תיקי עור יוקרתיים לנשים Tuscany Bags

כשאת מרכיבה את המראה שלך, את דואגת לכל פרט שיאפשר לך שלמות ואלגנטיות. את בוחרת תכשיט מתאים לשמלה, טי שירט שמתכתבת באופן מופלא עם הג’ינס, מגפיים איכותיים למראה נשי ואלגנטי…ומה עם התיק? תיק עור אופנתי ואיכותי של טוסקני תיקי עור יכול להוסיף מאד למראה החיצוני שלך ולהשלים את הטוטאל לוק באמצעות האלגנטיות והיוקרה שהוא משדר. אבל איזה תיקים תכלי לבחור? הנה רשימה היישר מהפאשנסיטיות:

תיק נשיאה מעור

תיקים יומיומיים יש לא מעט (ראו תיקי עור יוקרתיים לנשים ולגברים), אבל מי שתרצה לשאת את עצמה באלגנטיות וייחודיות תוכל לבחור תיק עור יוקרתי מיוצר באיטליה שיש בו רוכסנים מתאיים, כיסים הנחוצים לכל הפריטים הדרושים ביום יום, רצועה מתכווננת ונשלפת לשני מצבים, אחת לכתף ואחת לנשיאה ביד, מגני מתכת בתחתית, ואחריות של 24 חודשים. בחרי תיק בגודל קלאסי כמו אורך 38 ס”מ, רוחב 15 ס”מ וגובה 29 ס”מ. 

תיק קלאץ’ לשעות הערב

בשעות הערב את לא רוצה להיסחב עם מסמכים, מחשב, ארנק גדול ושאר חפצים. בשעות האלה את מחפשת את הקלילות והנוחות. בחרי תיק קלאץ’ מעור למראה אלגנטי ויוקרתי. תיקים כאלה נפוצים בגווני כסף או שחור. 

תיק ז’מש

עוד תיק מאיטליה שמיוצר בפירנצה ואפשר למצוא בחנויות תיקים און ליין. זמש הוא עור הפוך בעל טקסטורה נעימה שמקנה פחות פורמליות בלבוש היום יומי. תיק זמש נראה נפלא גם ביום יום וגם בערב, ויש תיקים משולבים עורות משובחים. בחרי מוצר שיש לו מגני מתכת בתחתית שניתן להניח ללא נזק על הרצפה או השולחן. חשוב לבחור תיק עם רצועות עור שאפשר לכוונן ולהסיר בעת הצורך. 

תיק גב למחשב

מי שחייה עמוסים בפעילות תשמח לגלות כי יש תיקי גב עשויים עור במבנה אלגנטי ונוח שיכולים להכיל מחשב נייד. תאים כאלה מעולים לנשים שצריכות לשאת את המחשב בקלות. אז זה הזמן לבחור תיק איכותי נוח ופרקטי. 

Published by TuscanyBags

תיקי עור לנשים וגברים. תיקי עור יוקרתיים מאיטליה לנשים וגברים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: