תיקי גב מעור Tuscany Bags

תיקי גב מעור: תובנות שכדאי לא להאמין! העולם הזה מלא במיתוסים ובתפיסות מוטעות. חלק מן התפיסות מוטעות מגובים על ידי אמונות טפלות, חלקם על ידי חוויות רעות של אחרים וחלקם רק בגלל אי ​​הבנה. תהא אשר תהא הסיבה  המיתוסים האלה מחזיקים אותנו ויושבים במוחנו במשך שנים, אלא אם כן אתה נאור לאמת על ידי מקור מהימן. יש לנו ברשימה כמה תיק גב מעור אשר מחזיקים אותך owning אחד למרות האהבה שיש לך עבורם.
 תיק גב מעור  יהיה כבד?? לא הם לא,תיק גב מעור עובר תהליך שנקרא שיזוף שדרכו נותן להם מגע רך עם משקל קל.הרבה ידוענים באמת אוהבים תיקי גב מעור כי הם קלים ויש להם כל כך הרבה דברים לשאת בכל רחבי העולם . אם  נתקלת בתיק עור כבד אז יקירתי זה לא תיק עור אמיתי. היזהרי!
הגודל הקטן של הרצועות לא יוכל להוסיף במשקל – שוב מיתוס, הכל בתרמיל  עור מורכב מאותו חומר. אז, אם את סומכת על התיק שיהיה חזק אז זה אומר שיש לך  אמון ברצועות
חברות לייצור עור נותנות את מלוא  תשומת הלב לרצועות ולא רק למבנה של התיק. רצועות נושאות את רובו של המשקל, בגלל זה יש שלוש שכבות של עור לרצועות. חשוב לזכור כי לרצועות יש שלוש שכבות של עור ,אחרת התיק לא יחזיק מעמד- תרמילי עור נועדו למעשה לשימוש יומיומי!!

תיקי גב מעור למבוגרים. מהי המגמה הפופולארית ביותר של תיקי איכות בשנים האחרונות ? אולי שמתם לב כי תרמילים אופנתיים עושים הופעות אורח תכופות בתצוגות אופנה ברחבי העולם . זוהי מגמה, בשל המעשיות וכבר לא שימושי רק בשנים המעצבות שלך, תרמיל הגב לא סיים את תפקידו בתיכון !!!
כיום יש מבחר גדול של תיקי גב מעור מעוצבים לנשים ולא יהיה לך קשה למצוא את ההתאמה המושלמת שלך.
אנו גאים להציג את התוספות העדכניות של טוסקני לתיק העור שלנו: תיקי גב מעור, תוך שמירה על עקרונות הליבה שלנו ,של אומנות מעולה עם אופנה ללא הפרעה.
תיקי הגב מעור שלנו מסוגננים, פונקציונליים, איקוניים. בעוד שתיק עור כולל מראה מעודן קלאסי  תיק גב מעור הינו  מורד עם סיבה. עיצוב ההשראה והמורשת יעברו את העשורים וישמרו מתופעות מזג האוויר ,יגנו על המחשב הנייד 15 “, iPad Pro, המצלמה שלך, וכל שאר הציוד שלך ללא שיהוק. כשאת הולכת לספורט ,למשרד, לוקחת אותו לטייל, על הרכבת הצפופה, או על האופנוע שלך. לאן שאת הולכת, יש לך את הגב, כך שהוא נראה ומרגיש ללא מאמץ כמו חולצה לבנה מחויטת עם מכנס ג’ינס .תפירה איכותית מחזיקה את תיק העור יחד,כיסים  עם רוכסן לגישה מהירה לציוד שלך בדרכים , תיקי העור שלנו מרווחים עם תא להרחבה .
תיק גב אמין חשוב כאשר אנו נעים דרך שינויים רבים ומגוונים בחיים,אנחנו צריכים משהו תכליתי, משהו חסון, משהו מיוחד. 
אנחנו בטוסקני תיקים מציעים סגנון נצחי  !!!

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: