים לחומר בעל ערך שניתן להשתמש בו לאורך זמן.

2 עור חזק ועמיד של פרות במקור בעובי של 3-4 מ”מ מתוכם רק 1.2 עד 1.8 מ”מ העליונים משמשים לבסוף כעור לייצור תיקי עסקים. בשל המבנה ההומוגני של חלק זה של העור. העור עמיד מאוד. תפרים או מסמרות אינם יכולים לקרוע אותו כפי שקורה בקלות עם עור מלאכותי. יתרון נוסף הוא גמישות העור. תיק עור יכול לעמוד זקוף ואינו זקוק לחיזוק נוסף כדי לשמור על צורתו. לכן תיק עור מושלם לפעילות העסקית היומית שלך. מלבד עור פרה גם עורות של באפלו משמשים לתיקי עסקים. חוזקם של עורות אלו דומה אך פני השטח מאוד לא סדירים. לכן לא ניתן להשתמש בו במקרי של תיקים ברמה הגבוהה ביותר. בטוסקני תיקים אנו משתמשים בעור טלה .נחשב לעור האיכותי ביותר !!

3 טיפול בעור גם לאחר זמן רב יותר של שימוש ניתן לשקם את מראהו הטוב של העור באמצעות קרמים מהשורה הראשונה. זה די חשוב מכיוון שתיקי עסקים משמשים לעתים קרובות כמתנה לבחינה אחרונה או קידום מכירות, מתנה שבה אתה רוצה להשתמש כמה שיותר זמן. .

4 עור הוא סמל של טעם טוב נרתיק עסקי עשוי עור הוא סמל של טעם טוב. במבט ראשון כולם יכולים לראות אם תיק עשוי עור. לאחר זמן מה של שימוש בשקיות עשויות עור שזוף ירקות יש פטינה המעניקה מראה ייחודי למקרה העסקי שלך. על מנת להעביר רושם טוב בכנס או במצגת תמיד כדאי להשתמש בתיק עסקים אלגנטי מעור

תיק עסקים לגברת או לגבר?
כיום נשים תופסות את אותן עמדות מקצועיות כמו גברים. לכן הן גם זקוקות לאותם תיקי עסקים כמו גברים. אבל נשים נוטות להשתמש בגודל קטן יותר והן מעדיפות משקל קל יותר של מחברת. חשוב לשניהם כיסים קטנים לאחסון הנייד, ארנק, עטים וכו ‘בצורה מאורגנת.

גברים בדרך כלל מעדיפים תיק עסקים בצבע שחור או חום. אם גברים יתלבשו בסגנון מסורתי יותר הם יישאו תיק מסמכים קלאסי. אם הם מכוונים לאופנה הם עשויים לבחור תיק עסקי בקוניאק או כחול. כמו כן המקצוע חשוב. כחבר במשרד פרסום תיק שליח או קרוס אובר יהיה הצהרה בסגנון מזדמן.

נשים ייתן חשיבות רבה יותר למראה תיק העסק שלהן. גברת תיהנה לעבור מחנות לחנות ולחפש תיק המתאים לשמלה שלה או לצבע הנעליים שלה. אתה רוצה להיות אופנתי כשאתה הולך לפגישה. תיק עסקים מעור הוא דרך נוחה להבדיל את עצמך מהקולגות שלך ולהדגים שיש לך טעם טוב.

טיפ: השימוש בכיסוי למחשב נייד עשוי להיות נוח. בכיסוי מחשב נייד דק המחברת שלך יכולה להתאים למספר תיקים. עם כיסוי טאבלט דק אפילו תיק הערב שלך יכול לשמש כתיק עסקים.

איזה גודל לבחור עבור תיק העסקים שלך?
גודל תיק העסק שלך תלוי במידות המחברת ובקבצים שברצונך לשאת. המארז העסקי שלך צריך להיות תרמיל שיכיל את כל מה שתצטרך.

המחשב הנייד שלך חייב להתאים לתיק.
גודל המחברת שלך בדרך כלל נמסר באינץ ‘. סנטימטר אחד מתאים ל -2,54 ס”מ.
טיפ: בדוק את מידות המחשב הנייד שלך והשווה אותן לאמצעי מארז המחברת שלך כדי להיות בטוח. שקול גם מה עוד אתה רוצה לשאת.

מכללה ועבודה: קבצים צריכים להיכלס בתיק.
שקול אילו קבצים עליך לקחת יחד. המידות סטנדרטיות כך שהתכנון קל יותר. קבצים בדרך כלל בגודל DIN A4. מידות הכריכה הן 280 x 80 x 320 מ”מ (L x רוחב X ג ‘). ישנם גם מכסים ברוחב 40, 45 או 50 מ”מ. קבצי DIN A5 פחות נפוצים.

שקול גם את הדרך בה אתה רוצה לשאת את התיק שלך. שקיות רוכסן עם שתי ידיות מאפשרות לשאת עוד פריטים אם אתה משאיר את הרוכסן פתוח.

תמונה
המחשב הנייד חייב להתאים לתיק העסקים שלך.
נסיעות עסקים: האם התיק שלך מספיק גדול לכל מה שאתה צריך?
לנסיעות עסקים תיקי נסיעות נוחים מאוד. הם נושאים לא רק כמה חולצות, זוג נעליים נוספות ושקית האסלה שלך, אלא גם מארז טאבלט.

איזה פנים אתה צריך לחפש?
ברכישת מארז עסקי כדאי לשים לב לפנים. תאים וכיסים חייבים לעזור לך לארגן את יסודות העסק שלך בצורה נוחה. לכן תיק עסקים כזה צריך להכיל תא אחד או שניים גדולים למחברת ולקבצים וכיסים קטנים לנייד, עטים וכו ‘.

מספר הכיסים הקטנים תלוי במספר הפריטים הקטנים יותר שתרצו לאחסן. כמו כן, צריך להיות שקית רוכסן בחזית העיתון שלך, ולתיק הרוכסן בצד האחורי צריך להיות שרוול עגלה. בחלק מהמקרים העסקיים יש כריכה נפרדת של מחברת, כך שלא תצטרך לשאת את תיק העסק שלך אם אתה משתתף בפגישה.

לאחר רשימת צ’קים של הפריטים החשובים ביותר שאתה עשוי לשאת בתיק העסק שלך:

מחברת
סמארטפון
לוּחַ
אַרְנָק
מפתחות
קבצים
עטים
חֲטִיפִים.
טיפים להורים ולתלמידים: עם הפנים הפונקציונאלי שלהם תיק נייד יכול גם להחליף תיק בית ספר רגיל.

איזו סוג תיק מתאימה לסגנון שלך?
כאישה או גבר אתה נותן הצהרה לא רק עם השמלה שלך, אלא גם עם המקרה העסקי שלך. אנו יכולים לחלק בערך את קבוצות היעד של הלקוחות שלנו כדלקמן:

הסוג האלגנטי בוחר מארז מסמך או בית השחי.
הטיפוס הספורטיבי מעדיף תיק שליח או חבילת גב.
הסוג המודרני קונה את מארז המחברת הפונקציונאלי.
הקונה המכוון לאופנה משתמש בתיק כתפיים בצבעים אופנתיים.
איש העסקים הקלאסי מעדיף תיק או נרתיק מצורף.
הסגנון שלך הוא ביטוי לאורח החיים שלך. כמו כן התפקיד שלך חשוב. בשנים האחרונות ההבדל בין העדפות נשים וגברים הפך קטן יותר.
איזה צבע לבחור?
שחור וחום הם עדיין צבעים סטנדרטיים, אך גם קוניאק וכחול הפכו לאופנתיים לגברים. נשים גם בוחרות בצבעים בהירים יותר כמו אדום, תכלת, בז ‘וכו’.

גברים מעדיפים שחור או חום, כי הם רוצים לקנות תיק שבו הם יכולים להשתמש במשך זמן רב. נשים בוחרות צבע בהיר יותר, כיוון שהן עשויות לרצות להחליף את תיק העסקים שלהן בתדירות גבוהה יותר.

תיק אקדח, תיק או תיק מחשב נייד קלאסי?
חיי עסקים מודרניים כרוכים בשינויים תכופים במקום בו אתה עובד. לכן חשוב שתוכל לשאת את תיק העסק שלך בנוחות.

אתה יכול לשאת את תיק העסק שלך

עם ידית אחת או שתיים, למשל נרתיק למחשב נייד,
עם רצועת שולחן, למשל תיק שליח או קרוס אובר או
על הגב עם שתי רצועות כתרמיל.
ניתן לשאת תיקים רבים בדרכים שונות. כך שניתן לנשא מארז מחשב נייד מודרני על ידי כתף הכתף או שתי הידיות.

כיום תיקי עסקים עם שתי ידיות ורצועת כתף החליפו תיקים מסורתיים או תיקי נספח עם ידית אחת בלבד. הטרנד החדש ביותר הוא השימוש בתרמיל גם כמארז עסקי. מגמה זו עוקבת גם אחרי נשים שאוהבות לקנות תיק גב בצבעים אופנתיים.

איזו סוג תיק מתאימה לך?
בהמשך תמצא את הסוגים המובילים שנבחרו על ידי לקוחותינו לעסקים או למכללות

תיקי מחשב נייד
תיקי עור
שבוע שבוע לנסיעות עסקים
תיקי ועידה
תיקים
תיקי שליח
מארזי צירוף.
אין הבדל מדויק בין מונחים אלה. כיום לתיק יש בדרך כלל תא למחברת, ותיק נייד הוא תיק עסקי.

תיקי מחשב נייד
תיק המחשב הנייד הוא סוג המודרני של תיק עבודה בכל אזורי העסקים, בין אם כתיק משרדי או תיק כתף לשימוש עבור המכללה שלך. תיקי עסקים צריכים להיות פונקציונליים. הם צריכים לא רק לשאת את המחברת והקבצים שלך, אלא גם לסייע בארגון כל מה שאתה צריך בפעילויות היומיומיות שלך.

הכנסת המחברות לא רק שינתה את אופן העבודה שלנו אלא גם את המראה של תיק עבודה. גורם מכריע היה פיתוח רוכסנים באיכות גבוהה, תנאי להחלפת סוג התיק המסורתי בדש ומנעולים.

אם אתה מחפש נרתיק למחשב נייד עליך לשים לב לגודל המחברת שלך. לכן שקול את הפרק הנוגע למדידות של מחברות למעלה.

מארזי מחשבים ניידים פותחו כציוד למחשבים ניידים וציודם – כבלים, סוללה שנייה וכו ‘. מהר מאוד הם שימשו גם לנשיאת קבצים ודברים חיוניים אחרים כמו ניידים, עטים וכו’ בשל הפנים הפונקציונאלי ונוחות נשיאת התיק עם שתי ידיות או רצועת כתף סוג זה של תיק שולט בשוק תיקי העסקים של היום.

תמונה
קיימים מחשבים ניידים בגדלים וצבעים רבים.
כדי לבחור את תיק העסק שלך עליך לדעת את גודל המחשב הנייד שלך ואיזה שטח נוסף אתה צריך.

גברים בדרך כלל מחליטים בהתאם לתפקוד שהם צריכים. לפני הצגת המחשבים הניידים, גודל ומספר הקבצים היו חשובים. זה השתנה מכיוון שגברים משתמשים גם לאסוף ולשמור את הנתונים שלהם במחברת ומעדיפים לצמצם את הקבצים למינימום. גברים אוהבים להשתמש במחברות בגודל 15.6 אינץ ‘ולכן אוהבים לקנות את המארזים שלנו בלונדון או ברלין. גברים מייחסים חשיבות רבה לתאים הפנימיים בהם הם יכולים לאחסן את הנייד, עטים וכו ‘.

לא משנה מה העבודה שיש לך או היכן שאתה עובד תצטרך לשנות את המקום שבו אתה עובד לעתים קרובות למדי, ונסיעות עסקים הן נורמליות. לכן תוכל לחפש מארז עסקי שבעזרתו תוכל לשאת את המחברת והקבצים שלך בצורה נוחה. הם קלים לתפעול ותוכלו לעבור במהירות מחדר אחד למשנהו. אם אתה צריך עגלה אתה יכול לחבר את התיק עם שרוול לעגלה שלך.

תיקי מחשב נייד לנשים
נשים לא רוצות לפספס את התיק שלהן אפילו במהלך הפעילות העסקית שלהן. אז בעבר לא הייתה להם ברירה אלא נאלצו להשתמש בתיק נוסף לדרכם למשרד או לפגישה. נשים בדרך כלל לא אוהבות להשתמש בתיק בנוסף לדברים האישיים שלהן, והן לא רוצות לשאת את אותו סוג של תיק כמו הקולגות הגברים שלהן. אישה תמיד תעדיף תיק שנראה דומה לתיק יד.

תמצאו את התיק שלכם. תא רוכסן ושני תאים גדולים למחברת בגודל 15 אינץ ‘וכיסים קטנים לכל הפריטים הקטנים יותר שתרצו לשאת: הנייד, הארנק, עטים וכו’ והקוסמטיקה שלכם. אם אתה מחפש נרתיק נייד דק אנו ממליצים על סגנונותינו “פיזה” או “פריז”. לשתי התכונות שני תאים לטאבלט וקובץ, וכיסים קטנים לחומרים החשובים שלך. ישנם גם כיסי רוכסן לארנק או לתכשיטים שלך. בכיס הרוכסן מאחור אתה מוצא את השרוול לחיבור התיק לעגלה. אנו מציגים באופן קבוע סגנונות חדשים עם פונקציות חדשות העוקבות אחר מגמות האופנה. אנו יודעים כי הצבעים חשובים לנשים ומציעים את הסגנונות שלנו בגוונים רבים התואמים את צבע השמלה שלך, למשל תכלת, אדום או בז ‘. עם טאבלט מיני אפילו תיק קטן מאוד כמצמד שלנו, “פיה” עשוי לשמש כתיק עסקים. התרמיל – האלטרנטיבה הספורטיבית ניידות ויעילות ספורטיבית הפכו לקריטריונים חשובים לעיצוב תיקי עסקים. כמו השימוש בנעלי ספורט מסמן מעבר מנעל ספורט לנעל “רגילה”, תיק הגב העסקי מייצג את העברת התכונות של תיק ספורט למארז עסקי. נשיאת תרמיל נוחה מאוד ויש לך גם את הידיים פנויות כך שתוכל להשתמש באופניים שלך או לשאת תיק שני.

כתפיות הן תכונות חשובות של תיק גב. צריך שיהיה להם כרית להורדת הלחץ על הכתפיים שלך. הם חייבים להיות מותאמים לגודל שלך. בקולקציית תוכלו לבחור בין סגנונות שונים, עבור מחברת בגודל 13 אינץ ‘או מחברת וקבצים בגודל 15 אינץ’. אבל אתה יכול גם להשתמש בהם לחולצה וזוג נעליים נוספות בטיול בסוף השבוע.

נשים היום אוהבות להשתמש בתיק גב קטן במקום תיק כתף, כי מלבד המחברת שלה הן יכולות לאחסן גם סוודר או חטיף. לנשים הסגנונות שלנו, זמינים בצבעים אופנתיים כאדום, כהה ותכלת ובז ‘. בשל התכונות הפונקציונליות תרמיל עסקי עשוי לשמש גם כתיק או בית ספר. תיקי נסיעות שלנו הם תיקים שימושיים מאוד לנסיעת עסקים קצרה. אתה יכול לאחסן בקלות את החולצות, הסוודר וכו ‘כמו גם את ערכת השירותים שלך. תיקי נסיעות מתקבלים כמטען נשיאה על ידי רוב חברות התעופה, כך שתוכל להימנע מאובדן זמן בעת הצ’ק-אין או החוצה. אנא ראה לעיל כדי להשוות את התקנות של חברות תעופה שונות.

לטיול גדול יותר שבוע הוא המטען השני האידיאלי שמציע מקום לכל מה שלא מתאים לעגלה שלך. ואם אינך זקוק לסוף השבוע שלך לעסקים, תוכל תמיד להשתמש בו למספר סוגים של טיולי סוף שבוע או חג. תיקי כנסים הם תיקים דקים עם תא אחד גדול וכמה כיסים קטנים יותר. הם נראים אלגנטיים מאוד ומוודאים שאתה מרשים את השותפים שלך בכל פגישה. הנפח הקטן מראה שאתה מוכן היטב ואינך צריך הרבה מסמכים. כניסות כנסים כוללות בדרך כלל דש שנסגר במנעול מגנטי או סוג אחר של מנעול. הסגנון המצומצם ביותר הוא תיק הכנסים עם רוכסן . מאמר זה שומר על רוחב במהלך הטיפול ומציע נוחות גבוהה כאשר אתה משתמש בפנקס בצד אחד או בכיסים הקטנים לכרטיסים, עטים וטאבלט דק בצד השני. תיקי הוועידה נקראים גם “בית השחי” בהתאם לאופן הנישאה שלהם. אם תישא את התיקים שלנו כך תוכל ליהנות מההרגשה הנעימה של העור שלנו.

תיקים הם תיקי העסק המסורתיים ביותר. עם תיק אתה בטוח יעשה רושם רציני. אתה מראה שאתה מוכן היטב ויש לך את כל המסמכים הדרושים. התיק המסורתי כולל דש עם ידית ומנעול וגם כיסים קטנים לנייד, כרטיסים, עטים וכו ‘.

פיתוח מנעולים היה תנאי לפיתוח התיק בתחילת המאה ה -20. בעבר היו תיקים סגורים עם רצועות ואבזמים. עם הזמן פותחו מנעולים עם פונקציות נוספות. מנעולים של שניים או שלושה שלבים מאפשרים להתאים את עוצמת הקול של התיק. מספר מנעולים פותחו עם מנגנון הדומה לכספת. המנעולים ייפתחו רק כאשר חייגו מספר מסוים. המנעולים הם מרכיבים מכריעים בפונקציה כמו גם במראה של תיק. ובעלי גימור פלדיום כהגנה, כך שהם ישמרו על מראה טוב לאורך זמן רב. למזוודות שלנו היום יש גם כתפיות ניתנות להסרה, כך שתוכל לבחור כיצד לשאת אותן. כמנהל או כחבר בדירקטוריון תיהנה מהמראה היוקרתי של תיקי התיקים שלנו. שתי החגורות עם האבזמים מאפיינות את מראה התיק הזה. תיקי שליח סוג מזדמן מאוד של תיק עסקים הוא תיק המסנג’ר. סגנון זה מתאים לסגנון השליחים שנהג לשאת. בקולקצייה ישנם סגנונות “העשויים מעור או קנבס בשילוב עור . לשניהם יש דש גדול שנסגר בכפתורים מגנטיים. בפנים אתה מוצא מספיק מקום למחברת בגודל 15 אינץ ‘, קבצים וכיסים קטנים לנייד שלך, עטים וכו’. עם כתף הכתף קל לנשיאה גם כשאתה משתמש באופניים שלך. מארזי צירוף אם אתה אוהב להרשים עם תיק העסק שלך, עליך לשאת נרתיק נספח. מלבד המראה יוצא הדופן היתרון של נרתיק נספח הוא ההגנה שהמסגרת יכולה להעניק. מסגרת אלומיניום שאינה ניתנת לשבירה ומבטיחה הגנה לכל החיים מפני זעזועים ונזקים דומים. עם נעילת המספרים נרתיק נספח הוא הגרסה הבטוחה ביותר של תיק עסקי. נרתיק הנספחים שלנו הסגנון המסורתי של נרתיק נספח. כולל תאים פנימיים הדומים לתיק מחשב נייד, כך שתוכל לארגן את הקבצים שלך זקופים. כך הנספח יכול לעמוד על הקרקע ומאפשר גישה נוחה לקבצים או לטאבלט שלך.

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: