תיקי עור איכותיים-תיקי טוסקני

רוצים להשקיע בתיק עור איכותי ?

מספר עובדות על עור

פִּיגמֶנט
למעשה פיגמנטים הם חלקיקים עדינים המשמשים בגימור של כמה עורות. זה נותן צבע נוסף לעורות הצבועים. בדומה לצבע, חלקיקי הפיגמנט חזקים מאוד. בעורות המוגמרים בפיגמנט מלא (למשל PUCCINI, SIERRA ו- SORRENTO), הם מעניקים למעיל העליון של העור עמידות מצוינת בפני שחיקה, לכלוך ודהייה. מטבע הדברים, הפיגמנטים האיטלקים מאוד קלילים וחזקים.

אנלין
עור אנילין הוא הצורה הטבעית ביותר של צביעת עור, מכיוון שהעור צבוע בתוף בלבד, מבלי להוסיף צבע נוסף על ידי פיגמנט. דוגמה נפלאה היא טווח ה- SILK.

SEMI-ANILINE
עור צבוע בתוף המשופר בצבע פיגמנט בהיר מאוד להשלמת הצבע הצבוע. בניגוד לעור בעל פיגמנט מלא שבו בדרך כלל אינך רואה את הצבע הצבוע מתחת, על חצי אנילין, מעיל הפיגמנט הבהיר בדרך כלל שקוף חלקית, ומאפשר לראות גם את הצבע הצבוע של העור.

גרעין מתוקן
לתבואה המתוקנת יש גרגר מובלט המוטבע בלחץ, או מגולגל באופן דומה, מה שנותן דפוס תבואה אחיד על כל העור. אלה מוחלים בדרך כלל על עורות עם פיגמנט מלא. ככזה, היתרון של דגנים מתוקנים הוא בכך שהוא מסייע לחיתוך התשואה על פני עור דגנים טבעי שעשוי להיות בעל צלקות וריאציות דגנים שצריך לחתוך מסביב.

גרעין מלא
לדגנים מלאים יש את משטח הדגן הטבעי (הלא מתוקן) בלבד, שיכול להיות גמור בפיגמנט או אנילין.

גרעין עליון
תבואה עליונה משמשת כאשר רק השכבה העליונה האמיתית של עור הפרה, עם שכבת הדגן הטבעית, משמשת למאמר המוגמר. הספקים האיטלקים שלנו משתמשים רק בעורות דגנים, לעומת כמה עורות זולים מאוד שמשתמשים ב”פיצול “, שהוא החיתוך השני של העור מתחת לשכבה העליונה. עורות מפוצלים זולים אלה תמיד מכוסים לגמרי בשכבת פיגמנט עבה, ולאחר מכן מובלטים, וניתן לבלבל אותם כמו מוצרי דגנים מתוקנים משלנו. אנו משתמשים רק בעורות Top-Grain, מכיוון שזו שכבת המסתור המעניקה חוזק ועמידות.

איסוף
סוג זה של גימור משתמש בצבע דו-גוני, צבע כהה יותר על מצית. כאשר העור נמתח על חלקים מסוימים של הרהיטים, הצבע הכהה העליון ייפתח מעט. זה מאפשר לצבע הבהיר מתחתיו “למשוך” ולהראות מבעד. אפקט זה נתפס גם כשצבע המעיל העליון הכהה יותר שחוק, ומראה גם יותר מהצבע הבהיר יותר מתחת.

ככזה האפקט הכולל נותן מראה עתיק אטרקטיבי.

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: