טיפוח תיק העור

לטיפוח תיקי עור אני ממליצה להשתמש במרקם בד או מברשת לצחצוח נעליים בכדי לכסות שפשופים על תיקי עור במקום להחליף אותם. בדקו  על שטח מוסתר קודם כדי לבדוק את הצבע. תיקי עור הם החבר הכי טוב של האישה … עד שהם נשחקים או מוכתמים. במקום לזרוק את תיק העור האהוב עליך , בצעי את הטיפים הבאים להגנה וניקוי תיק העור כדי שתהנה מהתיק זמן רב יותר.
כיצד לנקות תיק עור? הכלל הראשון כיצד לנקות תיקי עור לגברים הוא להיות עדין. אם הכתם לא ייצא אחרי שניקית את התיק ביסודיות, בצעי את השלבים הבאים: רוקני את התיק  והשתמשי בגליל מוך או במנקה אבק עם המברשת המצורפת כדי להסיר לכלוך רופף. השתמשי במנקה עור ובד רך כדי לנגב את התיק. אם אין לך מנקה עור אז את יכולה לטבול בד נקי, ללא מוך במים חמים, וסבון ובעדינות לנגב את התיק ,קחי מגבת וייבש את התיק מיד לאחר מכן. מחשוב לא לשפשף את פני השטח. השתמשי במטלית נקייה ויבשה כדי להחיל כמות קטנה של קרם הגנה על עור התיק  ובעדינות לשפשף  לתוך העור עד שהוא נספג.
השאירי את התיק למשך לילה לפני השימוש בו . עצה: אם את מוצאת סימני שפשוף על תיק העור שלך השתמשי בקרם מגן צבוע או עט כדי לכסות אותם. חשוב תמיד לבדוק תחילה באזור קטן.
ניקוי תיקי עור: DOS ו Don’ts תיק עור צריך קצת TLC מדי פעם כדי להישאר במצב טוב. אין להשתמש בהרבה במים . עור ומים לא הולכים  טוב במיוחד, אז חשוב לנגב את המים מהר ככל שתוכלי לאחר שתסיימי את ניקוי התיק. אין להשתמש באמוניה או אקונומיקה  וכל מוצרי ניקוי המכילים אותם. אם יש ספק, השתמשי בחומר ניקוי מקצועי.  מניעה היא דרך טובה יותר מאשר לרפא אז כדאי לטפל בתיק העור שלך עם קרם לטיפוח עור באיכות טובה כל 2-3 חודשים כדי לשמור אותו גמיש ולשמור על צורתו . מלאי את התיק בכל דבר כאשר את לא משתמשת בו כדי שלא יאבד את הצורה.
הגני  על התיק שלך מפני אבק. השתמשי בכיסוי אבק . את יכולה גם להשתמש בציפית נקייה אם אין לך כיסוי אבק. אין להשתמש בקרמים של הגוף על תיק העור. קרם גוף, קרם ידיים וקרם לחות עלולים לגרום לכתמי שומן לא רצויים. הימנעי מנגיעה בתיק מיד לאחר שימוש בקרם לחות. ניקוי תיק עור לא צריך להיות קשה, את רק צריכה לזכור להראות לתיקים היקרים שלך קצת אהבה על בסיס קבוע, כדי למנוע משימות ניקוי גדולות

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: