תיקי עור לנשים וגברים TUSACNY BAGS

TUSCANY BAGS תיק עור משולב

תיקי גב מעור :טוסקני תיקי עור גאים להציג את הקולקציה הפנטסטית שלנו של תיקי גב עור. תיקי גב מעור איכותיים המיוצרים בעבודת יד בעורות איטלקיים איכותיים מהמשובחים בעולם ! תיקי גב מעור לנשים וגברים מסוגננים המציעים פונקציונליות וגם מעשיות. תיקים לנשים וגברים מאיטליה מעור איכותי עם שפע של סגנון איטלקי מובנה בשילוב רגישות טבעית לאופנה.

Sac Bandoulière en Cuir- Tuscany Bags

Caractéristiques principales – Cuir pleine fleur avec un tannage végétal, tamponné à la main – Bandoulière réglable en cuir – Structure semi-rigide – 1 compartiment DÉTAILS Mesures du produit ( décimal  Impérial ) Type Composition Fonctionnalités Partie extérieure Partie intérieure Bandoulière Parties métalliques Fermeture Accessoires Caractéristiques supplémentaires ( décimal  Impérial ) ou La visite complète du catalogue femme ; leather bags for women …

Sac en Cuir Convertible en sac à dos-Tuscany Bags

Sac en cuir pour femme Elen Peut être porté en sac à dos et en bandoulière Fait de cuir italien fin Cuir pleine fleur au tannage végétal Un compartiment avec trois poches intérieures dont une avec une fermeture éclair Poche zippée au dos du sac Poche avant avec fermeture à bouton Fermeture zippée Bandoulière en…

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

אודותי


תיקי עור לנשים וגברים, יוקרתיים איכותיים ומוקפדים בעבודת יד מהעורות הטובים בעולם . 100% עור אמיתי ! שנתיים אחריות מלאה.

תיקי עור ומוצרי עור איטלקיים לנשים וגברים הטובים בעולם .מוצרים ייחודיים ,מודרניים ואלגנטיים ,תוצרת אותנטית של מצוינות אמנות טוסקנית עם מסורת של אלפי שנים ממיטב אמני העור הטוסקניים האהבה למסורת ואומנות באה לידי ביטוי בכל תיקי העור שלנו והיא מרכיב חשוב בהתפתחות שלנו מבלי לוותר על מקורותינו וסטנדרטי האיכות הגבוהים ביותר

 עור איטלקי מהטובים בעולם ! חומרה באיכות גבוהה ותשומת לב לפרטים הם חלק בלתי נפרד מהמאפיינים שלנו למוצרי עור איכותיים אותנטיים המייצגים את האומנות הטוסקנית. המצוינות של המוצרים שלנו היא התוצאה בין מסורת לערכים עכשוויים. סגנונות המתפתחים עם הזמן כדי להתאים לצרכים חדשים.

הרשמה לבלוג שלי

לקבלת תוכן חדש ישירות לתיבת האימייל.

תיקי עור לנשים וגברים Tuscany

תיקי עור לנשים וגברים של המותג האיטלקי המשובח D&D Firenze.תיקי עור איכותיים מעוצבים בצבעים מעור איטלקי משובח בעבודת יד אמיתית. 100% עור אמיתי ! שנתיים אחריות מלאה.תיקי עור ומוצרי עור איטלקיים לנשים וגברים הטובים בעולם .תיקי עור יוקרתיים ייחודיים ,מודרניים ואלגנטיים לפנאי ועבודה .תוצרת אותנטית של מצוינות אמנות טוסקנית עם מסורת של אלפי שנים ממיטב אמני העור הטוסקניים . תיקי עור יוקרתיים מיוצרים ומעוצבים לחלוטין באיטליה !

תיקי עור לנשים וגברים Tuscany  הוא הביטוי המושלם לאיכות אמנות איטלקית, תשומת לב לפרטים וטיפול בלקוחות. במהלך פעילות רבת שנים העמדנו לרשות לקוחותינו תיקי עור ואביזרי אופנה מעור תוצרת איטליה המציעים רק את המוצרים הטובים ביותר בשוק . הניסיון וההסמכה שלנו שהושגו במשך שנים בעבודה עם עור מאפשרים לנו להציע תיקי עור ומוצרי עור איטלקיים לנשים וגברים הטובים בעולם .מוצרים ייחודיים ,מודרניים ואלגנטיים ,תוצרת אותנטית של מצוינות אמנות טוסקנית עם מסורת של אלפי שנים ממיטב אמני העור הטוסקניים .

אחת המטרות העיקריות שלנו היא תמיד לקדם ולהציע תיקי עור לנשים ולגברים באיכות הגבוהה ביותר, תוך בחירת אביזרי העור הטובים ביותר המיוצרים על ידי אומנים מומחים בשטח איטליה.

איכות חומרים גבוהה ותשומת לב לפרטים אלו הם המאפיינים שהופכים את היצירות שלנו לאותנטיות ומייצגות את האמנות הטוסקנית. המצוינות של המוצרים שלנו היא עבורנו התוצאה בין מסורת איטלקית וערכים עכשוויים של מוצרי עור  העונים על הצרכים המודרניים העכשוויים וארגונומיה.השקה של טרנדים חדשים וכבוד לסביבה. אמנות הפתוחה לעתיד, לאורח חיים אותנטי בהרמוניה , ומבטאת את הערך הרב שאנו רוצים לייצג על ידי מכירה של  מוצר מצוין.

האהבה למסורת ואומנות באה לידי ביטוי בכל תיקי העור שלנו והיא מרכיב חשוב להתפתחות שלנו מבלי לוותר על מקורותינו וסטנדרטי האיכות הגבוהים שלנו, מחנותנו הממוקמת במרכז תל אביב אנחנו משווקים את תיקי העור שלנו לחנויות בישראל וברחבי העולם . אנו גאים לגלות כי הייחודיות והאיכות האופיינית של תיקי עור בעבודת יד באיטליה זוכים להערכה אמיתית. 

מדוע בחרנו רק מוצרים המיוצרים באיטליה ?

זה מאוד פשוט. מבחינה היסטורית, הטריטוריה האיטלקית היא בין הפוריות ביותר בכל הקשור לאמנות ובפרט מוצרי עור. המותגים עליהם אנו מסתמכים מבססים את עקרונותיהם על איכות ותשומת לב לפרטים, בדיוק כמונו. אנו רוצים שללקוחותינו תהיה וודאות לקנות תיקי עור המסוגלים לספק כל צורך בסגנון ובאיכות.

תיקי עור לנשים Tuscany

תיקי עור לנשים של המותג האיטלקי המשובח D&D Firenze.תיקי עור איכותיים מעוצבים בצבעים מעור איטלקי משובח בעבודת יד אמיתית. 100% עור אמיתי ! שנתיים אחריות מלאה. מבחר רחב של דגמים וצבעים של תיקי נשים איטלקיים .מתיקי עור איטלקיים לערב, ליום ליום ולעבודה תיקי עור לנשים יוקרתיים מיוצרים ומעוצבים לחלוטין באיטליה !

תיקי עור לגברים Tuscany

תיקי עור לגברים של המותג האיטלקי המשובח D&D Firenze.תיקי עור איכותיים מעוצבים בצבעים מעור איטלקי משובח בעבודת יד אמיתית. 100% עור אמיתי ! שנתיים אחריות מלאה. מבחר רחב של דגמים וצבעים של תיקי גברים איטלקיים .תיקי עור איטלקי לגבר לפנאי ועבודה תיקים יוקרתיים לגברים מיוצרים ומעוצבים לחלוטין באיטליה !

תיקי גב עור Tuscany

תיקי גב מעור איטלקי לנשים וגברים של המותג האיטלקי המשובח D&D Firenze תיקי גב איכותיים לנשים וגברים מיוצרים בעבודת יד אמיתית בעורות איטלקיים איכותיים מהמשובחים בעולם, 100% עור אמיתי שנתיים אחריות מלאה. תיקי גב עור מסוגננים ,פונקציונליים ומעשיים עם שפע של סגנון איטלקי מובנה בשילוב רגישות טבעית לאופנה, משפיע ומעורר השראה. תיקים שיעמדו במבחן הזמן וישתבחו כמו יין טוב לאורך השנים

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s