תיקים לגברים -תיקי טוסקני

כיצד לשאת תיק לגבר עם סגנון

רוב הגברים כמעט תמיד מצאו את המחשבה על ללבוש תיק מצחיק למדי ומשהו שצריך להתעלם ממנו. הם חושבים שזה אביזר שמוגבל לנשים. חלקם אפילו אוהבים ללבוש תיקים, אבל המחשבה שלתיקים יש אווירה נשית גורמת להם להימנע מהם באופן כללי.

זה לא אמור להיות כך כלל. זה 2021, ויש להפסיק את ההכללה מכיוון שלמינים אין שום קשר לסוג האביזר או סגנון הלבושה שאתה רוצה .

תיקי הגבר הפכו כעת לחלק עצום מתעשיית האופנה. סלבריטאים הם דוגמאות מצוינות ויכולות לשמש השפעה אדירה על האופן שבו עליכם לעצב את תיקי הגבר האהובים עליכם. יש הרבה יותר מזה ממה שנראה לעין. היה סמוך ובטוח שאם תיקי הגבר האלה נישאים ומעוצבים בצורה הטובה ביותר, האווירה הגברית לא הולכת לשום מקום.

אז בעצם הכל מסתכם בסטיילינג. אתה יכול ללכת על כל סגנון של מנבוק שאתה מעדיף כיוון שיש לא מעט מגוון הכולל שליחים, תיקים, כלאיים, תיקים. בסך הכל, יש תיק זמין לכל בחור. אתה רק צריך להיות מספיק חכם ובעל אופנה כדי לבחור את המתאים לך.

סוגים של תיקים לגברים
לא תמיד נשים רוצות לשמור הרבה דברים בתוך התיק. גם גברים נושאים הרבה דברים שהם זקוקים להם. להלן מדריך כיצד לשאת תיק יד, ורשימה של כל תיקי הגברים שאולי תרצה ללבוש, לא רק לצורך שמירה ונשיאה של דברים, אלא לאופנה. אז הביטו היטב ובחרו את הטוב ביותר בהתאם לתלבושת שלכם.

 1. BRIEFCASE
  התיק היה אחד מצורות התיקים הוותיקות והמקובלות ביותר לגברים. אף על פי שמסדי התיקים של ימינו די התפתחו מאז אותם ימים של התיק החדה בפינת אביך, תיקי הגברים בימינו כבר אינם במצב הקופסא הזה. אתה יכול ללבוש את אלה על ידי החזקת אותם ביד אחת ויחידות עם חליפה יפה.
 2. TOTE
  התיק נכלל בקטגוריה המודרנית של תיקי יד. זהו תהליך מודרני לקראת תיקים קלאסיים. תיקי הגלם ענקיים מספיק בכדי להתאים לכל ציוד הכושר שלך וכונן קשיח, אך יחד עם זאת, מלוטשים מספיק כדי להיראות מסוגננים. זה יגרום לך להיראות כאילו אתה בורח מפפראצי.
 3. תיקי דאפל
  האם אתם נוסעים לנסיעת עסקים של שלושה ימים או יוצאים לסוף שבוע? כל מה שאתה צריך הוא תיק לגבר. המזוודות הענקיות והענקיות של בית הספר הישן הפכו כעת לתיק חול מסוגנן ומלוטש. קח את זה עם ללבוש סוף השבוע שלך או לבוש עסקי מזדמן.
 4. תיק CROSSBODY
  תיק הקרוס הוא כנראה אחד מתיקי היום יום המעשיים ביותר. אלה מוסיפים אור של בלתי צפוי לבוש. מעצבים עכשוויים כמו לואי ויטון ווירג’יל אבלו מחפשים דרכים להתאים אותם לכל מיני תלבושות.

זכור שני דברים בעת חיפוש תיקי כתף עם crossbody: סטיילינג ומידות.

גודל משנה גם כי אתה יכול לקבל תיק crossbody לא ממש גדול מאשר ארנק.

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: