תיקים לנשים מעור

מגוון רחב של תיקי עור לנשים .תיקי צד מעור איטלקי משובח שישרתו אותך לשנים לבוא! תיקי כתף מעור קטנים או גדולים ליום יום או לעבודה .תיקי עור איכותיים ומוקפדים מעור איטלקי משובח.-תיקי עור לנשים וגברים מהעורות הטובים בעולם.

תיקי נשים מעור נמצאים בשימוש נרחב ברחבי העולם על ידי אנשים מכל הגילאים אם לשאת את הדברים החיוניים ,לעבודה או לחופשות .תיקי עור הםאופציה מסוגננת,הפופולרית ביותר עבור נשים. לא משנה אם אתם לבושים בנינוחות או מקצועית, בחירה בתיק עור אמיתי יכולה לעשות את כל ההבדל.

כיום, תיקי עור הפכו יותר ויותר פופולריים גם לנשים וגם לגברים

כשחושבים על תיקי עור מחשבה ברורה מאוד היא האלגנטיות הנוחות והיעילות שהם מספקים. זו אחת הסיבות העיקריות לכך שתיקים אלה הפכו למבוקשים ביותר

 קיימים תיקי נשים מעור קטנים או גדולים כדי להתאים לדרישות האישיות של כל אחד עם הרצועות הנכונות כך שהן יהיו נוחות על הכתפיים. אחרי הכל הם נועדו להיות פרקטיים ואטרקטיביים כאחד כדי לענות על הצרכים של כל אחד ואחת 

הדבר הטוב ביותר בתיקי גב  הוא שאינם מרגישים מגושמים בעת נשיאתם וזה עוזר לשאת מגוון רחב של חפצים בתיק הגב מבלי להרגיש את העומס .

 הודות למגוון רחב של אפשרויות, קל לבחור תיק גב מתאים מתאים לסגנון של כל אחד ויעזור לכם להתבלט מהקהל. תיק גב מעור נכון בהחלט יעזור לעשות את ההצהרה הנכונה.

נוחות היא שיקול חיוני ביותר בעת ההחלטה על סוג התיק הנכון. תיק גב נראה כמו האפשרות הנוחה והקלה ביותר, הודות לרצועות נוחות על הכתפיים. יתר על כן, תיקי גב מאפשרים לך את המותרות לשמור את הידיים שלך פנויות.

סגנונות ומגמות משתנים בהתאם לגיל ושכבה חברתית. מבחינה היסטורית, תרמילים השפיעו במידה ניכרת על עולם האופנה.הם שימשו לטיולים  ונשיאת ציוד ספורט.

ללא קשר לאופנה, השימוש בראש ובראשונה של תיקי עור לנשים הוא עבור הנוסע, המטרה העיקרית היא “לסחוב” פריטים רבים בנוחות. תיק הגב הוא כנראה התיק  הטוב ביותר עבור נסיעות בגלל הכתפיות הכפולות לחלוקת משקל באופן שווה על פני הגוף. כדי לסחוב תיק עם רצועה אחת לאורך מסע ארוך,צריך להחליף  כתף בכל פעם, שלא לדבר על עצירות תכופות שצריך רק כדי להחליף את העומס מהכתפיים. יתרון חלוקת משקל חשוב במיוחד כאשר “סוחבים” הרבה פריטים כבדים. כשנוסעים לעיתות תכופות ,לרוץ בשדה התעופה כדי לתפוס טיסה יכול להיות מאוד לא נוח עם תיק ידיות. 

אין דבר דומה לתחושה, תיקי עור איטלקי אותנטי עם שם עולמי לא רק בזכות היופי המובהק של התיקים אלא הרבגוניות והעמידות שלו. אנו משתמשים אך ורק בעור איטלקי אותנטי שמקורו בטוסקנה, מיוצר בעבודת יד בסדנאות העור האומנותיות באיטליה. תיקי העור שלנו יראו יפים יותר שנים לאחר הרכישה. אנו מאמינים בלהט לספק ללקוחותינו את מוצרי העור הטובים ביותר עם שילוב של אופנה,פונקציה ועדינות שמאפיינת את המוצרים שלנו . מגוון תיקי העור האיטלקיים שלנו מקורו אך ורק מחומרי הגלם הטובים ביותר בשילוב עם שיטות ייצור מסורתיות עתיקות יומין.